Pracovní nášlapná plošina AP25

Klíčové Vlastnosti Pracovní Plošiny:

  • Jednoduchý a spolehlivý zámek pro bezpečné použití
  • Pogumované nohy pro ochranu povrchu a lepší stabilitu
  • Madlo Easy-Grab™ usnadňuje přenos plošiny
  • Složená výška plošiny je 8 cm pro snadné skladování
  • Velká nášlapná plocha s protiskluzovým povrchem
  • Vyrobena z pevného hliníku pro snadnou manipulaci

 

 
 
 
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Kód: 301_79025
3 490 Kč / ks 2 884,30 Kč bez DPH
Pracovní nášlapná plošina AP25

Hliníkové kategorie (8)

Werner Nášlapná Pracovní Plošina AP25: Lehká ale Pevná

Nášlapná pracovní plošina Werner AP25 je skvělou volbou z naší profesionální řady nášlapných plošin. I přes doporučenou nosnost výrobcem 150 kg jsme ji osobně testovali na 300 kg bez jakéhokoli prohnutí či poškození. Na svou velikost je plošina také příjmně lehká, váží 6.6kg.

Díky vroubkovanému povrchu je plošina protiskluzová a pohodlná při práci. S nášlapnou plochou o rozměrech 0,3m na šířku a 1,15m na délku, a s tloušťkou 8 cm, zajišťuje stabilitu a bezpečnost i při náročných úkolech.

S plošinou Werner AP25 už nebudete trávit čas skládáním a rozkládáním. Je vybavena madlem Easy-Grab™, které usnadňuje přenos po pracovišti. Díky jednoduchému systému nohou se plošina snadno otevře a zavře jedním pohybem.

Nohy pracovní plošiny jsou vybaveny samo-zacvakávacím systémem, který zajišťuje stabilitu při práci. Systém je jednoduchý a intuitivní, takže ho zvládne ovládat každý. Plošina zůstává pevně uzavřená nebo rozložená přesně podle vašich potřeb. Nohy jsou pokryté pevnou gumou, což přidává na stabilitě, ale také chrání podlahy před poškozením. Plošina je opravdu navržena tak, aby poskytovala stabilitu a jistotu i při náročných úkolech.

Po dokončení práce lze plošinu snadno složit do výšky pouhých 8 cm pro jednoduché skladování a přepravu. Díky kompaktnímu designu se plošina snadno vejde i do osobního vozu.

S pracovní plošinou Werner AP25 získáte nejen spolehlivý nástroj pro vaše pracovní potřeby, ale také bezpečnost, pohodlí a snadnou manipulaci, které usnadní vaši každodenní práci.

Naslapna plosina AP25 Werner

Proč volit profesionální plošinu Werner?

  1. Unikátní madlo pro pohodlnou manipulaci
  2. Veliká nášlapná plocha
  3. Jednoduché skladování
  4. Stabilita

Názor odborníka

Pracovní plošinu používám na denním pořádku. Je ideální úplně pro každý druh práce. Zabudované madlo je jedna z mích nejoblíbenějších vlastností, nemusím plošinu skládat. Ráno ji rozložím a na konci pracovního dne složím. Ideálně ji používám když někam sotva nedosáhnu. Z mích zkušenostní je velice pevná a rozhodně se na ní cítím bezpečně. 

 - Tomáš Urbanec, profesionální řemeslník již od roku 1993

ofici__ln___prodejci_zna__ky_werner

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kategorie: Plošiny
Hmotnost: 6.6 kg
Doporučená zátěž: 150kg
? Nášlapná plocha: 0,30 x 1,15
? Výška nášlapné plochy: 0,51m
? Složená velikost: 0,37 x 1,17 x 0,08
? Pracovní výška: 2,25m
Materiál: Hliník

Nášlapná pracovní plošina video Werner

Prezentace nášlapných plošin StavUR

5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
R Avatar autora | 22.3.2021
Funguje nad mé očekávání..
TU Avatar autora Tomáš Urbanec (Administrátor) 22.3.2021
Děkujeme Vám za nákup !
5
P Avatar autora | 22.3.2021
Funguje. Lehké, skladné, stabilní.
TU Avatar autora Tomáš Urbanec (Administrátor) 22.3.2021
Děkujeme za nákup !
5
JZ Avatar autora | 21.3.2021
super kvalita lehké, skladné, s dostatečnou nosností
TU Avatar autora Tomáš Urbanec (Administrátor) 21.3.2021
Děkujeme, jsme moc rádi, že jste spokojen s vaší plošinou.
5
TD Avatar autora | 16.2.2020
Za mě super platforma lehká stabilní vše ok.
TJ Avatar autora Tomáš Urbanec jr. (Administrátor) 17.2.2020
Děkujeme, jsme rádi že jste spokojen.
5
KK Avatar autora | 7.2.2020
Dle očekávání = vše OK!
TJ Avatar autora Tomáš Urbanec jr. (Administrátor) 17.2.2020
Děkujeme za nákup.

Werner_AuthorisedDistributor_Logo

Werner® je značka Severní Ameriky. V žebřících je na # 1 místě. Žebříky Werner mají historii inovací v designu, výrobě a zároveň dodávají kvalitní produkt se zaměřením na bezpečnost a zpracování.

Werner je jedna ze značek produktů firmy WernerCo. WernerCo je soukromý,plně integrovaný, mezinárodní výrobce a distributor lezeckých produktů, přístupových systémů, produktů na ochranu proti pádu a produktů pro ukládání nářadí do Pick-up vozidel a dodávkových vozidel. WernerCo má výrobní, skladovací, prodejní a distribuční zařízení a kanceláře ve Spojených státech, Mexiku, Kanadě, Číně, Velké Británii a Austrálii. WernerCo je předním výrobcem lezeckých produktů v Severní Americe a její výrobky jsou považovány za standard tohoto odvětví.

Ochota prozkoumat nové trhy, přijímat příležitosti a vždy se dívat do budoucnosti umožnila společnosti WernerCo přeměnit své jméno na světového lídra v oblasti lezeckých produktů.

Proč nabízíme produkty Werner

V roce 2019 jsme jako firma StavUR s.r.o. uzavřeli obchodní vztah mezi námi a firmou WernerCo a stali se jejich oficiálními distributory a prodejci pro Českou a Slovenskou republiku. 

Když jsem v roce 2014 (Tomáš Urbanec jr.) odcestoval do USA, tak jsem se poprvé potkal z produkty Werner, když jsem působil v elektrikářské firmě. Potom následovala cesta Tomáše Urbance a Marceli Urbancové, kteří také nějakou dobu působili v USA v řemeslnickém odvětví. Společně jsem postavily několik projektů na které jsem si pořídili žebříky Werner. Zbytek už je historie a nyní Vám dodáváme jako první v České Republice opravdu kvalitní Americké žebříky. 

Čtěte dále zde