Opěrka o zeď pro výsuvné žebříky

Vlastnosti opěrky stručně:

  • Určeno pro výsuvné žebříky
  • Přidává stabilitu a bezpečnost žebříku 
  • Lehký, ale pevný a odolný
  • Nevyžaduje žádný zásah do konstrukce žebříku pro instalaci
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz
Kód: 902_45004
1 560 Kč / ks 1 289,26 Kč bez DPH
Opěrka o zeď pro výsuvné žebříky

Zjednodušte si přístup k okapům a na střechu 

Díky opěrce o zeď se Vám lépe budou čistit okna nebo okapy. Vylézání na střechu může také někdy být obtížné a opěrka o zeď, za pomocí které oddálíte žebříky o 33cm od stěny přístup na střechu zjednoduší.  

Určena pro všechny typy výsuvných žebříků. Nemusíte ani nic navrtávat do Vaše žebříku. Stačí opěrku zaháknout a pomocí jistících pružin připevnit k příčce žebříku a je to. 

My opěrku nejvíce využíváme když potřebujeme jednoduší přístup na střechy při práci se střešním žebříkem.

Opěrka o zeď - na žebříku

Opěrka o zeď - mezera 33cm

 

Kategorie: Příslušenství
Hmotnost: 1.6 kg
Oddálí cca o: 33cm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Werner_AuthorisedDistributor_Logo

Werner® je značka Severní Ameriky. V žebřících je na # 1 místě. Žebříky Werner mají historii inovací v designu, výrobě a zároveň dodávají kvalitní produkt se zaměřením na bezpečnost a zpracování.

Werner je jedna ze značek produktů firmy WernerCo. WernerCo je soukromý,plně integrovaný, mezinárodní výrobce a distributor lezeckých produktů, přístupových systémů, produktů na ochranu proti pádu a produktů pro ukládání nářadí do Pick-up vozidel a dodávkových vozidel. WernerCo má výrobní, skladovací, prodejní a distribuční zařízení a kanceláře ve Spojených státech, Mexiku, Kanadě, Číně, Velké Británii a Austrálii. WernerCo je předním výrobcem lezeckých produktů v Severní Americe a její výrobky jsou považovány za standard tohoto odvětví.

Ochota prozkoumat nové trhy, přijímat příležitosti a vždy se dívat do budoucnosti umožnila společnosti WernerCo přeměnit své jméno na světového lídra v oblasti lezeckých produktů.

Proč nabízíme produkty Werner

V roce 2019 jsme jako firma StavUR s.r.o. uzavřeli obchodní vztah mezi námi a firmou WernerCo a stali se jejich oficiálními distributory a prodejci pro Českou a Slovenskou republiku. 

Když jsem v roce 2014 (Tomáš Urbanec jr.) odcestoval do USA, tak jsem se poprvé potkal z produkty Werner, když jsem působil v elektrikářské firmě. Potom následovala cesta Tomáše Urbance a Marceli Urbancové, kteří také nějakou dobu působili v USA v řemeslnickém odvětví. Společně jsem postavily několik projektů na které jsem si pořídili žebříky Werner. Zbytek už je historie a nyní Vám dodáváme jako první v České Republice opravdu kvalitní Americké žebříky. 

Čtěte dále zde