Provazový držák Lock-in

Vlastnosti provazového držáku stručně:

  • Zabezpečuje nářadí před pádem
  • Jednoduché zapojení do systému Lock-in
  • Balení obsahuje 1 sponu za opasek a 2 lasa

 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz
Kód: 407_79007
206 Kč / balení 170,25 Kč bez DPH
Provazový držák Lock-in

Doplněk pro usnadnění každé práce

Provazový držák Lock-in je součástí patentovaného designu Lock-in, který se nachází na sklolaminátových žebřících Werner řad 716 a 717. Díky tomuto skvělému doplňku si ušetříte cesty nahoru a dolů po žebříku.

Využije ho úplně každý. Ať jste elektrikář, instalatér nebo pro domácí práce. Provazový držák Vám usnadní práci. Součástí balení jsou 2 lasa a 1 spona za opasek.

Provazový držák Lock-in

Dva v jednom  

Provazový držák hned dvě využití. Laso si jednoduše ovinete okolo vaši aku vrtačky nebo například pilky do ruky a zaháknete do systému Lock-in na sklolaminátových schůdcích nebo štaflích Werner. Systém Lock-in je interně propojen a díky tomuto si můžete doplňky propojovat. Například provazový držák je skvělý kombinovat s Pracovním úložným děleným boxem nebo Nástrojovým kbelíkem.

Další vlastností tohoto doplňku je spona, kterou si zapnete za Váš opasek a do něj si nasadíte nářadí na kterém máte ovinuté laso.

Provazový držák Lock-in - spona

Co je to systém Lock-in ?

Tento jednoduchý, ale brilantní systém je vynálezem značky Werner. Jedná se o 2 sloty na sklolaminátových schůdcích a štaflích. Na těchto žebřících je takzvaná samice a na doplňcích Lock-in je samec ( tzv. puzzle ). Doplněk jednoduše vezmete a zasunete na žebřík a zase také vysunete. Některé Lock-in doplňky jsou vybaveny dalšími sloty do kterých si můžete připojit další Lock-in doplňky.

Tip

Doporučujeme kombinovat s dalšími Lock-in doplňky - Pracovním úložným boxem Lock-in – dělený nebo Nástrojovým kbelíkem Lock-in.  

Názor odborníka

Doplňky Lock-in jsou fakt skvělé a nemohu si je dost vynachválit. Žádný žebřík se nemůže rovnat tomuto systému. Pokud Vám nestačí pracovní plocha na sklolaminátových štaflích a schůdcích Werner, tak tyto doplňky jsou správná volba. Určitě bych doporučil provazový držák pokud už máte nebo plánujete si pořídit sklolaminátové štafle nebo schůdky s dalším doplňkem Lock-in.

Provazový držák je skvělý mini doplněk. Díky chytrosti systému Lock-in a jeho internímu propojení si laso ovinu okolo aku vrtačky a poté zasunu do nástrojového kbelíku. Vždy si po ruce nechávám i sponu, kterou v případě potřeby zaháknu za můj opasek a vrtačku mám potom stále po ruce.

- Tomáš Urbanec, profesionální řemeslník již od roku 1993 

 

 
Kategorie: Sklolaminátové žebříky
Hmotnost: 0.1 kg
Balení obsahuje: 1 sponu za opasek a 2 lasa
Zboží skladem: Dodáme do 3 pracovních dnů
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Werner_AuthorisedDistributor_Logo

Werner® je značka Severní Ameriky. V žebřících je na # 1 místě. Žebříky Werner mají historii inovací v designu, výrobě a zároveň dodávají kvalitní produkt se zaměřením na bezpečnost a zpracování.

Werner je jedna ze značek produktů firmy WernerCo. WernerCo je soukromý,plně integrovaný, mezinárodní výrobce a distributor lezeckých produktů, přístupových systémů, produktů na ochranu proti pádu a produktů pro ukládání nářadí do Pick-up vozidel a dodávkových vozidel. WernerCo má výrobní, skladovací, prodejní a distribuční zařízení a kanceláře ve Spojených státech, Mexiku, Kanadě, Číně, Velké Británii a Austrálii. WernerCo je předním výrobcem lezeckých produktů v Severní Americe a její výrobky jsou považovány za standard tohoto odvětví.

Ochota prozkoumat nové trhy, přijímat příležitosti a vždy se dívat do budoucnosti umožnila společnosti WernerCo přeměnit své jméno na světového lídra v oblasti lezeckých produktů.

Proč nabízíme produkty Werner

V roce 2019 jsme jako firma StavUR s.r.o. uzavřeli obchodní vztah mezi námi a firmou WernerCo a stali se jejich oficiálními distributory a prodejci pro Českou a Slovenskou republiku. 

Když jsem v roce 2014 (Tomáš Urbanec jr.) odcestoval do USA, tak jsem se poprvé potkal z produkty Werner, když jsem působil v elektrikářské firmě. Potom následovala cesta Tomáše Urbance a Marceli Urbancové, kteří také nějakou dobu působili v USA v řemeslnickém odvětví. Společně jsem postavily několik projektů na které jsem si pořídili žebříky Werner. Zbytek už je historie a nyní Vám dodáváme jako první v České Republice opravdu kvalitní Americké žebříky. 

Čtěte dále zde