Proč žebříky značky Werner ?

Werner® je značka Severní Ameriky. V žebřících je na # 1 místě. Žebříky Werner mají historii inovací v designu, výrobě a zároveň dodávají kvalitní produkt se zaměřením na bezpečnost a zpracování.

Werner je jedna ze značek produktů firmy WernerCo. WernerCo je soukromý,plně integrovaný, mezinárodní výrobce a distributor lezeckých produktů, přístupových systémů, produktů na ochranu proti pádu a produktů pro ukládání nářadí do Pick-up vozidel a dodávkových vozidel. WernerCo má výrobní, skladovací, prodejní a distribuční zařízení a kanceláře ve Spojených státech, Mexiku, Kanadě, Číně, Velké Británii a Austrálii. WernerCo je předním výrobcem lezeckých produktů v Severní Americe a její výrobky jsou považovány za standard tohoto odvětví.

Ochota prozkoumat nové trhy, přijímat příležitosti a vždy se dívat do budoucnosti umožnila společnosti WernerCo přeměnit své jméno na světového lídra v oblasti lezeckých produktů.

Pokud jde o práci v těch nejnáročnějších podmínkách - má Werner rekord. 

Výrobky Werner si znovu a znovu získaly jméno ve světě. Poskytují profesionálnímu uživateli řešení při práci ve výškách, o kterých jsou uživatelé přesvědčeni, že jim mohou věřit. Výrobky, které je prostě nezklamou.

To není náhoda. K výrobě produktů a dohledu nad celým výrobním procesem jsou používány pouze materiály nejvyšší kvality – od začátku do konce. V době, kdy se k vám dostane produkt značky Werner, získáte jeden z nejbezpečnějších a nejspolehlivějších produktů postaveného pro práci v nejnáročnějších prostředích.

Výrobky Werner jsou známé v celém oboru svou robustností a dlouhodobou spolehlivostí. Proto jsme rádi, že se výrobky Werner zaručují proti vadám v materiálech a zpracování a proto také nosí razítko potvrzující, že byly testovány podle požadovaných norem.

Werner = záruka kvality.

Značka Werner je již synonymem pro bezpečnost, produktivitu a kvalitu. Značka Werner je hrda na schopnost zůstat v popředí průmyslových inovací. Neustále hledá nové způsoby, jak posunout hranice ve vývoji a vyvinout nová a ještě lepší řešení. Neustálé investice do nových technologií a trhů zvyšují standardy ještě více.

Udržují pozici světového žebříčku a preferovaný výběr pro profesionály z celého světa.                                                             

Opravdová jednička

Největší výrobce žebříků na světě, nabízí vynikající řadu kvalitních produktů, které zcela jednoduše zvyšují bezpečnost, kvalitu a výkon na jinou úroveň. Pod společnost WernerCo spadá několik značek a také má výrobní linky pro další značky. 

Máme na výběr

Vše od nášlapných žebříků, kombinovaných žebříků a prodlužovacích žebříků po pracovní platformy, mobilní věže a jiné doplňky. S řadami, které jsou k dispozici v sklolaminátové konstrukci a hliníkové, splní speciální potřeby trhu s elektrickým, malířským a dekoračním průmyslem plus špičkové výrobní a výzkumné zařízení zaměřené na vývoj produktových inovací v budoucnosti. 

Máme kvalitu

Ve společnosti Werner nabízejí největší sortiment. Ujišťujeme se, že jsou také nejlepší řešení pro vás. Všechny výrobky jsou testovány a vyráběny v souladu s nejpřísnějšími normami, aby bylo zajištěno, že poskytují nejlepší výkon ve své třídě, trvanlivost a bezpečnost. Všechny žebříky k vám přicházejí s vnitřním klidem – zárukou 25 let.

Proč nabízíme produkty Werner

V roce 2019 jsme jako firma StavUR s.r.o. uzavřeli obchodní vztah mezi námi a firmou WernerCo a stali se jejich oficiálními distributory a prodejci pro Českou a Slovenskou republiku. 

Když jsem v roce 2014 (Tomáš Urbanec jr.) odcestoval do USA, tak jsem se poprvé potkal z produkty Werner, když jsem působil v elektrikářské firmě. Potom následovala cesta Tomáše Urbance a Marceli Urbancové, kteří také nějakou dobu působili v USA v řemeslnickém odvětví. Společně jsem postavily několik projektů na které jsem si pořídili žebříky Werner. Zbytek už je historie a nyní Vám dodáváme jako první v České Republice opravdu kvalitní Americké žebříky. 

 

 Článek vypracoval: Tomáš Urbanec jr.

ofici__ln___prodejci_zna__ky_werner

Oficiální distributor a prodejce od roku 2019

 

 

 

 
 
 
 
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení