Sklolaminátový stojací žebřík - schůdky 5 stupňů

Klíčové Vlastnosti Stručně:

  • Bezpečný a pevný žebřík z 7 vrstev skleněných vláken
  • Pracovní plocha HolsterTop™ s možností připojení doplňků Lock-in
  • Gumové patky, výztuhy EDGE® a kovové vzpěry pro stabilitu
  • Hluboké vroubkované stupně (80mm) a prostorná plošina pro pohodlí
  • Schválen podle normy EN131, vhodný pro profesionální použití
 
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Kód: 110_7170518
7 120 Kč / ks 5 884,30 Kč bez DPH
Sklolaminátový stojací žebřík - schůdky 5 stupňů

sklolaminatove schudku werner 5 stupnu

Sklolaminátové Schůdky Werner: Pohodlné, Bezpečné a Všestranné

Sklolaminátové schůdky Werner jsou navrženy s ohledem na pohodlí a bezpečnost. Kolejnice vyrobené z odolného sklolaminátu činí tyto schůdky ideální volbou pro profesionální i domácí použití. Sklolaminátový materiál je extrémně odolný vůči povětrnostním vlivům, prohýbání a je nevodivý, což z něj činí skvělou volbu pro práci s elektřinou.

Schůdky jsou vybaveny pracovní plochou HolsterTop™, která vám umožňuje snadno organizovat pracovní nástroje a doplňky přímo na žebříku, eliminujíc tak ztrátu času stoupáním a klesáním. Patentovaný systéme Lock-in vám umožní připojit několik specialně navržených doplňků a tím si pracovní plochu upravit tak jak potřebujete.

Navrženy s ohledem na pohodlí a bezpečnost uživatele, s vroubkovanými nášlapy a optimálními rozměry, umožňujícími pohodlné a bezpečné šplhání. Patentované výztuhy EDGE® poskytují žebříku pevnost a stabilitu, což zajišťuje bezpečnou práci ve všech podmínkách.

Ocelová plošina s protiskluzovým povrchem je testována na odolnost a bezpečnost, a díky robustní konstrukci a samo-zacvakávacímu systému se nemusíte bát o stabilitu ani při náročných úkolech.

Se sklolaminátovými schůdky Werner získáte nejen pohodlí a bezpečnost, ale také vysokou výkonnost a spolehlivost pro každodenní použití.

 

Proč volit sklolaminátové schůdky Werner:

  • Pevná konstrukce, nevodivá vůči elektřině
  • Kolejnice vyroby ze 7 vrstvého sklolaminátu
  • Patentovaná pracovní plocha a doplňky Lock-in
  • Celosvětově známa značka Werner
  • Vše je vyrobeno z kvalitních materiálů

ofici__ln___prodejci_zna__ky_werner

 
 
 
 
 
 
 
Kategorie: Sklolaminátové žebříky
Hmotnost: 10.37 kg
Složená výška: 1,93m
Rozložená výška: 1,78m
? Plošina ve výšce: 1,17m
? Pracovní výška: 2,92m
? Velikost plošiny: 250mm X 340mm
Rozptyl : 1,13m
Hloubka stupně: 80mm
? Počet stupňů: 5
Materiál: Sklolaminát
Doporučená zátěž: 150kg
Certifikace: EN131
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MZ Avatar autora | 18.2.2021
Pan Urbanec nám produkty předvedl u nás ve škole a pomohl nám zvolit správnou velikost pro naše prostory. Naše paní školnice je nadšená a když nás navštívila inspekce pro bezpečnost práce, tak byla pozitivně překvapená. Pro mě je důležité aby naši zaměstnanci byli v bezpečí při práci, takže za nás určitě doporučujeme.
TU Avatar autora Tomáš Urbanec (Administrátor) 18.2.2021
Dobrý den, mockrát vám děkuji za pěkné hodnocení. A moc nás těší, že jste spokojena.

Werner_AuthorisedDistributor_Logo

Werner® je značka Severní Ameriky. V žebřících je na # 1 místě. Žebříky Werner mají historii inovací v designu, výrobě a zároveň dodávají kvalitní produkt se zaměřením na bezpečnost a zpracování.

Werner je jedna ze značek produktů firmy WernerCo. WernerCo je soukromý,plně integrovaný, mezinárodní výrobce a distributor lezeckých produktů, přístupových systémů, produktů na ochranu proti pádu a produktů pro ukládání nářadí do Pick-up vozidel a dodávkových vozidel. WernerCo má výrobní, skladovací, prodejní a distribuční zařízení a kanceláře ve Spojených státech, Mexiku, Kanadě, Číně, Velké Británii a Austrálii. WernerCo je předním výrobcem lezeckých produktů v Severní Americe a její výrobky jsou považovány za standard tohoto odvětví.

Ochota prozkoumat nové trhy, přijímat příležitosti a vždy se dívat do budoucnosti umožnila společnosti WernerCo přeměnit své jméno na světového lídra v oblasti lezeckých produktů.

Proč nabízíme produkty Werner

V roce 2019 jsme jako firma StavUR s.r.o. uzavřeli obchodní vztah mezi námi a firmou WernerCo a stali se jejich oficiálními distributory a prodejci pro Českou a Slovenskou republiku. 

Když jsem v roce 2014 (Tomáš Urbanec jr.) odcestoval do USA, tak jsem se poprvé potkal z produkty Werner, když jsem působil v elektrikářské firmě. Potom následovala cesta Tomáše Urbance a Marceli Urbancové, kteří také nějakou dobu působili v USA v řemeslnickém odvětví. Společně jsem postavily několik projektů na které jsem si pořídili žebříky Werner. Zbytek už je historie a nyní Vám dodáváme jako první v České Republice opravdu kvalitní Americké žebříky. 

Čtěte dále zde