Proč žebříky značky Werner ?

Werner® je značka Severní Ameriky. V žebřících je na # 1 místě. Žebříky Werner mají historii inovací v designu, výrobě a zároveň dodávají kvalitní produkt se zaměřením na bezpečnost a zpracování.

Werner je jedna ze značek produktů firmy WernerCo. WernerCo je soukromý,plně integrovaný, mezinárodní výrobce a distributor lezeckých produktů, přístupových systémů, produktů na ochranu proti pádu a produktů pro ukládání nářadí do Pick-up vozidel a dodávkových vozidel. WernerCo má výrobní, skladovací, prodejní a distribuční zařízení a kanceláře ve Spojených státech, Mexiku, Kanadě, Číně, Velké Británii a Austrálii. WernerCo je předním výrobcem lezeckých produktů v Severní Americe a její výrobky jsou považovány za standard tohoto odvětví.

Ochota prozkoumat nové trhy, přijímat příležitosti a vždy se dívat do budoucnosti umožnila společnosti WernerCo přeměnit své jméno na světového lídra v oblasti lezeckých produktů.

Pokud jde o práci v těch nejnáročnějších podmínkách - má Werner rekord. 

Výrobky Werner si znovu a znovu získaly jméno ve světě. Poskytují profesionálnímu uživateli řešení při práci ve výškách, o kterých jsou uživatelé přesvědčeni, že jim mohou věřit. Výrobky, které je prostě nezklamou.

To není náhoda. K výrobě produktů a dohledu nad celým výrobním procesem jsou používány pouze materiály nejvyšší kvality – od začátku do konce. V době, kdy se k vám dostane produkt značky Werner, získáte jeden z nejbezpečnějších a nejspolehlivějších produktů postaveného pro práci v nejnáročnějších prostředích.

Výrobky Werner jsou známé v celém oboru svou robustností a dlouhodobou spolehlivostí. Proto jsme rádi, že se výrobky Werner zaručují proti vadám v materiálech a zpracování a proto také nosí razítko potvrzující, že byly testovány podle požadovaných norem.

Werner = záruka kvality.

Značka Werner je již synonymem pro bezpečnost, produktivitu a kvalitu. Značka Werner je hrda na schopnost zůstat v popředí průmyslových inovací. Neustále hledá nové způsoby, jak posunout hranice ve vývoji a vyvinout nová a ještě lepší řešení. Neustálé investice do nových technologií a trhů zvyšují standardy ještě více.

Udržují pozici světového žebříčku a preferovaný výběr pro profesionály z celého světa.                                                             

Opravdová jednička

Největší výrobce žebříků na světě, nabízí vynikající řadu kvalitních produktů, které zcela jednoduše zvyšují bezpečnost, kvalitu a výkon na jinou úroveň. Pod společnost WernerCo spadá několik značek a také má výrobní linky pro další značky. 

Máme na výběr

Vše od nášlapných žebříků, kombinovaných žebříků a prodlužovacích žebříků po pracovní platformy, mobilní věže a jiné doplňky. S řadami, které jsou k dispozici v sklolaminátové konstrukci a hliníkové, splní speciální potřeby trhu s elektrickým, malířským a dekoračním průmyslem plus špičkové výrobní a výzkumné zařízení zaměřené na vývoj produktových inovací v budoucnosti. 

Máme kvalitu

Ve společnosti Werner nabízejí největší sortiment. Ujišťujeme se, že jsou také nejlepší řešení pro vás. Všechny výrobky jsou testovány a vyráběny v souladu s nejpřísnějšími normami, aby bylo zajištěno, že poskytují nejlepší výkon ve své třídě, trvanlivost a bezpečnost. Všechny žebříky k vám přicházejí s vnitřním klidem – zárukou 25 let.

Proč nabízíme produkty Werner

V roce 2019 jsme jako firma StavUR s.r.o. uzavřeli obchodní vztah mezi námi a firmou WernerCo a stali se jejich oficiálními distributory a prodejci pro Českou a Slovenskou republiku. 

Když jsem v roce 2014 (Tomáš Urbanec jr.) odcestoval do USA, tak jsem se poprvé potkal z produkty Werner, když jsem působil v elektrikářské firmě. Potom následovala cesta Tomáše Urbance a Marceli Urbancové, kteří také nějakou dobu působili v USA v řemeslnickém odvětví. Společně jsem postavily několik projektů na které jsem si pořídili žebříky Werner. Zbytek už je historie a nyní Vám dodáváme jako první v České Republice opravdu kvalitní Americké žebříky. 

 

 Článek vypracoval: Tomáš Urbanec jr.

ofici__ln___prodejci_zna__ky_werner

Oficiální distributor a prodejce od roku 2019