Výsuvný sklolaminátový žebřík - 2,5m 2x8 příček - ATD

Vlastnosti výsuvného žebříku stručně:

  • Elektricky nevodivý, extrémně pevný a odolný žebřík ze sedmi vrstev skleněných vláken zajistí vaši bezpečnost
  • Gumové patky, patentované výztuhy (EDGE®) a samo vyrovnávací nohy zvyšují stabilitu
  • Vnitřní lanová kladka pro vysoké zatížení pro snadné ovládání
  • Protiskluzové „D“ příčky pro pohodlí a bezpečnost
  • Žebřík je schválen podle přísné normy EN131 a je vhodný pro profesionální použití
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Kód: 201_77525
10 550 Kč / ks 8 719,01 Kč bez DPH
Výsuvný sklolaminátový žebřík - 2,5m 2x8 příček - ATD
Sklolaminátový výsuvný žebřík s lanem 2,5m Werner
Doprava zdarma

Výsuvný sklolaminátový žebřík - 2,5m 2x8 příček -  má kolejnice, které jsou konstruovány z extrémně odolného, nevodivého, sedmivrstvého vlákna – sklolaminátu. Jsou ideální náhradou hliníkového výsuvného žebříku díky těmto vlastnostem. Tyto žebříky jsou určeny pro využití v těch nejextrémnějších pracovních podmínkách. Důvěra v nářadí by měla být prioritou a produkty Werner Vám ji zajistí.

7 vrstvá struktůra sklolaminátových žebříků Werner - zebrik-tmt.cz

Pevnost a výdrž

Prohýbání žebříku, když po něm lezete, může být nebezpečné a nepohodlné. Ať máte hliníkový výsuvný žebřík či sklolaminátový, tak je tam možnost prohýbání. Sklolaminátové výsuvné žebříky Werner jsou vyrobeny s patentovaným designem ALFLO. A co to vlastně znamená ? 

Funkce ALFLO je styl konstrukce samotného sklolaminátu a stylem napojení každé příčky ke sklolaminátovým kolejnicím. Příčky žebříků Werner jsou slisované takovým způsobem, že drží ke kolejnicím pevně z obou stran. Už žádné prohýbání žebříku, pracujte pohodlně a hlavně bezpečně.

Sklolaminátový výsuvný žebříky Werner - spoje

Pohodlné a velké příčky „D“

Skvělou vlastností toho výsuvného žebříku jsou příčky ve tvaru písmene „D“. Klasické čtvercovité příčky jsou určeny pro krátkou a jednoduchou práci na žebříku. Zatím co „D“ příčky jsou větší a hlavně pohodlnější při práci, protože vždy stojíte na rovné a pevné ploše, a z toho Vás nohy bolet nikdy nebudou.

Příčky jsou také vroubkované, takže jsou skvělé pro práci v těch nejextrémnějších podmínkách a jsou bezpečné.
Sklolaminátový výsuvný žebříky Werner - příčky

Lanové ovládaní

Když máte kratší výsuvný žebřík, tak není takový problém ho roztáhnout to nejdelší polohy. Ale určitě znáte ten pocit, když máte delší žebřík a potřebujete ho vytáhnout a to už může být otravné. Samozřejmě si najdete grif v tom jak na to, ale přece ovládání za pomocí lana má své výhody.

Se sklolaminátovými výsuvnými žebříky Werner toto zvládnete rychleji, efektivněji a pohodlněji, protože jsou je vybaveny lanem. Ovládáni je opravdu jednoduché. Stačí uvolnit pojistku a pomocí lana, které je upevněno přes kladkový systém žebřík vytáhnete do správné výšky. Po práci zase pomocí lana žebřík zpustíte. Žebřík jezdí nahoru a dolů bez problémů, protože bočnice jsou ve tvaru kolejnic a zapadají do sebe. Nemusíte se obávat, že by se vysouvaná část žebříku na vás vyklopila. Sklolaminátový výsuvný žebříky Werner - lano

Stabilní nohy

Sklolaminátový výsuvný žebřík Werner je vybaven netypickými nohami. Na klasických výsuvných žebřících je stabilizátor, který na první pohled může působit stabilněji, ale to nemusí být vždycky pravda. Když spojíte kvalitní konstrukci celého žebříku a správný design noh tak tyto nohy mohou být stabilnější než klasické hliníkové výsuvné žebříky.

Díky tomu, že jsou nohy pohyblivé tak dokážou samostatně vyrovnat menší nerovnosti povrchu. Zatímco stabilizátor je pevně připevněn a kopíruje povrh na kterém je položen. Kvůli tomu váš žebřík není opřený v optimální pozici a to může být nebezpečné.

