Střešní hák na žebřík

Vlastnosti střešního háku stručně: 

  • Vhodný pro většinou výsuvných žebříků
  • Jednoduchá instalace
  • Součástí balení je vše potřebné pro instalaci
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 904_45005
2 420 Kč / balení 2 000 Kč bez DPH
Střešní hák na žebřík

Výsuvný žebřík, předěláte pro použití na střechu 

Střešní hák je nezbytným doplňkem pro každého, kdo se potřebuje bezpečně pochybovat po střeše, která moc prudká na to aby se po ní dalo vzpřímeně chodit. Hák je vyroben z hliníku, takže ani nepoznáte, že tam je. Díky kolům můžete jednoduše manipulovat s žebříkem po střeše.

Součástí balení je vše nezbytné pro instalaci háku na Váš výsuvný žebřík.

Kategorie: Příslušenství
Hmotnost: 2.2 kg
Materiál: Hliník
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Werner_AuthorisedDistributor_Logo

Werner® je značka Severní Ameriky. V žebřících je na # 1 místě. Žebříky Werner mají historii inovací v designu, výrobě a zároveň dodávají kvalitní produkt se zaměřením na bezpečnost a zpracování.

Werner je jedna ze značek produktů firmy WernerCo. WernerCo je soukromý,plně integrovaný, mezinárodní výrobce a distributor lezeckých produktů, přístupových systémů, produktů na ochranu proti pádu a produktů pro ukládání nářadí do Pick-up vozidel a dodávkových vozidel. WernerCo má výrobní, skladovací, prodejní a distribuční zařízení a kanceláře ve Spojených státech, Mexiku, Kanadě, Číně, Velké Británii a Austrálii. WernerCo je předním výrobcem lezeckých produktů v Severní Americe a její výrobky jsou považovány za standard tohoto odvětví.

Ochota prozkoumat nové trhy, přijímat příležitosti a vždy se dívat do budoucnosti umožnila společnosti WernerCo přeměnit své jméno na světového lídra v oblasti lezeckých produktů.

Proč nabízíme produkty Werner

V roce 2019 jsme jako firma StavUR s.r.o. uzavřeli obchodní vztah mezi námi a firmou WernerCo a stali se jejich oficiálními distributory a prodejci pro Českou a Slovenskou republiku. 

Když jsem v roce 2014 (Tomáš Urbanec jr.) odcestoval do USA, tak jsem se poprvé potkal z produkty Werner, když jsem působil v elektrikářské firmě. Potom následovala cesta Tomáše Urbance a Marceli Urbancové, kteří také nějakou dobu působili v USA v řemeslnickém odvětví. Společně jsem postavily několik projektů na které jsem si pořídili žebříky Werner. Zbytek už je historie a nyní Vám dodáváme jako první v České Republice opravdu kvalitní Americké žebříky. 

Čtěte dále zde