Sklolaminátová pracovní nášlapná plošina 600 x 600

  • Sklolaminátové (plastové) nohy vám umožní pracovat bezpečně s elektřinou
  • Jednoduchý zámek, který se při otevření sám zamkne a tím zajistí nohy
  • Protiskluzové, pogumované koncovky a nohy plošiny pro ochranu povrchu a zvýšenou stabilitu
  • Složená  má pouze 18cm na výšku, pro praktické skladování
  • Velká, protiskluzová nášlapná plocha o velikost 0,6m na 0,6m pro pohodlnou práci
  • Lehká, ale pevná a stabilní konstrukce
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
19.4.2024
Kód: 302_31389800
3 950 Kč / ks 3 264,46 Kč bez DPH
Sklolaminátová pracovní nášlapná plošina 600 x 600

 

Sklolaminátová nášlapná plošina - detail_1

Tato nášlapná pracovní plošina od značky Werner je vybaven robustnými nohami ze sklolaminátu, a tím zajišťuje zvýšenou bezpečnost při práci v blízkosti živých elektrických zdrojů. Nášlapná plocha ve výšce 0,5 metru poskytuje bezpečný dosah až do 2,25 metrů. Kompaktní a lehký design této pracovní nášlapné plošiny Werner umožňuje pohodlné skladování a snadné přepravování. Velkou čtvercovou plochu o velikost 0,6m x 0,6m určitě ocení každý profesionál, který potřebuje pohodlnou a prostornou nášlapnou plochu pro práci na stavbě

Proč volit tuto plošinu:

  • Pohodlná a velká nášlapná plocha
  • Nevodivost vůči elektřině
  • Skladná a jednoduše přepravitelná
  • Lehká ale pevná konstrukce

ofici__ln___prodejci_zna__ky_werner

Kategorie: Plošiny
Hmotnost: 6.2 kg
Doporučená zátěž: 150kg
? Nášlapná plocha: 0,6m x 0,6m
? Výška nášlapné plochy: 0,5m
? Složená velikost: 0,62 x 0,62 x 0,18
? Pracovní výška: 2,25m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Werner_AuthorisedDistributor_Logo

Werner® je značka Severní Ameriky. V žebřících je na # 1 místě. Žebříky Werner mají historii inovací v designu, výrobě a zároveň dodávají kvalitní produkt se zaměřením na bezpečnost a zpracování.

Werner je jedna ze značek produktů firmy WernerCo. WernerCo je soukromý,plně integrovaný, mezinárodní výrobce a distributor lezeckých produktů, přístupových systémů, produktů na ochranu proti pádu a produktů pro ukládání nářadí do Pick-up vozidel a dodávkových vozidel. WernerCo má výrobní, skladovací, prodejní a distribuční zařízení a kanceláře ve Spojených státech, Mexiku, Kanadě, Číně, Velké Británii a Austrálii. WernerCo je předním výrobcem lezeckých produktů v Severní Americe a její výrobky jsou považovány za standard tohoto odvětví.

Ochota prozkoumat nové trhy, přijímat příležitosti a vždy se dívat do budoucnosti umožnila společnosti WernerCo přeměnit své jméno na světového lídra v oblasti lezeckých produktů.

Proč nabízíme produkty Werner

V roce 2019 jsme jako firma StavUR s.r.o. uzavřeli obchodní vztah mezi námi a firmou WernerCo a stali se jejich oficiálními distributory a prodejci pro Českou a Slovenskou republiku. 

Když jsem v roce 2014 (Tomáš Urbanec jr.) odcestoval do USA, tak jsem se poprvé potkal z produkty Werner, když jsem působil v elektrikářské firmě. Potom následovala cesta Tomáše Urbance a Marceli Urbancové, kteří také nějakou dobu působili v USA v řemeslnickém odvětví. Společně jsem postavily několik projektů na které jsem si pořídili žebříky Werner. Zbytek už je historie a nyní Vám dodáváme jako první v České Republice opravdu kvalitní Americké žebříky. 

Čtěte dále zde