Teleskopická spojovací nášlapná pracovní plošina AP2030L

Vlastnosti teleskopické spojovací plošiny stručně:

 • Teleskopické nohy vám umožní si plošinu zvýšit nebo třeba postavit na schodiště
 • Možnost napojení více plošin pro pohodlnější práci
 • Jednoduchý zámek, který se při otevření sám zamkne a tím zajistí nohy
 • Protiskluzové, pogumované koncovky a nohy plošiny pro ochranu povrchu a zvýšenou stabilitu
 • Madlo (Easy-Grab™) usnadňuje přenášení plošiny po pracovišti
 • Složená plošina má pouze 11cm na výšku, pro praktické skladování
 • Velká, protiskluzová nášlapná plocha pro pohodlnou práci
 • Vyrobena z pevného hliníku pro jednoduchou manipulaci
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
19.4.2024
Kód: 307_79024
8 490 Kč / ks 7 016,53 Kč bez DPH
Teleskopická spojovací nášlapná pracovní plošina AP2030L

Upoutávka na pracovní plošinu AP2030

Více pozic v jednom 

Tato pracovní plošina je nejpokročilejší s řady profesionálních plošin Werner AP25, AP35 a také této AP2030L. Díky teleskopickým nohou se dostanete ještě výše než s klasickou plošinou. 

Jednoduchý systém vám umožní plošinu vzít a vytáhnout do vaší požadované výšky. Nášlapnou plochu vytáhnete až do výšky 0.76m a tím dosáhnete do 2,51m. Tady ale multifunkčnost tohoto produktu nekončí. Díky teleskopickým nohám si můžete plošinu postavit i na schodiště. Konce nášlapné plochy jsou obaleny gumovou koncovkou a tím chrání povrch, takže tuto plošinu je bezpečné používat i na hotových površích. Kombinujte10 pozic a zajistěte si pohodlí při práci. Teleskopická nášlapná pracovní plošina AP2030 - teleskopické nohy

Pořádná nosnost je základem

Teleskopická pracovní plošina má velkou nášlapnou plochu a je ideální pro všechny typy práce. Je vyrobena z hliníku pro odlehčení bez kompromisu kvality a pevnosti.  I přesto, že doporučená nosnost výrobcem je určena 136kgtak my jsem ji osobně otestovali na 300kg. Plošina vydržela bez jakéhokoliv prohnutí či poškození. Celková váha překladů 220kg + 83kg moje váha.

Díky vroubkovanému povrchu je plošina protiskluzová a pohodlná při práci. Pokud hledáte plošinu na které se nemusíte bát chodit agresivněji tak jste na správném místě, protože velikost nášlapného povrchu činí 35 cm na šířku, 116 cm na délku a díky 11 centimetrové tloušťce se Vám nebude prohýbat pod nohama.
Teleskopická nášlapná pracovní plošina AP2030 - váha

Stačí jen vzít a přenést kam potřebujete

Opakované skládání a rozkládání jiných pracovních plošin může být velice nepraktické a někdy až otravné. Tomuto problému se jednoduše vyhnete s naší pracovní plošinou - AP2030

Plošina je vybavena madlem Easy-Grab™, které Vám usnadní plošinu přenášet po pracovišti. Výhod je hned několik. Nemusíte plošinu nikdy skládat. Na začátku dne ji rozložíte, při svačině si na ni pohodlně sednete a na konci dne ji zase složíte. Další výhoda je, že do jedné ruky vezmete plošinu do druhé materiál a přesunete se na nové pracovní místo.

Už nikdy nemusíte Vaši novou pracovní plošinu skládat, stačí vzít a jít.

Teleskopická nášlapná pracovní plošina AP2030 - madlo

Chytrý a jednoduchý systém nohou

Nohy pracovní plošiny jsou vybaveny samo-zacvakávacím systémem, který se stará o stabilitu při práci. Tento systém funguje velice jednoduše a zvládne ho ovládat úplně každý. 

Když máte plošinu v uzavřeném stavu jednoduše jednou rukou zmáčknete pojistku. Nohy vyklopíte a ty se sami  zamknou, takže se Vám nikdy nestane, že se plošina sama uzavře při používaní. Při uzavření plošiny opět stáhnete pojistku a nohy sklopíte. Nemusíte se obávat, že se Vám plošina rozevře při přepravě. 

Teleskopická nášlapná pracovní plošina AP2030 - zámek

Jistota při práci

Skládací nohy jsou vyrobeny z pevného hliníku. Na plošinu si jednoduše vylezete díky vroubkovaným nášlapům. Nemusíte se bát plošinu používat na jakémkoliv povrchu, pogumované konce nohou nepoškrábou ani nezabarví žádný povrch.

Při našich testech jsme řešily asi nejdůležitější vlastnost jakékoliv pracovní plošiny a to je balanc. Tento problém zvládá naše plošina na jedničku. Na plošině jsme chodily z jedné strany na druhou a ujistili jsme se, že ať už stojíte uprostřed nebo na kraji nikdy se plošina ani nehne, drží jak přibitá.

Teleskopická nášlapná pracovní plošina AP2030 - nohy_1

Plošinu si složíte pro jednoduché uskladnění

Skladování Vašeho nářadí a pracovních pomůcek je důležité. Ne každý má přístup k velkým skladovým prostorům a proto po ukončení práce si plošinu můžete sklopit zcela naplocho a to do výšky 11cm, takže ji jednoduše naložíte i do osobního vozu. 

Teleskopická nášlapná plošina - složená

Proč si vybrat teleskopickou plošinu od Werneru ?

 1. Unikátní madlo pro pohodlnou manipulaci
 2. Možnost napojení více AP2030L plošin k sobě
 3. Nastavitelnost výšky
 4. Použitelnost na schodišti
 5. Multifunkčnost
 6. Jednoduché skladování
 7. Kvalita produktu

 
 
 
 
 
 
 
 
Kategorie: Plošiny
Hmotnost: 10.49 kg
Doporučená zátěž: 136kg
? Nášlapná plocha: 0,35 x 1,16
? Výška nášlapné plochy: 0,51m - 0,76m
? Složená velikost: 0,51 x 1,19 x 0,11
? Pracovní výška: 2,26m - 2,51m
Materiál: Hliník

Krátké představení plošiny

Prezentace nášlapných pracovních plošin StavUR

Prezentace teleskopické plošiny StavUR

Teleskopická nášlapná pracovní plošina video Werner

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Werner_AuthorisedDistributor_Logo

Werner® je značka Severní Ameriky. V žebřících je na # 1 místě. Žebříky Werner mají historii inovací v designu, výrobě a zároveň dodávají kvalitní produkt se zaměřením na bezpečnost a zpracování.

Werner je jedna ze značek produktů firmy WernerCo. WernerCo je soukromý,plně integrovaný, mezinárodní výrobce a distributor lezeckých produktů, přístupových systémů, produktů na ochranu proti pádu a produktů pro ukládání nářadí do Pick-up vozidel a dodávkových vozidel. WernerCo má výrobní, skladovací, prodejní a distribuční zařízení a kanceláře ve Spojených státech, Mexiku, Kanadě, Číně, Velké Británii a Austrálii. WernerCo je předním výrobcem lezeckých produktů v Severní Americe a její výrobky jsou považovány za standard tohoto odvětví.

Ochota prozkoumat nové trhy, přijímat příležitosti a vždy se dívat do budoucnosti umožnila společnosti WernerCo přeměnit své jméno na světového lídra v oblasti lezeckých produktů.

Proč nabízíme produkty Werner

V roce 2019 jsme jako firma StavUR s.r.o. uzavřeli obchodní vztah mezi námi a firmou WernerCo a stali se jejich oficiálními distributory a prodejci pro Českou a Slovenskou republiku. 

Když jsem v roce 2014 (Tomáš Urbanec jr.) odcestoval do USA, tak jsem se poprvé potkal z produkty Werner, když jsem působil v elektrikářské firmě. Potom následovala cesta Tomáše Urbance a Marceli Urbancové, kteří také nějakou dobu působili v USA v řemeslnickém odvětví. Společně jsem postavily několik projektů na které jsem si pořídili žebříky Werner. Zbytek už je historie a nyní Vám dodáváme jako první v České Republice opravdu kvalitní Americké žebříky. 

Čtěte dále zde