Dvoudílný střešní žebřík - 4,89m

Vlastnosti střešního žebříku stručně:

 • Odolný hák na střechu, který je specificky vytvarovaný tak, aby lépe přiléhal přes vrchol střechy
 • Velká gumová koncová lišta pro zvětšení bezpečnosti a přilnavosti háku
 • Protiskluzové opěrné tyče s gumovým pouzdrem poskytují dodatečnou ochranu střešní krytiny
 • Velká kola pro snadné manévrování po střeše
 • V plně roztaženém stavu má žebřík 8,25m
 • Blokovací západky pro vysokou zátěž, zvýšení stability a zabránění oddělení sekcí
 • Vhodné pro střechy s úhlem mezi 15° a 55°
Dostupnost Ihned k odeslání
Možnosti dopravy
27.10.2021
Kód: 804_77104
15 990 Kč / ks 13 214,88 Kč bez DPH
Dvoudílný střešní žebřík - 4,89m
Dvoudílný střešní žebřík Werner - hák na střechu součástí
Doprava zdarma

Střešní žebříky vám usnadní práci

Jednoduchá manipulace po střeše nebo při přepravě žebříku je základ, proto žebřík na střechu Werner má rám vyrobený z lehkého hliníku bez kompromisu pevnosti a odolnosti. Celková hmotnost činní 16.8kg. Celková délka žebříku při úplném roztažení včetně háku je 7,13m, složená délka 4,33m.

 

Pevný hák na střechu

Tento žebřík je vybaven hákem na střechu, který je specificky vytvarovaný tak, aby lépe přiléhal přes vrchol střechy. Každý bod kontaktu se střechou je chráněn velkou gumovou koncovou lištou pro zvětšení bezpečnosti a přilnavosti háku, ale také aby ochránil povrch Vaší střechy. Hák nemusíte připojovat, žebříky jsou vyrobeny specifiky pro použití na střechu.

Výsuvný střešní žebříky Werner - hák (1)

Jednodušeji to už ani nejde 

Součástí další výbavy žebříku jsou velká pogumovaná kola pro snadné manévrování po střeše. Jednoduše si žebřík vynesete na střechu, například za pomoci výsuvného žebříku (ke kterému doporučujeme opěrku o zeď pro pohodlnější přístup na střechu), kolami ho vytlačíte a střešním hákem zaháknete.

Výsuvný střešní žebříky Werner - kola

Multifunkční opěrné tyče 

Střešní žebřík Werner se liší oproti klasickému žebříku tím, že je vybaven opěrnými tyčemi, které Vám nabídnou 2 funkce.

První funkčnost nazýváme ochranou. Díky opěrným tyčím minimalizujete kontakt žebříku se střešní krytinou a díky tomu, že opěry jsou pogumované, tak i body které jsou v kontaktu s Vaší krytinou jsou ochráněné.

Druhou funkci nazýváme pohodlnou. Nejen že opěrné tyče chrání povrch střechy, ale díky tomu také žebříky od střechy oddálí cca o 10cm a tím vytváří mezeru pro jednodušší lezení po žebříku.

Klasické přípravky na střechu Vám žebříky od střechy neoddálí a proto lezení po žebříku není pohodlné. Také hrozí poškození střešní krytiny, protože Váš žebřík leží přímo na střeše. Pokud budete mít střešní žebřík Werner toto vám nehrozí.

Výsuvný střešní žebříky Werner - opěrné tyče

Příčky ve tvaru ,,D,,

Bezkonkurenční vlastností tohoto žebříku jsou velké a pohodlné příčky ve tvaru ,,D,,, které mají vroubkovaný povrch pro bezpečnost uživatele. Je možné, že jste se už s tímto typem příčky setkali. Tak si asi říkáte, co je na tom teda tak bezkonkurenční? Příčky žebříku na střechu Werner jsou na kolejnice přidělány pod úhlem. Jakmile žebřík položíte na střechu, jsou příčky v ideální pozici pro lezení.

Výsuvný střešní žebříky Werner - hák (2)

Nejčastější otázky 

Na jakou střechu jsou střešní žebříky vhodné ? - Střešní žebříky jsou vhodné na každou střechu s hřebenem po které se nedá vzpřímeně chodit. Sklon 15° až 55°.

Jsou žebříky bezpečné ? - Ano jsou. Bezpečnost je na prvním místě při výrobě veškerých produktů značky Werner. 

Dá se žebřík použít v částečně roztaženém stavu ? - Ano, žebřík funguje na stejném ovládacím sytému jako klasický výsuvný žebřík.

Můžu žebříky použít, jako opěrný žebříky ? - Tento žebřík je speciálně vyroben pro použití na střeše. Neměl by být používán jinak.

V případě dotazů nás kontaktujte.

Naše tipy při používání střešního žebříku

 1. ujistěte se, že střešní hák je pevně zachycen za hřeben střechy
 2. vždy používejte vhodnou obuv při práci na žebříku
 3. žebřík je vhodný na každou střechu s hřebenem po které se nedá vzpřímeně chodit.

Příklady využití

 1. při údržbě komínu
 2. renovace střech
 3. instalace hromosvodu atd.

Kategorie: Střešní žebříky
Hmotnost: 18.53 kg
? Roztažená délka: 8,25m
? Složená délka: 4,89m
Šířka příčky: 36cm
Hloubka příčky: 3,5cm
Materiál: Hliník
Doporučená zátěž: 150kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
TS Avatar autora | 8.5.2021
Celkově jsem spokojen, chce to sílu, dostat ho jednou rukou v plně roztaženém stavu za hřeben, když stojíš na druhém žebříku u okapu, ale to je daň za délku a nešizený materiál. U menších sklonů střechy se špatně chodí po horní vysunuté půlce žebříku, prohýbá se, raději jsem šel po krytině a jen se žebříku přidržoval. U větších sklonů je to OK. Jinak velký pomocník, koupil bych znovu.
TU Avatar autora Tomáš Urbanec (Administrátor) 8.5.2021
Dobrý den, Děkujeme Vám za pěkné hodnocení a jsme rádi, že jste spokojen !

Werner_AuthorisedDistributor_Logo

Werner je jedna ze značek produktů firmy WernerCo. WernerCo je soukromý, plně integrovaný, mezinárodní výrobce a distributor lezeckých produktů, přístupových systémů, produktů na ochranu proti pádu a produktů pro ukládání nářadí do Pick-up  vozidel a dodávkových vozidel. WernerCo má výrobní, skladovací, prodejní a distribuční zařízení a kanceláře ve Spojených státech, Mexiku, Kanadě, Číně, Velké Británii a Austrálii. WernerCo je předním výrobcem lezeckých produktů v Severní Americe a její výrobky jsou považovány za nejkvalitnější tohoto odvětví.