Sklolaminátové multifunkční štafle 6+4

 • Elektricky nevodivý, extrémně pevný a odolný žebřík ze sedmi vrstev skleněných vláken zajistí vaši bezpečnost
 • Oboustranně schůdné štafle s multifunkční pracovní plochou 
 • Gumové patky a patentované výztuhy pro nekompromisní stabilitu
 • Hluboké vroubkované stupně pro maximální pohodlí
 • Možnost využití jako štafle nebo jako opěrný žebřík
 • Pohodlně se dá opřít do rohů a o sloupy pro lepší přístup
 • Žebřík je schválen podle přísné normy EN131 a je vhodný pro profesionální použití
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Kód: 721_75071
7 744 Kč / ks 6 400 Kč bez DPH
Sklolaminátové multifunkční štafle 6+4

Představujeme vám LEANSAFE X3 sklolaminátový multifunkční žeřík, skvělé řešení pro profesionální použití v různých pracovních podmínkách. Vyroběn s precizností a inovacemi, tento žebřík se pyšní mimořádnou odolností a všestranností, navrženou tak, aby splňovala požadavky každého staveniště, zejména těch, které souvisí s elektrickými pracemi.

Elektricky nevodivá konstrukce

Konstruován s nevodičovými kolejnicemi ze skelných vláken, LEANSAFE X3 je bezpečný při práci s elektřinou a odolnáý všem povětrnostních podmínkám. Jeho robustní design zahrnuje jedinečnou funkčnost 3 v 1. Bezproblémově přeměňuje z opěrného žebříku na štafle se stupadly vše za pohodlného systému jednou rukou.

Inovace

Inovativní vrchní část žebříku disponuje speciálně navrženým designem, který se pevně opírá o rohy stěn, trámy, sloupy a rovné stěnové plochy, poskytující stabilitu a důvěru při používání. Jeho kompaktní zadní část se snadno vejde mezi standardní šířky příčekových profilů a tím žebřík umožňuje uživatelům snadný přístup k práci.

Vybavený integrovanou nástrojovou plochou s magnetickým prvkem udržuje LEANSAFE X3 nástroje uspořádané a přístupné, minimalizující potřebu opakovaných cest nahoru a dolů po žebříku. 

Stabilita

Mezi další funkce patří patentované výztuhy EDGE®  vyrobeny z tvrdého plastu. Jedná se o vyztužení kolejnic žebříku. Tyto výztuhy zajišťují pevnost a stabilitu. Díky flexibilitě dokážou lépe absorbovat nárazy při pádu žebříku.

Tento žebřík můžete využít na všech typech povrchu. Od těch nejextrémnějších podmínek na stavbě po umývaní oken v domácnosti až po sbíraní jablek nebo lezení do podkroví.

Záruka výrobce na materiál je 10 let. Další žebřík už jednoduše nepotřebujete. 

leansafe

Proč volit LEANSAFE X3:

 • Multifunkční využití 3 žebříky v 1
 • Kvalitní zpracování 
 • Nevodivost vůči elektřině
 • Vhodný do všech pracovních situací

(Copyright zebriky-tmt.cz. Všechna práva vyhrazena.)

 
 
 
 
Kategorie: Sklolaminátové žebříky
Hmotnost: 11.5 kg
Složená výška: 1,80m
Složená šířka: 0,64m
Složená hloubka: 1,18m
Rozložená výška - štafle: 1,80m
Rozložená výška - opěrný žebřík 1: 1,80m
Rozložená výška - opěrný žebřík 2: 2,90m
? Pracovní výška - štafle: 3,13m
? Pracovní výška - opěrný žebřík 1: 2,85m
? Pracovní výška - opěrný žebřík 2: 3,70m
Rozptyl - štafle: 0,64m
Počet stupňů: 6+4
Doporučená zátež: 150kg
Materiál: Sklolaminát
Certifikace: EN131

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Werner_AuthorisedDistributor_Logo

Werner® je značka Severní Ameriky. V žebřících je na # 1 místě. Žebříky Werner mají historii inovací v designu, výrobě a zároveň dodávají kvalitní produkt se zaměřením na bezpečnost a zpracování.

Werner je jedna ze značek produktů firmy WernerCo. WernerCo je soukromý,plně integrovaný, mezinárodní výrobce a distributor lezeckých produktů, přístupových systémů, produktů na ochranu proti pádu a produktů pro ukládání nářadí do Pick-up vozidel a dodávkových vozidel. WernerCo má výrobní, skladovací, prodejní a distribuční zařízení a kanceláře ve Spojených státech, Mexiku, Kanadě, Číně, Velké Británii a Austrálii. WernerCo je předním výrobcem lezeckých produktů v Severní Americe a její výrobky jsou považovány za standard tohoto odvětví.

Ochota prozkoumat nové trhy, přijímat příležitosti a vždy se dívat do budoucnosti umožnila společnosti WernerCo přeměnit své jméno na světového lídra v oblasti lezeckých produktů.

Proč nabízíme produkty Werner

V roce 2019 jsme jako firma StavUR s.r.o. uzavřeli obchodní vztah mezi námi a firmou WernerCo a stali se jejich oficiálními distributory a prodejci pro Českou a Slovenskou republiku. 

Když jsem v roce 2014 (Tomáš Urbanec jr.) odcestoval do USA, tak jsem se poprvé potkal z produkty Werner, když jsem působil v elektrikářské firmě. Potom následovala cesta Tomáše Urbance a Marceli Urbancové, kteří také nějakou dobu působili v USA v řemeslnickém odvětví. Společně jsem postavily několik projektů na které jsem si pořídili žebříky Werner. Zbytek už je historie a nyní Vám dodáváme jako první v České Republice opravdu kvalitní Americké žebříky. 

Čtěte dále zde