Hliníkový stojací žebřík - schůdky 8 stupňů

Vlastnosti profesionálních schůdků stručně:

  • Odolné gumové nohy proti podklouznutí  
  • Robustní vnitřní sklopné vzpěry zvyšují stabilitu
  • Hluboké vroubkované stupně (85mm hluboké) a prostorná plošina (300mm x 360mm) pro maximální pohodlí
  • Křížové zadní trubky pro pevnost
  • Žebřík je schválen podle přísné normy EN131 a je vhodný pro profesionální použití
Dostupnost Ihned k odeslání
Možnosti dopravy
27.10.2021
Kód: 510_7150818
6 230 Kč / ks 5 148,76 Kč bez DPH
Hliníkový stojací žebřík - schůdky 8 stupňů
HLINÍKOVÉ SCHŮDKY MASTERTRADE™ ŘADY 715 - 8 nášlapů, platforma
Doprava zdarma

Hliníkové schůdky pro profesionály

Hliníkový stojací žebřík - schůdky 8 stupňů je konstruovaný pomocí vysoce kvalitních hliníkových profilů. Nadprůměrná velikost profilů zajistí bezpečnost a stabilitu žebříku.

Hliník nerezaví a je lehký pro jednoduchou přepravu a manipulaci, ale není vhodný pro práci s elektřinou jako jeho bratr sklolaminát.

Hliníkové profi schůdky Werner - profil

Budete se cítit bezpečně 

Profily žebříku MasterTrade™ mají velikost 70mm x 20mm. Díky tomu jsou tyto schůdky velice pevné a zvládnou i tu největší zátěž150kg. Plastové koncovky profilů slouží k ochraně žebříku, ale také pro zahlazení přechodů.

Nemusíte se obávat si žebřík postavit kdekoliv. Od těch nejextrémnějších pracovních podmínek až po jednoduché domácí práce, díky pogumovaným nebarvícím koncovkám nohou Váš povrch bude v bezpečí. Protiskluznost tohoto žebříku je samozřejmostí

Hliníkové profi schůdky Werner - nohy

Vyztužení žebříku 

Mezi další funkce patří trubkovité příčky zadního rámu žebříku vyrobeny z hliníku. Příčky se starají o to aby se žebříky neprohýbal při agresivnějším použití a zabraňuje tkz. ,,rozjetí" zadní části žebříku. je to další podstatná funkce profesionálního žebříku a oproti klasickým schůdkům zajistí stabilitu v těch největších výškách.

Hliníkové profi schůdky Werner - výztuhy

Stabilita při práci

Hliníková plošina o velikosti 360mm x 290mm byla otestována 50 000krát (nášlapů) se zatížením 150kg. Nemusíte se obávat, že by se Vám plošina podlomila pod nohama, samo-zacvakávací systém Vás jistí.

Vroubkovaný povrch plošiny zajistí bezpečnost a protiskluznost. Na plošině se pohodlně otočíte do všech směrů při práci.

Hliníkové profi schůdky Werner - plošina

Pevné hliníkové vzpěry

Robustní vnitřní sklopné vzpěry zvyšují pevnost i stabilitu. Před použitím schůdky rozevřete a vzpěru stáhnete dolů pro zpevnění. Nemusíte se bát po žebříku stoupat agresivněji, kovové vzpěry drží velice pevně.

Tento systém je dvouúčelový - v roztažené pozici se Vám žebřík rozhodně pod nohama nerozpadne a v uzavřené pozici se Vám žebřík nikdy při přenášení nebo skladovaní sám nerozevře.

Hliníkové profi schůdky Werner - vzpěry

Pohodlně šplhejte po žebříku 

Pohodlnost na žebříku je jednou ze základních vlastností. A hliníkové schůdky MasterTrade™ to zvládnou na jedničku. Můžete je používat celý den a nohy Vás nikdy bolet nebudou

Nášlapy jsou vroubkované pro bezpečnost a hloubka 85mm zajistí Vaše pohodlí. Mezera mezi každým nášlapem je 298mm a díky tomu se Vám po žebříku poleze jednoduše. Každá část tohoto produktu je vyrobena z cílem maximální bezpečnosti a pohodlnosti.

Hliníkové schůdky MasterTrade™ jsou skvělou volbou pro každého profesionála, jedinou vlastností která nám při našich testech chyběla byla pracovní plocha Lock-in, která se nachází na sklolaminátových štaflích a schůdcích Werner. I přes to jsou tyto schůdky skvělé pro profesionály a určitě je doporučujeme.

Popisek šablona (5)-min5 důvodů, proč žebříky Werner

  1. Werner je největší výrobce žebříků na trhu
  2. Všechny produkty jsou testovány do extrému
  3. Kvalita a bezpečnost na prvním místě
  4. Inovativní design 
  5. Opravdová kvalita za přijatelnou cenu

Tip

Přečtěte si jak si vybrat žebřík, kde se dozvíte, který žebřík je ten pravý pro Vás a jaké jsou výhody a nevýhody každého materiálu. 

Názor odborníka

Náš odborník momentálně produkt testuje, jakmile si udělá názor kolonku doplníme.

 

 

 
 
 
Kategorie: Hliníkové schůdky
Hmotnost: 10.78 kg
Funkce: S plošinou
Materiál: Hliník
Počet stupňů: 8
Použití: Profesionální
Pracovní výška: 3,44m
Typ: Schůdky
? Nosnost : 150kg
Výška-složený: 2,60m
Výška-rozložený: 2,32m
Plošina ve výšce: 1,69m
Velikost plošiny: 300mm X 360mm
Rozptyl : 1,62m
Hloubka stupně: 85mm
Certifikace: EN131
Zboží skladem: Dodáváme do 3 pracovních dnů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Werner_AuthorisedDistributor_Logo

Werner je jedna ze značek produktů firmy WernerCo. WernerCo je soukromý, plně integrovaný, mezinárodní výrobce a distributor lezeckých produktů, přístupových systémů, produktů na ochranu proti pádu a produktů pro ukládání nářadí do Pick-up  vozidel a dodávkových vozidel. WernerCo má výrobní, skladovací, prodejní a distribuční zařízení a kanceláře ve Spojených státech, Mexiku, Kanadě, Číně, Velké Británii a Austrálii. WernerCo je předním výrobcem lezeckých produktů v Severní Americe a její výrobky jsou považovány za nejkvalitnější tohoto odvětví.