Další výhoda je špičatá zadní strana každé z noh. Když pracujete na měkkém povrchu tak může být složité žebřík nějakým způsobem vyrovnat. Na výsuvném žebříku Werner jednoduše nohy otočíte, zabodnou se do země a můžete pohodlně do práce

Poslední funkcí, jsou gumy. Tyto gumy jsou odolné a hlavně nebarvící. Žebřík můžete klidně používat i na hotovém povrchu a nic se nepoškrábe a neponičí. Co vám můžeme doporučit, z vlastní zkušenosti je chránič na žebřík proti oděru povrchů. Toto příslušenství zkompletuje ochranné prvky žebříku, protože se nebudete muset bát žebřík opřít třeba o fasádu.

Schváleno podle nejnovější normy EN131. Pro profesionální použití.

Sklolaminátový výsuvný žebříky Werner - nohy

5 věcí, které jste o sklolaminátu nevěděli

  1. v letech 1932-1933 Games Slayter vynalezl sklolaminát
  2. sklolaminát je tak pevný, že je používán na výrobu trupu lodí a neprůstřelných panelů
  3. je stejně pevný jako ocel, ale pokud bereme v potaz poměr váha a pevnost tak sklolaminát je pevnější
  4. Werner byl prvním inovátorem sklolaminátových žebříků v roce 1963
  5. sklo a pryskyřice použité k výrobě sklolaminátu jsou nevodivé

Jak se sklolaminát vyrábí ?

Výrobky i polotovary se vyrábějí natíráním nebo stříkáním pryskyřice do formy (případně na kopyto). Skelná vlákna se mohou na vrstvu pryskyřice přikládat ručně, obvykle jako tkanina, anebo mohou být krátká vlákna přimíšena přímo do pryskyřice. 

Tip

Je důležité si pořádně vybrat délku výsuvného žebříku, proto jsme pro Vás připravily návod, jak si vybrat žebřík zde.

Názor odborníka

Náš odborník momentálně produkt testuje, jakmile si udělá názor kolonku doplníme.

Kategorie: Sklolaminátové žebříky
Hmotnost: 14.5 kg
Roztažená délka: 3,90m
Složená Délka: 2,45m
? Pracovní výška: 4,48m
Sekce x příčky: 2 x 8
Šířka příčky: 43cm
Hloubka příčky: 4cm
Materiál: Sklolaminát
Doporučená zátěž: 150kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
V Avatar autora | 15.2.2021
Sklolaminátový žebřík je pevný , kvalitní a mohu jej jen doporučit.
TU Avatar autora Tomáš Urbanec (Administrátor) 15.2.2021
Děkujeme Vám, moc nás těší, že jste spokojen !

Werner_AuthorisedDistributor_Logo

Werner® je značka Severní Ameriky. V žebřících je na # 1 místě. Žebříky Werner mají historii inovací v designu, výrobě a zároveň dodávají kvalitní produkt se zaměřením na bezpečnost a zpracování.

Werner je jedna ze značek produktů firmy WernerCo. WernerCo je soukromý,plně integrovaný, mezinárodní výrobce a distributor lezeckých produktů, přístupových systémů, produktů na ochranu proti pádu a produktů pro ukládání nářadí do Pick-up vozidel a dodávkových vozidel. WernerCo má výrobní, skladovací, prodejní a distribuční zařízení a kanceláře ve Spojených státech, Mexiku, Kanadě, Číně, Velké Británii a Austrálii. WernerCo je předním výrobcem lezeckých produktů v Severní Americe a její výrobky jsou považovány za standard tohoto odvětví.

Ochota prozkoumat nové trhy, přijímat příležitosti a vždy se dívat do budoucnosti umožnila společnosti WernerCo přeměnit své jméno na světového lídra v oblasti lezeckých produktů.

Proč nabízíme produkty Werner

V roce 2019 jsme jako firma StavUR s.r.o. uzavřeli obchodní vztah mezi námi a firmou WernerCo a stali se jejich oficiálními distributory a prodejci pro Českou a Slovenskou republiku. 

Když jsem v roce 2014 (Tomáš Urbanec jr.) odcestoval do USA, tak jsem se poprvé potkal z produkty Werner, když jsem působil v elektrikářské firmě. Potom následovala cesta Tomáše Urbance a Marceli Urbancové, kteří také nějakou dobu působili v USA v řemeslnickém odvětví. Společně jsem postavily několik projektů na které jsem si pořídili žebříky Werner. Zbytek už je historie a nyní Vám dodáváme jako první v České Republice opravdu kvalitní Americké žebříky. 

Čtěte dále zde