Teleskopická nášlapná pracovní plošina AP2030

Klíčové Vlastnosti Teleskopické Pracovní Plošiny:

 • Nastavitelné teleskopické nohy
 • Samo-zamykací mechanismus pro stabilní a bezpečné postavení
 • Protiskluzové a pogumované koncovky nohou
 • Easy-Grab™ madlo pro snadné přenášení
 • 11cm výška při složení 
 • Velká, protiskluzová nášlapná plocha
 • Lehká, ale pevná konstrukce z hliníku
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
19.4.2024
Kód: 306_79023
6 990 Kč / ks 5 776,86 Kč bez DPH
Teleskopická nášlapná pracovní plošina AP2030

Teleskopická plošina AP2030 - detail 1

Werner AP2030 Teleskopická Pracovní Plošina: Multifunkční a Pevná

Teleskopická nášlapná pracovní plošina Werner AP2030 je špičkovým produktem z naší profesionální řady. Plošina nabízí výškovou flexibilitu a multifunkčnost. S teleskopickými nohami dosáhnete až do 2,51m, a tím pádem výše než s klasickou nášlapnou plošinou. Nášlapnou plochu si nastavíte v rozmezí 0,51m - 0,76m a díky možnosti postavení i na schodišti je ideálním řešením pro každou situaci. 

Veliké stabilní nohy pokryté pevnou gumou přidávají na stabilitě, ale také chrání podlahy před poškozením. S kombinací vroubkované nášlapné plochy o velikosti 1,16m x 0,35m, vám zajišťuje bezpečné a pohodlné stání.

I když vyrobena z hliníku a na svou velikost je příjemně lehká, tak námi testováno zátěží 300kg pro plošinu nebylo nic složitého. Tato plošina je připravena na jakoukoliv výzvu bez kompromisu na kvalitě. Navíc, její easy-grab™ madlo a samo-zacvakávací systém nohou usnadňují přenos a nastavení. Není potřeba složitého skládání, stačí vzít za madlo a přenést.

Po dokončení práce lze plošinu jednoduše složit do výšky pouhých 11cm pro snadné skladování a přepravu. S Werner nášlapnou pracovní plošinou AP2030 získáte nejen všestrannost a bezpečnost, ale také komfort a snadnou manipulaci, které usnadní vaši práci na každém kroku.

 

Proč volit teleskopickou plošinu AP2030:

 • Unikátní madlo pro pohodlnou manipulaci
 • Nastavitelnost výšky
 • Použitelnost na schodišti
 • Multifunkčnost
 • Jednoduché skladování
 • Kvalita produktu

ofici__ln___prodejci_zna__ky_werner

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kategorie: Plošiny
Hmotnost: 9.75 kg
Doporučená zátěž: 136kg
? Nášlapná plocha: 0,35 x 1,16
? Výška nášlapné plochy: 0,51m - 0,76m
? Složená velikost: 0,51 x 1,19 x 0,11
? Pracovní výška: 2,26m - 2,51m
Materiál: Hliník

Krátké představení plošiny

Prezentace nášlapných pracovních plošin StavUR

Prezentace teleskopické plošiny StavUR

Teleskopická nášlapná pracovní plošina video Werner

Upoutávka StavUR

5
7x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 30.8.2022
+ variabilní
+ pevná
+ lehká

Koupil jsem již 2. tuto plošinu, protože jsme s ní velice spokojeni. Je opravdu variabilní. Škoda že se v ČR neprodává i varianta spojení dvou plošin.
5
Avatar autora | 5.3.2022
Super zboží, otestováno asi 250kg, neuvěřitelně pevné, na pár kilo vlastní váhy snese neskutečné zatížení .
5
Avatar autora | 30.11.2021
Lehké, pevné, variabilní. Prvotřídní zboží. Snadná manipulace.
5
Avatar autora | 6.9.2021
Skladnej a lehkej
5
PP Avatar autora | 9.6.2021
Naprosto spokojen, dcera dokonce vymalovala i strop, ze štaflí se bála a podlamovala se jí úzkostlivě kolena. Snadno se rozloží, složí, nastaví výška přenese, plošina je stabilní, super. Ještě jsme akorát nevyzkoušeli práci na schodišti, ale k tomu v létě také dojde.
TJ Avatar autora Tomáš Urbanec jr. (Administrátor) 9.6.2021
Dobrý den, mockrát děkujeme za pěkné hodnocení a jsme rádi, že jste spokojen !

Werner_AuthorisedDistributor_Logo

Werner® je značka Severní Ameriky. V žebřících je na # 1 místě. Žebříky Werner mají historii inovací v designu, výrobě a zároveň dodávají kvalitní produkt se zaměřením na bezpečnost a zpracování.

Werner je jedna ze značek produktů firmy WernerCo. WernerCo je soukromý,plně integrovaný, mezinárodní výrobce a distributor lezeckých produktů, přístupových systémů, produktů na ochranu proti pádu a produktů pro ukládání nářadí do Pick-up vozidel a dodávkových vozidel. WernerCo má výrobní, skladovací, prodejní a distribuční zařízení a kanceláře ve Spojených státech, Mexiku, Kanadě, Číně, Velké Británii a Austrálii. WernerCo je předním výrobcem lezeckých produktů v Severní Americe a její výrobky jsou považovány za standard tohoto odvětví.

Ochota prozkoumat nové trhy, přijímat příležitosti a vždy se dívat do budoucnosti umožnila společnosti WernerCo přeměnit své jméno na světového lídra v oblasti lezeckých produktů.

Proč nabízíme produkty Werner

V roce 2019 jsme jako firma StavUR s.r.o. uzavřeli obchodní vztah mezi námi a firmou WernerCo a stali se jejich oficiálními distributory a prodejci pro Českou a Slovenskou republiku. 

Když jsem v roce 2014 (Tomáš Urbanec jr.) odcestoval do USA, tak jsem se poprvé potkal z produkty Werner, když jsem působil v elektrikářské firmě. Potom následovala cesta Tomáše Urbance a Marceli Urbancové, kteří také nějakou dobu působili v USA v řemeslnickém odvětví. Společně jsem postavily několik projektů na které jsem si pořídili žebříky Werner. Zbytek už je historie a nyní Vám dodáváme jako první v České Republice opravdu kvalitní Americké žebříky. 

Čtěte dále zde