Opěrka o zeď pro výsuvné žebříky

Vlastnosti opěrky stručně:

  • Určeno pro výsuvné žebříky
  • Přidává stabilitu a bezpečnost žebříku 
  • Lehký, ale pevný a odolný
  • Nevyžaduje žádný zásah do konstrukce žebříku pro instalaci
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
1.6.2022
Kód: 902_45004
1 560 Kč / ks 1 289,26 Kč bez DPH
Opěrka o zeď pro výsuvné žebříky

Zjednodušte si přístup k okapům a na střechu 

Díky opěrce o zeď se Vám lépe budou čistit okna nebo okapy. Vylézání na střechu může také někdy být obtížné a opěrka o zeď, za pomocí které oddálíte žebříky o 33cm od stěny přístup na střechu zjednoduší.  

Určena pro všechny typy výsuvných žebříků. Nemusíte ani nic navrtávat do Vaše žebříku. Stačí opěrku zaháknout a pomocí jistících pružin připevnit k příčce žebříku a je to. 

My opěrku nejvíce využíváme když potřebujeme jednoduší přístup na střechy při práci se střešním žebříkem.

Opěrka o zeď - na žebříku

Opěrka o zeď - mezera 33cm

 

Kategorie: Příslušenství
Hmotnost: 1.6 kg
Oddálí cca o: 33cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Werner_AuthorisedDistributor_Logo

Werner® je značka Severní Ameriky. V žebřících je na # 1 místě. Žebříky Werner mají historii inovací v designu, výrobě a zároveň dodávají kvalitní produkt se zaměřením na bezpečnost a zpracování.

Werner je jedna ze značek produktů firmy WernerCo. WernerCo je soukromý,plně integrovaný, mezinárodní výrobce a distributor lezeckých produktů, přístupových systémů, produktů na ochranu proti pádu a produktů pro ukládání nářadí do Pick-up vozidel a dodávkových vozidel. WernerCo má výrobní, skladovací, prodejní a distribuční zařízení a kanceláře ve Spojených státech, Mexiku, Kanadě, Číně, Velké Británii a Austrálii. WernerCo je předním výrobcem lezeckých produktů v Severní Americe a její výrobky jsou považovány za standard tohoto odvětví.

Ochota prozkoumat nové trhy, přijímat příležitosti a vždy se dívat do budoucnosti umožnila společnosti WernerCo přeměnit své jméno na světového lídra v oblasti lezeckých produktů.

Proč nabízíme produkty Werner

V roce 2019 jsme jako firma StavUR s.r.o. uzavřeli obchodní vztah mezi námi a firmou WernerCo a stali se jejich oficiálními distributory a prodejci pro Českou a Slovenskou republiku. 

Když jsem v roce 2014 (Tomáš Urbanec jr.) odcestoval do USA, tak jsem se poprvé potkal z produkty Werner, když jsem působil v elektrikářské firmě. Potom následovala cesta Tomáše Urbance a Marceli Urbancové, kteří také nějakou dobu působili v USA v řemeslnickém odvětví. Společně jsem postavily několik projektů na které jsem si pořídili žebříky Werner. Zbytek už je historie a nyní Vám dodáváme jako první v České Republice opravdu kvalitní Americké žebříky. 

Čtěte dále zde

 
 
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení