Pracovní nášlapná plošina AP25

Vlastnosti nášlapné plošiny stručně:

  • Jednoduchý zámek, který se při otevření sám zamkne a tím zajistí nohy
  • Protiskluzové, pogumované nohou pro ochranu povrchu a zvýšenou stabilitu
  • Madlo (Easy-Grab™) usnadňuje přenášení plošiny po pracovišti
  • Složená plošina má pouze 8cm na výšku, pro praktické skladování
  • Velká, protiskluzová nášlapná plocha pro pohodlnou práci
  • Vyrobena z pevného hliníku pro jednoduchou manipulaci
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Objednáno
Kód: 301_79025
3 490 Kč / ks 2 884,30 Kč bez DPH
Pracovní nášlapná plošina AP25

Pracovní plošina která je Vaším novým pomocníkem

Skvělé funkce při práci Vám zajistí Werner plošina - AP25

 Pořádná nosnost je základem

Profesionální pracovní plošina má velkou nášlapnou plochu a je ideální pro všechny typy práce. Vyrobena z hliníku pro odlehčení bez kompromisu kvality a pevnosti. I přesto, že doporučená nosnost výrobcem je určena 150kg, tak my jsem ji osobně otestovali na 300kg. Plošina vydržela bez jakéhokoliv prohnutí či poškození.Pracovní nášlapná plošina AP25 - madlo (2)

Pohodlná nášlapná plocha, které můžete věřit

Díky vroubkovanému povrchu je plošina protiskluzová a pohodlná při práci. Pokud hledáte plošinu na které se nemusíte bát pochodovat tak jste na správném místě, protože velikost nášlapného povrchu činí 30 cm na šířku, 115 cm na délku a díky 8 centimetrové tloušťce se Vám nebude prohýbat pod nohamaPracovní nášlapná plošina AP25 - plocha

Stačí jen vzít a přenést kam potřebujete

Opakované skládání a rozkládání jiných pracovních plošin může být velice nepraktické a někdy až otravné. Tomuto problému se jednoduše vyhnete s profesionální pracovní plošinou werner - AP25

Plošina je vybavena madlem Easy-Grab™, které Vám usnadní plošinu přenášet po pracovišti. Výhod je hned několik. Nemusíte plošinu nikdy skládat. Na začátku dne ji rozložíte, při svačině si na ni pohodlně sednete a na konci dne ji zase složíte. Další výhoda je, že do jedné ruky vezmete plošinu do druhé materiál a přesunete se na nové pracovní místo.

Už nikdy nemusíte Vaši novou pracovní plošinu skládat, stačí vzít a jít.Pracovní nášlapná plošina AP25 - madlo (1)

Chytrý systém nohou

Nohy pracovní plošiny jsou vybaveny samo-zacvakávacím systémem, který se stará o stabilitu při práci. Tento systém funguje velice jednoduše a zvládne ho ovládat úplně každý. 

Když máte plošinu v uzavřeném stavu jednoduše zatáhnete za pojistku. Nohy vyklopíte a ty se sami  zamknou, takže se Vám nikdy nestane, že se plošina sama uzavře při používaní. Při uzavření plošiny opět zatáhnete za pojistku a nohy sklopíte. Nemusíte se obávat, že se Vám plošina rozevře při přepravě. Pracovní nášlapná plošina AP25 - nohy.

 Jistota při práci

Skládací nohy jsou vyrobeny z pevného hliníku. Na plošinu si jednoduše vylezete díky vroubkovaným nášlapům. Nášlapy jsou také zpevněny hliníkovými výztuhami. Nemusíte se bát plošinu používat na jakémkoliv povrchu, pogumované konce nohou nepoškrábou ani nezabarvý žádný povrch.

Při našich testech jsme řešily asi nejdůležitější vlastnost jakékoliv pracovní plošiny a to je balanc. Tento problém zvládá naše plošina na jedničku. Na plošině jsme chodily z jedné strany na druhou a ujistili jsme se, že ať už stojíte uprostřed nebo na kraji nikdy se plošina ani nehne, drží jak přibitá.Pracovní nášlapná plošina AP25 - nohy 2

 Plošinu si složíte pro jednoduché uskladnění

Skladování Vašeho nářadí a pracovních pomůcek je důležité. Ne každý má přístup k velkým skladovým prostorům a proto po ukončení práce si plošinu můžete sklopit zcela naplocho a to do výšky 8cm, takže ji jednoduše naložíte i do osobního vozu. 2 - Profesionální pracovní platforma Werner AP25

Proč si vybrat profesionální plošinu od Werneru ?

  1. Unikátní madlo pro pohodlnou manipulaci
  2. Veliká nášlapná plocha
  3. Jednoduché skladování
  4. Stabilita

Názor odborníka

Pracovní plošinu používám na denním pořádku. Je ideální úplně pro každý druh práce. Zabudované madlo je jedna z mích nejoblíbenějších vlastností, nemusím plošinu skládat. Ráno ji rozložím a na konci pracovního dne složím. Ideálně ji používám když někam sotva nedosáhnu. Z mích zkušenostní je velice pevná a rozhodně se na ní cítím bezpečně

 - Tomáš Urbanec, profesionální řemeslník již od roku 1993

 
 
 
 
Kategorie: Plošiny
Hmotnost: 6.6 kg
Doporučená zátěž: 150kg
? Nášlapná plocha: 0,30 x 1,15
? Výška nášlapné plochy: 0,51m
? Složená velikost: 0,37 x 1,17 x 0,08
? Pracovní výška: 2,25m
Materiál: Hliník
Položka byla vyprodána…

Nášlapná pracovní plošina video Werner

Prezentace nášlapných plošin StavUR

5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
R Avatar autora | 22.3.2021
Funguje nad mé očekávání..
TU Avatar autora Tomáš Urbanec (Administrátor) 22.3.2021
Děkujeme Vám za nákup !
5
P Avatar autora | 22.3.2021
Funguje. Lehké, skladné, stabilní.
TU Avatar autora Tomáš Urbanec (Administrátor) 22.3.2021
Děkujeme za nákup !
5
JZ Avatar autora | 21.3.2021
super kvalita lehké, skladné, s dostatečnou nosností
TU Avatar autora Tomáš Urbanec (Administrátor) 21.3.2021
Děkujeme, jsme moc rádi, že jste spokojen s vaší plošinou.
5
TD Avatar autora | 16.2.2020
Za mě super platforma lehká stabilní vše ok.
TJ Avatar autora Tomáš Urbanec jr. (Administrátor) 17.2.2020
Děkujeme, jsme rádi že jste spokojen.
5
KK Avatar autora | 7.2.2020
Dle očekávání = vše OK!
TJ Avatar autora Tomáš Urbanec jr. (Administrátor) 17.2.2020
Děkujeme za nákup.

Werner_AuthorisedDistributor_Logo

Werner® je značka Severní Ameriky. V žebřících je na # 1 místě. Žebříky Werner mají historii inovací v designu, výrobě a zároveň dodávají kvalitní produkt se zaměřením na bezpečnost a zpracování.

Werner je jedna ze značek produktů firmy WernerCo. WernerCo je soukromý,plně integrovaný, mezinárodní výrobce a distributor lezeckých produktů, přístupových systémů, produktů na ochranu proti pádu a produktů pro ukládání nářadí do Pick-up vozidel a dodávkových vozidel. WernerCo má výrobní, skladovací, prodejní a distribuční zařízení a kanceláře ve Spojených státech, Mexiku, Kanadě, Číně, Velké Británii a Austrálii. WernerCo je předním výrobcem lezeckých produktů v Severní Americe a její výrobky jsou považovány za standard tohoto odvětví.

Ochota prozkoumat nové trhy, přijímat příležitosti a vždy se dívat do budoucnosti umožnila společnosti WernerCo přeměnit své jméno na světového lídra v oblasti lezeckých produktů.

Proč nabízíme produkty Werner

V roce 2019 jsme jako firma StavUR s.r.o. uzavřeli obchodní vztah mezi námi a firmou WernerCo a stali se jejich oficiálními distributory a prodejci pro Českou a Slovenskou republiku. 

Když jsem v roce 2014 (Tomáš Urbanec jr.) odcestoval do USA, tak jsem se poprvé potkal z produkty Werner, když jsem působil v elektrikářské firmě. Potom následovala cesta Tomáše Urbance a Marceli Urbancové, kteří také nějakou dobu působili v USA v řemeslnickém odvětví. Společně jsem postavily několik projektů na které jsem si pořídili žebříky Werner. Zbytek už je historie a nyní Vám dodáváme jako první v České Republice opravdu kvalitní Americké žebříky. 

Čtěte dále zde