Sklolaminátový stojací žebřík - jednostranně schůdný 10 stupňů

Vlastnosti chytrého žebříku stručně:

  • Elektricky nevodivý, extrémně pevný a odolný žebřík ze sedmi vrstev skleněných vláken zajistí vaši bezpečnost
  • Jednostranně schůdný s multifunkční pracovní plochou (HolsterTop™) a doplňky Lock-in pro rozšířené funkce
  • Gumové patky, patentované výztuhy (EDGE®) a fixní kovové vzpěry pro nekompromisní stabilitu
  • Hluboké vroubkované stupně pro maximální pohodlí
  • Žebřík je schválen podle přísné normy EN131 a je vhodný pro profesionální použití
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Kód: 105_7161018
10 430 Kč / ks 8 619,83 Kč bez DPH
Sklolaminátový stojací žebřík - jednostranně schůdný 10 stupňů
Sklolaminátové štafle Werner 10 nášlapů Plastové, laminátové
Doprava zdarma

Sklolaminátové žebříky Werner Vás nikdy nezklamou 

Sklolaminátový stojací žebřík - jednostranně schůdný 10 stupňů má kolejnice vyrobeny z extrémně odolných, nevodivých sedmivrstvých skleněných vláken - sklolaminátu.

Sklolaminát je vysoce odolný vůči povětrnostním vlivům, prohýbání, promáčknutí a je nevodivý vůči elektřině. Produkty z tohoto materiálu jsou vhodné pro práci s elektřinou. Díky těmto vlastnostem jsou skvělou náhradou hliníkových žebříkůSchváleno podle nejnovější normy EN131. Pro profesionální použití.

Stále Vás bude překvapovat svou multifunkčností a chytrostí 

Tento žebřík je vybaven multifunkční pracovní plochou (HolsterTop™), která je ideální k organizaci pracovních pomůcek a tím vám ušetří zbytečné cesty nahoru a dolů po žebříku. Další funkcí je připojení doplňků Lock-in, které jednoduše nasadíte na žebřík a tím si zvýšíte kapacitu pracovní plochy.

Multifunkčnost žebříku Werner je limitovaná Vámi a každý řemeslník si najde to ideální použití pro sebe. Ať si potřebujete odložit pár šroubků, aku vrtačku či kladívko, vždy se místo na pracovní ploše najde. Pokud potřebujete například někde umístit větší kbelík s barvou, který se nevejde na pracovní plochu, tak si prohlédněte doplněk hákový držák, ten už se o to postará s přehledem.

Pro všechny tipy a triky jak využívat pracovní plochu klikněte zde.

Pracovn%C3%AD%20plocha%20Lock-in%20-%20sklolamin%C3%A1tov%C3%A9%20%C5%A1tafle%20werner

Podrží vás v extrémních podmínkách

Mezi další funkce patří patentované výztuhy EDGE®  vyrobeny z tvrdého plastu. Jedná se o vyztužení kolejnic žebříku. Tyto výztuhy zajišťují pevnost a stabilitu a oproti staršímu designu, který byl vyrobený z hliníku jsou flexibilní a tím dokážou lépe absorbovat nárazy při pádu.

Tento žebřík můžete využít na všech typech povrchu. Od těch nejextrémnějších podmínek na stavbě po umývaní oken v domácnosti až po sbíraní jablek nebo lezení do podkroví.

Záruka výrobce na materiál je 10 let. Další žebřík už jednoduše nepotřebujete. 

Sklolaminátový stojací žebřík - jednostranně schůdný výztuhy

Zpříjemní vám práci 

Pohodlnost na žebříku je jednou ze základních vlastností. Sklo-laminátové žebříky Werner to zvládnou na jedničku. Můžete je používat celý den a nohy Vás nikdy bolet nebudou

Stupně jsou vroubkované pro bezpečnost a hloubka 80mm zajistí Vaše pohodlí. Mezera mezi každým stupněm je 298mm a díky tomu se Vám po žebříku poleze jednoduše. Každá část tohoto produktu je vyrobena z cílem maximální bezpečnosti a pohodlnosti

Sklolaminátový stojací žebřík - jednostranně schůdný stupně

Firma Werner vyrábí ty nejpoužívanější žebříky na trhu USA již od roku 1963 a postupně dobývá celý svět. Dnes si můžete ten nejkvalitnější a inovativní žebřík pořídit i u nás. 

