Vložka do nádoby na barvu Lock-in

Vlastnosti vložky do nádoby stručně:

  • Zjednodušení úklidu
  • V balení 4ks 
Dostupnost Ihned k odeslání
Možnosti dopravy
27.10.2021
Kód: 405_79002
147 Kč / balení 121,49 Kč bez DPH
Vložka do nádoby na barvu Lock-in

Využití

Vložka do nádoby na barvu je jednorázová vložka pro použití s ​​Nádobou na barvu. Balení obsahuje 4 ks.

Co je to systém Lock-in ?

Tento jednoduchý, ale brilantní systém je vynálezem značky Werner. Jedná se o 2 sloty na sklolaminátových schůdcích a štaflích. Na těchto žebřících je takzvaná samice a na doplňcích Lock-in je samec ( tzv. puzzle ). Doplněk jednoduše vezmete a zasunete na žebřík a zase také vysunete. Některé Lock-in doplňky jsou vybaveny dalšími sloty do kterých si můžete připojit další Lock-in doplňky.

Tip

Vložka je určená pro jednorázové použití, ale pokud ji hned po použití umyjete, tak ji rozhodně můžete použít víckrát. Asi si ale říkáte proč si vložky teda pořizovat ? Pokud lepíte například tapety, tak tento doplněk se velice hodí, protože lepidlo je těžko omyvatelné.

Kategorie: Lock-in Doplňky
Hmotnost: 0.1 kg
Balení obsahuje: 4 ks
Zboží skladem: Dodáme do 3 pracovních dnů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Werner_AuthorisedDistributor_Logo

Werner je jedna ze značek produktů firmy WernerCo. WernerCo je soukromý, plně integrovaný, mezinárodní výrobce a distributor lezeckých produktů, přístupových systémů, produktů na ochranu proti pádu a produktů pro ukládání nářadí do Pick-up  vozidel a dodávkových vozidel. WernerCo má výrobní, skladovací, prodejní a distribuční zařízení a kanceláře ve Spojených státech, Mexiku, Kanadě, Číně, Velké Británii a Austrálii. WernerCo je předním výrobcem lezeckých produktů v Severní Americe a její výrobky jsou považovány za nejkvalitnější tohoto odvětví.