Chránič na žebřík proti oděru povrchů

 Vlastnosti gumového chrániče stručně: 

  • Jednoduše nasunete na výsuvný žebřík
  • Zabraňuje skluzu žebříku
  • Odolné gumy, nezabarvují povrchy 
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 905_45025
785 Kč / balení 648,76 Kč bez DPH
Chránič na žebřík proti oděru povrchů

Podrží a ochrání 

Gumový chránič proti oděru povrchu, patří mezi základní doplňky pro opěrné, výsuvné žebříky. Díky měkké gumové konstrukci si může v klidu opřít žebřík o fasádu nebo klidně i okna a nic se nepoškrábe.
 
Tyty gumy né jenom chrání povrchy, ale také zvyšují bezpečnost při práci na žebříku protože jsou protiskluzové. 
 
Využití najde skoro každý - dekoratéři, instalatéři, údržbáři, elektrikáři nebo třeba když prostě se potřebujete dostat o krok výše.
 
Proč zvolit gumový chránič na žebřík:
 
  • Ochrana povrchu
  • Zvýšená stabilita a tím bezpečnost žebříku
 
Kategorie: Příslušenství
Hmotnost: 1 kg
Balení obsahuje: 2 ks
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Werner_AuthorisedDistributor_Logo

Werner® je značka Severní Ameriky. V žebřících je na # 1 místě. Žebříky Werner mají historii inovací v designu, výrobě a zároveň dodávají kvalitní produkt se zaměřením na bezpečnost a zpracování.

Werner je jedna ze značek produktů firmy WernerCo. WernerCo je soukromý,plně integrovaný, mezinárodní výrobce a distributor lezeckých produktů, přístupových systémů, produktů na ochranu proti pádu a produktů pro ukládání nářadí do Pick-up vozidel a dodávkových vozidel. WernerCo má výrobní, skladovací, prodejní a distribuční zařízení a kanceláře ve Spojených státech, Mexiku, Kanadě, Číně, Velké Británii a Austrálii. WernerCo je předním výrobcem lezeckých produktů v Severní Americe a její výrobky jsou považovány za standard tohoto odvětví.

Ochota prozkoumat nové trhy, přijímat příležitosti a vždy se dívat do budoucnosti umožnila společnosti WernerCo přeměnit své jméno na světového lídra v oblasti lezeckých produktů.

Proč nabízíme produkty Werner

V roce 2019 jsme jako firma StavUR s.r.o. uzavřeli obchodní vztah mezi námi a firmou WernerCo a stali se jejich oficiálními distributory a prodejci pro Českou a Slovenskou republiku. 

Když jsem v roce 2014 (Tomáš Urbanec jr.) odcestoval do USA, tak jsem se poprvé potkal z produkty Werner, když jsem působil v elektrikářské firmě. Potom následovala cesta Tomáše Urbance a Marceli Urbancové, kteří také nějakou dobu působili v USA v řemeslnickém odvětví. Společně jsem postavily několik projektů na které jsem si pořídili žebříky Werner. Zbytek už je historie a nyní Vám dodáváme jako první v České Republice opravdu kvalitní Americké žebříky. 

Čtěte dále zde