Upínací systém na žebříky

Vlastnosti upínacího systému stručně: 

  • Připevněte více žebříků zároveň
  • Standartně upevníte žebřík o šířce 37,5cm a tloušťce 33,5cm 
  • Rychlé a jednoduché použití
  • Možnost uzamčení zámkem (není součást balení)
 
Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 906_45016
1 350 Kč / balení 1 115,70 Kč bez DPH
Upínací systém na žebříky

Jednou z chyb, kterých bychom se měli snažit vyvarovat, je používání popruhů z ráčnou k upevnění žebříku. Možná si říkáte proč a nebo třeba „jak jinak mám tedy upevnit můj žebřík“? My osobně doporučujeme použít držák žebříku na auto. Na trhu najdete více druhů těchto držáků, ale všechny fungují na stejném principu. Jednoduše zaháknete držák za váš střešní nosič skrz žebřík a pak přiměřenou silou dotáhnete.

Rozhodně nedoporučujeme používat popruhy s ráčnou a je to z toho důvodu, že ráčna se dá jednoduše přetáhnout aniž bychom si to uvědomili a pak může dojít k poškození žebříku. Pokud ale dále volíte tuto variantu, tak bychom vám rádi zdůraznili - přitahujte žebřík  jak se říká „přiměřeně vyvalené oči“.

Jak upevnit výsuvný žebřík

U každých výsuvných nebo i víceúčelovým žebříkem to může být trochu jinak. Záleží na šířce žebříku. Jsou dvě metody, kterými můžeme žebřík upevnit.

Metoda 1

Upínací systém žebříku provlečeme skrz žebřík a přiměřeně přitáhneme. Vždy se snažíme dát žebřík na střechu tak, že nikdy bod přitahování nebude u kraje žebříku. V případě použití této metody upevníte žebříky o šířce 37,5cm. Optimální pozice je u 2 příčky z každé strany. Víme, že žebříky jsou jinak velké, takže pokud to jinak nepůjde, doporučujeme radši využít druhou metodu níže.

Metoda 2

Pokud je váš žebřík moc široký na to abyste mohli upínací systém upevnit klasicky, tak žebřík přitáhněte k nosiči přes příčky - viz foto. Vždy se ujistěte, že žebřík sedí pevně na střešním nosiči a není pod ním lano, které se použít pro vysouvání žebříku (pokud je váš žebřík tímto vybaven). Přiměřeně přitáhneme a je to.

Popisek šablona (21)-min

Jak upevnit štafle nebo schůdky

U každých štaflí a schůdků to může být trochu jinak. Záleží na počtu stupňů nebo na celkové velikosti žebříku. Štafle a schůdky zajistíte kombinací dvou metod.

Metoda 1

U vrchní části žebříků, tedy ta užší, využijeme klasický způsob připevnění. Držák protáhneme a přiměřeně utáhneme.

Střešní hák na žebříky Werner - úzké

Metoda 2 

U druhé strany žebříku, tedy širší, kde je hák moc krátký na to aby se zachytili bočnice žebříku, použijeme druhou metodu. Držák protáhneme a ke střešnímu nosiči jej přiměřeně přitáhneme přes nášlapy

Střešní hák na žebříky Werner - široké

Toto jsou naše rady a zkušenosti v přepravování žebříků a přejeme Vám hodně bezpečně ujetých kilometrů.

 
 
 
Kategorie: Příslušenství
Hmotnost: 3.15 kg
Upevní žebřík o šířce: 37,5cm
? Upevní žebřík o tloušťce až: 33,5cm
Balení obsahuje: 2 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Werner_AuthorisedDistributor_Logo

Werner® je značka Severní Ameriky. V žebřících je na # 1 místě. Žebříky Werner mají historii inovací v designu, výrobě a zároveň dodávají kvalitní produkt se zaměřením na bezpečnost a zpracování.

Werner je jedna ze značek produktů firmy WernerCo. WernerCo je soukromý,plně integrovaný, mezinárodní výrobce a distributor lezeckých produktů, přístupových systémů, produktů na ochranu proti pádu a produktů pro ukládání nářadí do Pick-up vozidel a dodávkových vozidel. WernerCo má výrobní, skladovací, prodejní a distribuční zařízení a kanceláře ve Spojených státech, Mexiku, Kanadě, Číně, Velké Británii a Austrálii. WernerCo je předním výrobcem lezeckých produktů v Severní Americe a její výrobky jsou považovány za standard tohoto odvětví.

Ochota prozkoumat nové trhy, přijímat příležitosti a vždy se dívat do budoucnosti umožnila společnosti WernerCo přeměnit své jméno na světového lídra v oblasti lezeckých produktů.

Proč nabízíme produkty Werner

V roce 2019 jsme jako firma StavUR s.r.o. uzavřeli obchodní vztah mezi námi a firmou WernerCo a stali se jejich oficiálními distributory a prodejci pro Českou a Slovenskou republiku. 

Když jsem v roce 2014 (Tomáš Urbanec jr.) odcestoval do USA, tak jsem se poprvé potkal z produkty Werner, když jsem působil v elektrikářské firmě. Potom následovala cesta Tomáše Urbance a Marceli Urbancové, kteří také nějakou dobu působili v USA v řemeslnickém odvětví. Společně jsem postavily několik projektů na které jsem si pořídili žebříky Werner. Zbytek už je historie a nyní Vám dodáváme jako první v České Republice opravdu kvalitní Americké žebříky. 

Čtěte dále zde