Hákový držák Lock-in

  • Vhodný k uspořádání kabelů
  • Uspořádání prodlužovací šňůry, vzduchové hadice, zahradní hadice,stříkačky barev,elektrických kabelů nebo projektových materiálů

 

Dostupnost Ihned k odeslání
Možnosti dopravy
27.10.2021
Kód: 406_79006
121 Kč / ks 100 Kč bez DPH
Hákový držák Lock-in

Každá maličkost je k něčemu dobrá

Hákový držák Lock-in je součástí patentovaného designu Lock-in, který se nachází na sklolaminátových žebřících Werner řad 716 a 717. Díky tomuto skvělému doplňku si ušetříte cesty nahoru a dolů po žebříku.

Využije ho úplně každý. Ať jste elektrikář, instalatér nebo pro domácí práce. Hákový držák Vám usnadní práci.

Hákový držák Lock-in

Využití

Hákový držák jednoduše zasunete do slotu Lock-in, ať už je to na sklolaminátových štaflích nebo schůdcích Werner nebo ho také můžete nakombinovat s dalšími doplňky Lock-in - Pracovní úložný dělený box nebo Nástrojový kbelík. Držák je vhodný pro uspořádání kabelu nebo třeba pro zaháknutí většího kbelíku

Co je to systém Lock-in ?

Tento jednoduchý, ale brilantní systém je vynálezem značky Werner. Jedná se o 2 sloty na sklolaminátových schůdcích a štaflích. Na těchto žebřících je takzvaná samice a na doplňcích Lock-in je samec ( tzv. puzzle ). Doplněk jednoduše vezmete a zasunete na žebřík a zase také vysunete. Některé Lock-in doplňky jsou vybaveny dalšími sloty do kterých si můžete připojit další Lock-in doplňky.

Tip

Kombinace s provazovým držákem je vhodná při práci se sádrokartonem. Za hák si pověsíte kbelík s tmelem a za provazový držák pověsíte hladítko a pak máte vše po ruce.

Názor odborníka

Doplňky Lock-in jsou fakt skvělé a nemohu si je dost vynachválit. Žádný žebřík se nemůže rovnat tomuto systému. Pokud Vám nestačí pracovní plocha na sklolaminátových štaflích a schůdcích Werner, tak tyto doplňky jsou správná volba.

Hákový držák je skvělý mini doplněk. Díky chytrosti systému Lock-in a jeho internímu propojení si hák dám na štafle nebo schůdky a k tomu si vezmu provazový držák a vytvořím si skvělé pracovní podmínky pro práci s tmelem a sádrokartonem. 

- Tomáš Urbanec, profesionální řemeslník již od roku 1993 

Kategorie: Lock-in Doplňky
Hmotnost: 0.09 kg
Zboží skladem: Dodáme do 3 pracovních dnů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Werner_AuthorisedDistributor_Logo

Werner je jedna ze značek produktů firmy WernerCo. WernerCo je soukromý, plně integrovaný, mezinárodní výrobce a distributor lezeckých produktů, přístupových systémů, produktů na ochranu proti pádu a produktů pro ukládání nářadí do Pick-up  vozidel a dodávkových vozidel. WernerCo má výrobní, skladovací, prodejní a distribuční zařízení a kanceláře ve Spojených státech, Mexiku, Kanadě, Číně, Velké Británii a Austrálii. WernerCo je předním výrobcem lezeckých produktů v Severní Americe a její výrobky jsou považovány za nejkvalitnější tohoto odvětví.