Pracovní nášlapná plošina AP35

Vlastnosti plošiny stručně:

 • Hlavní vlastností je spojovací systém, který Vám umožní  napojit si více plošin k sobě
 • Jednoduchý zámek, který se při otevření sám zamkne a tím zajistí nohy
 • Protiskluzové, pogumované nohy pro ochranu povrchu a zvýšenou stabilitu
 • Madlo (Easy-Grab™) usnadňuje přenášení plošiny po pracovišti
 • Složená plošina má pouze 8cm na výšku, pro praktické skladování
 • Velká, protiskluzová nášlapná plocha pro pohodlnou práci
 • Vyrobena z pevného hliníku pro jednoduchou manipulaci
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 305_79035
4 890 Kč / ks 4 041,32 Kč bez DPH
Pracovní nášlapná plošina AP35

Pracujte pohodlně

Skvělé funkce a pohodlnost při práci Vám zajistí Werner plošina - AP35

Pořádná nosnost a výdrž

Spojovací pracovní plošina má velkou nášlapnou plochu a je ideální pro všechny typy práce. Je vyrobena z hliníku pro odlehčení bez kompromisu kvality a pevnosti. I přesto, že doporučená nosnost výrobcem je určena 150kg, tak my jsem ji osobně otestovali na 300kg. Plošina vydržela bez jakéhokoliv prohnutí či poškození. Celková váha překladů 220kg + 83kg moje váha.

Spojovací nášlapná pracovní plošina AP35 - nosnost

Spojte a pracujte  

Spojovací systém na plošině AP35  Vám umožní si jednoduše spojit až 4 plošiny k sobě. Ideální pro řemeslníky, kteří potřebují velkou pracovní plochu. Systém je jednoduchý na ovládání, stačí jednu plošinu zasunout do druhé, zacvaknout nohy a je to.

Spojovací nášlapná plošina - spojovací systém

 

Pohodlná nášlapná plocha, které můžete věřit

Díky vroubkovanému povrchu je plošina protiskluzová a pohodlná při práci. Pokud hledáte plošinu po které se nemusíte bát chodit, tak jste na správném místě. Plošina AP35 je oproti AP25 širší o 4 cm. Velikost nášlapného povrchu činí 41 cm na šířku, 122 cm na délku a díky 8 centimetrové tloušťce se Vám nebude prohýbat pod nohama. Pro lepší představu, já mám velikost boty EU45.

Spojovací nášlapná pracovní plošina AP35 - plocha

Stačí jen vzít a přenést kam potřebujete

Opakované skládání a rozkládání jiných pracovních plošin může být velice nepraktické a někdy až otravné. Tomuto problému se jednoduše vyhnete se Spojovaní nášlapnou plošinou AP35.

Plošina je vybavena madlem Easy-Grab™, které Vám usnadní plošinu přenášet po pracovišti. Výhod je hned několik. Nemusíte plošinu nikdy skládat. Na začátku dne ji rozložíte, při svačině si na ni pohodlně sednete a na konci dne ji zase složíte. Další výhoda je, že do jedné ruky vezmete plošinu do druhé materiál a přesunete se na nové pracovní místo.

Už nikdy nemusíte Vaši novou pracovní plošinu skládat, stačí vzít a jít.Spojovací nášlapná pracovní plošina AP35 - madlo

Chytrý systém nohou

Nohy pracovní plošiny jsou vybaveny samo-zacvakávacím systémem, který se stará o stabilitu při práci. Tento systém funguje velice jednoduše a zvládne ho ovládat úplně každý. 

Když máte plošinu v uzavřeném stavu jednoduše zatáhnete za pojistku. Nohy vyklopíte a ty se sami  zamknou, takže se Vám nikdy nestane, že se plošina sama uzavře při používaní. Při uzavření plošiny opět zatáhnete za pojistku a nohy sklopíte. Nemusíte se obávat, že se Vám plošina rozevře při přepravě. 

