Sklolaminátový stojací žebřík - schůdky 6 stupňů

Klíčové Vlastnosti Stručně:

  • Bezpečný a pevný žebřík z 7 vrstev skleněných vláken
  • Pracovní plocha HolsterTop™ s možností připojení doplňků Lock-in
  • Gumové patky, výztuhy EDGE® a kovové vzpěry pro stabilitu
  • Hluboké vroubkované stupně (80mm) a prostorná plošina pro pohodlí
  • Schválen podle normy EN131, vhodný pro profesionální použití
 
 
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Kód: 111_7170618
9 105 Kč / ks 7 524,79 Kč bez DPH
Sklolaminátový stojací žebřík - schůdky 6 stupňů
Sklolaminátové schůdky Werner 6 nášlapů Plastové, laminátové
Doprava zdarma

sklolaminatove schudky 6 stupnu

Sklolaminátové Schůdky Werner: Pohodlné, Bezpečné a Všestranné

Sklolaminátové schůdky Werner jsou navrženy s ohledem na pohodlí a bezpečnost. Kolejnice vyrobené z odolného sklolaminátu činí tyto schůdky ideální volbou pro profesionální i domácí použití. Sklolaminátový materiál je extrémně odolný vůči povětrnostním vlivům, prohýbání a je nevodivý, což z něj činí skvělou volbu pro práci s elektřinou.

Schůdky jsou vybaveny pracovní plochou HolsterTop™, která vám umožňuje snadno organizovat pracovní nástroje a doplňky přímo na žebříku, eliminujíc tak ztrátu času stoupáním a klesáním. Patentovaný systéme Lock-in vám umožní připojit několik specialně navržených doplňků a tím si pracovní plochu upravit tak jak potřebujete.

Navrženy s ohledem na pohodlí a bezpečnost uživatele, s vroubkovanými nášlapy a optimálními rozměry, umožňujícími pohodlné a bezpečné šplhání. Patentované výztuhy EDGE® poskytují žebříku pevnost a stabilitu, což zajišťuje bezpečnou práci ve všech podmínkách.

Ocelová plošina s protiskluzovým povrchem je testována na odolnost a bezpečnost, a díky robustní konstrukci a samo-zacvakávacímu systému se nemusíte bát o stabilitu ani při náročných úkolech.

Se sklolaminátovými schůdky Werner získáte nejen pohodlí a bezpečnost, ale také vysokou výkonnost a spolehlivost pro každodenní použití.

 

Proč volit sklolaminátové schůdky Werner:

  • Pevná konstrukce, nevodivá vůči elektřině
  • Kolejnice vyroby ze 7 vrstvého sklolaminátu
  • Patentovaná pracovní plocha a doplňky Lock-in
  • Celosvětově známa značka Werner
  • Vše je vyrobeno z kvalitních materiálů

ofici__ln___prodejci_zna__ky_werner

 
 
 
 
 
Kategorie: Sklolaminátové žebříky
Hmotnost: 11.75 kg
Složená výška: 2,18m
Rozložená výška: 2,01m
? Plošina ve výšce: 1,40m
? Pracovní výška: 3,15m
? Velikost plošiny: 250mm X 340mm
Rozptyl : 1,29m
Hloubka stupně: 80mm
? Počet stupňů: 6
Materiál: Sklolaminát
Doporučená zátěž: 150kg
Certifikace: EN131
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 25.6.2021
Schůdky jsou opravdu stabilní a kvalitně zpracované. Vzhledem k jejich kvalitě jsem se rozhodl zakoupit si ještě jedny menší schůdky. Jsou opravdu pro profesionální použití.
TJ Avatar autora Tomáš Urbanec jr. (Administrátor) 25.6.2021
Dobrý den, mockrát děkujeme za pěkné hodnocení a moc náš těší, že jste spokojen.

Werner_AuthorisedDistributor_Logo

Werner® je značka Severní Ameriky. V žebřících je na # 1 místě. Žebříky Werner mají historii inovací v designu, výrobě a zároveň dodávají kvalitní produkt se zaměřením na bezpečnost a zpracování.

Werner je jedna ze značek produktů firmy WernerCo. WernerCo je soukromý,plně integrovaný, mezinárodní výrobce a distributor lezeckých produktů, přístupových systémů, produktů na ochranu proti pádu a produktů pro ukládání nářadí do Pick-up vozidel a dodávkových vozidel. WernerCo má výrobní, skladovací, prodejní a distribuční zařízení a kanceláře ve Spojených státech, Mexiku, Kanadě, Číně, Velké Británii a Austrálii. WernerCo je předním výrobcem lezeckých produktů v Severní Americe a její výrobky jsou považovány za standard tohoto odvětví.

Ochota prozkoumat nové trhy, přijímat příležitosti a vždy se dívat do budoucnosti umožnila společnosti WernerCo přeměnit své jméno na světového lídra v oblasti lezeckých produktů.

Proč nabízíme produkty Werner

V roce 2019 jsme jako firma StavUR s.r.o. uzavřeli obchodní vztah mezi námi a firmou WernerCo a stali se jejich oficiálními distributory a prodejci pro Českou a Slovenskou republiku. 

Když jsem v roce 2014 (Tomáš Urbanec jr.) odcestoval do USA, tak jsem se poprvé potkal z produkty Werner, když jsem působil v elektrikářské firmě. Potom následovala cesta Tomáše Urbance a Marceli Urbancové, kteří také nějakou dobu působili v USA v řemeslnickém odvětví. Společně jsem postavily několik projektů na které jsem si pořídili žebříky Werner. Zbytek už je historie a nyní Vám dodáváme jako první v České Republice opravdu kvalitní Americké žebříky. 

Čtěte dále zde