Máte další dotazy? Kontaktujte nás na čísle +420 777 785 844 nebo nám napište na obchod@zebriky-tmt.cz

Chcete si žebřík vyzkoušet? Navštivte naši vzorkovnu v obci Tlumačov (pro návštěvu je nás kontaktujte)

Víte že...

Výrobky ze sklolaminátu se vyrábějí natíráním nebo stříkáním pryskyřice do formy (případně na kopyto). Skelná vlákna se mohou na vrstvu pryskyřice přikládat ručně, obvykle jako tkanina, anebo mohou být krátká vlákna přimíšena přímo do pryskyřice.

Názor odborníka

Sklolaminátové žebříky jsou ideální do extrémních pracovních podmínek, ale také jsou skvělé pro domácí použití, protože přece jenom jsou odolné, stabilní a hlavně pohodlné. Pracovní plocha je skvělá v tom, že si odložíte vaše nářadí a máte ho přímo po ruce. Pokud se rozhodnete tento žebřík pořídit, tak určitě Vám doporučím Lock-in doplňky, které Vám pracovní plochu ještě zvětší.

Tomáš Urbanec, profesionální řemeslník a zakladatel stavební firmy StavUR s.r.o. 

 
 
 
 
Kategorie: Sklolaminátové žebříky
Hmotnost: 16.5 kg
Složená výška: 3,02m
Rozložená výška: 2,79m
? Pracovní výška: 3,70m
Rozptyl : 1,97m
Hloubka stupně: 80mm
? Počet stupňů: 10
Doporučená zátěž: 150kg
Materiál: Sklolaminát
Certifikace: EN131
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
J Avatar autora | 10.5.2020
velká spokojenost, můžu na něm stát celý den a nohy jsou v pohodě.
TU Avatar autora Tomáš Urbanec (Administrátor) 12.5.2020
Děkujeme, jsme rádi že jste spokojen

Werner_AuthorisedDistributor_Logo

Werner® je značka Severní Ameriky. V žebřících je na # 1 místě. Žebříky Werner mají historii inovací v designu, výrobě a zároveň dodávají kvalitní produkt se zaměřením na bezpečnost a zpracování.

Werner je jedna ze značek produktů firmy WernerCo. WernerCo je soukromý,plně integrovaný, mezinárodní výrobce a distributor lezeckých produktů, přístupových systémů, produktů na ochranu proti pádu a produktů pro ukládání nářadí do Pick-up vozidel a dodávkových vozidel. WernerCo má výrobní, skladovací, prodejní a distribuční zařízení a kanceláře ve Spojených státech, Mexiku, Kanadě, Číně, Velké Británii a Austrálii. WernerCo je předním výrobcem lezeckých produktů v Severní Americe a její výrobky jsou považovány za standard tohoto odvětví.

Ochota prozkoumat nové trhy, přijímat příležitosti a vždy se dívat do budoucnosti umožnila společnosti WernerCo přeměnit své jméno na světového lídra v oblasti lezeckých produktů.

Proč nabízíme produkty Werner

V roce 2019 jsme jako firma StavUR s.r.o. uzavřeli obchodní vztah mezi námi a firmou WernerCo a stali se jejich oficiálními distributory a prodejci pro Českou a Slovenskou republiku. 

Když jsem v roce 2014 (Tomáš Urbanec jr.) odcestoval do USA, tak jsem se poprvé potkal z produkty Werner, když jsem působil v elektrikářské firmě. Potom následovala cesta Tomáše Urbance a Marceli Urbancové, kteří také nějakou dobu působili v USA v řemeslnickém odvětví. Společně jsem postavily několik projektů na které jsem si pořídili žebříky Werner. Zbytek už je historie a nyní Vám dodáváme jako první v České Republice opravdu kvalitní Americké žebříky. 

Čtěte dále zde