Spojovací nášlapná pracovní plošina AP35 - nohy.

 Jistota při práci

Skládací nohy jsou vyrobeny z pevného hliníku. Na plošinu si jednoduše vylezete díky vroubkovaným nášlapům. Nášlapy jsou také zpevněny hliníkovými výztuhami. Nemusíte se bát plošinu používat na jakémkoliv povrchu, pogumované konce nohou nepoškrábou ani nezabarví žádný povrch.

Při našich testech jsme řešily asi nejdůležitější vlastnost jakékoliv pracovní plošiny a to je balanc. Tento problém zvládá naše plošina na jedničku. Na plošině jsme chodily z jedné strany na druhou a ujistili jsme se, že ať už stojíte uprostřed nebo na kraji nikdy se plošina ani nehne, drží jak přibitá.

Spojovací nášlapná pracovní plošina AP35 - nohy

 Plošinu si složíte pro jednoduché uskladnění

Skladování Vašeho nářadí a pracovních pomůcek je důležité. Ne každý má přístup k velkým skladovým prostorům a proto po ukončení práce si plošinu můžete sklopit zcela naplocho a to do výšky 8cm, takže ji jednoduše naložíte i do osobního vozu. 2 - Profesionální pracovní platforma Werner AP25

Proč si vybrat plošinu AP35 od Werneru ?

 1. Unikátní madlo pro pohodlnou manipulaci
 2. Spojte více plošin k sobě  
 3. Jednoduché skladování
 4. Veliká stabilita

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kategorie: Plošiny
Hmotnost: 9.98 kg
Doporučená zátěž: 150kg
? Nášlapná plocha: 0,41 x 1,22
? Výška nášlapné plochy: 0,52m
? Složená velikost: 0,49 x 1,25 x 0,10
? Pracovní výška: 2,27m
Materiál: Hliník
Položka byla vyprodána…

Prezentace náslapných pracovních plošin StavUR

Spojovací nášlapná pracovní plošina video Werner

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Werner_AuthorisedDistributor_Logo

Werner® je značka Severní Ameriky. V žebřících je na # 1 místě. Žebříky Werner mají historii inovací v designu, výrobě a zároveň dodávají kvalitní produkt se zaměřením na bezpečnost a zpracování.

Werner je jedna ze značek produktů firmy WernerCo. WernerCo je soukromý,plně integrovaný, mezinárodní výrobce a distributor lezeckých produktů, přístupových systémů, produktů na ochranu proti pádu a produktů pro ukládání nářadí do Pick-up vozidel a dodávkových vozidel. WernerCo má výrobní, skladovací, prodejní a distribuční zařízení a kanceláře ve Spojených státech, Mexiku, Kanadě, Číně, Velké Británii a Austrálii. WernerCo je předním výrobcem lezeckých produktů v Severní Americe a její výrobky jsou považovány za standard tohoto odvětví.

Ochota prozkoumat nové trhy, přijímat příležitosti a vždy se dívat do budoucnosti umožnila společnosti WernerCo přeměnit své jméno na světového lídra v oblasti lezeckých produktů.

Proč nabízíme produkty Werner

V roce 2019 jsme jako firma StavUR s.r.o. uzavřeli obchodní vztah mezi námi a firmou WernerCo a stali se jejich oficiálními distributory a prodejci pro Českou a Slovenskou republiku. 

Když jsem v roce 2014 (Tomáš Urbanec jr.) odcestoval do USA, tak jsem se poprvé potkal z produkty Werner, když jsem působil v elektrikářské firmě. Potom následovala cesta Tomáše Urbance a Marceli Urbancové, kteří také nějakou dobu působili v USA v řemeslnickém odvětví. Společně jsem postavily několik projektů na které jsem si pořídili žebříky Werner. Zbytek už je historie a nyní Vám dodáváme jako první v České Republice opravdu kvalitní Americké žebříky. 

Čtěte dále zde