KREG® Vodící lišta XL KMA3700 - s adaptérem na okružní pilu, 254cm

Vlastnosti lišty KMA3700 stručně:

  • Rychlé a přesné řezání
  • Lehký hliník pro manipulaci
  • Řezy o délce 254cm
  • Délka jedné kolejnice 67cm
  • Možnost prodloužení o další kolejnice
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 14012_KMA3700
6 119 Kč / balení 5 057,02 Kč bez DPH
KREG® Vodící lišta XL KMA3700 - s adaptérem na okružní pilu, 254cm
KREG Vodící lišta KMA3700 - s adaptérem na okružní pilu, 254cm
Doprava zdarma

Rovné a přesné řezy

Pokud potřebujete rovně uřezat jakýkoliv větší kus dřevotřísky, překližky nebo třeba MDF desky, tak skoro pokaždé potřebujete větší stolní pilu. Ne všichni na ni máme doma místo nebo jí chceme sebou tahat na stavbu. Řezání podle namalované čáry za pomocí okružní pily není vždy ideální. Když řežete podle čáry, kterou jste si namalovali na materiál, tak při řezu piliny čáru zakryjí. S vodící lištou KREG®  se už nemusíte starat o kreslení rovné čáry nebo o to, abyste tu čáru pak viděli. 

Vodící lišta KREG® Vám umožní opakovaně řezat materiál o délce 254cm pohodlně a přesně tak, jako byste to zvládli i na stolní pile. Možnost použití s ponorovou pilou, která má kotouč nalevo i napravo.

Měřte jenom jednou

Jednou z hlavních vlastností je indikátor řezu, který si nastavíte podle vaši okružní pily jenom jednou. Je to opravdu jednoduché a zvládne to úplně každý.

Krok 1 - položte vodící lištu na materiál, který chcete uřezat.

Krok 2 - vložte okružní pilu do adaptéru a ujistěte se, že kotouč pily nezasahuje žádnou část adaptéru.

Krok 3 - ujistěte se, že kotouč pily je pevně přiražen ke modrému vodítku nebo abyste při prvním řezu kousek modrého vodítka uřízly. Toto ujistí, že kotouč pojede těsně okolo lišty a tím zabrání oštípání materiálu.

Krok 4 - udělejte první řez.

Tak nyní jste úspěšně nastavily vodící lištu a adaptér na vaší okružní pilu. Nyní stačí modré vodítko vždy přiložit ke značkám, které si uděláte na každé straně materiálu a už víte, kde bude řez. Stačí měřit jen jednou.

KREG® Vodící lišta s adaptérem na okružní pilu - detail 2

Ani se nehne 

Tato vodící lišta obsahuje adaptér pro okružní pilu. Před prvním použitím si nastavíte adaptér na Vaší okružní pilu a pak ji jednoduše vedete po kolejnici lišty. Už nehrozí to, že byste omylem pilou odbočili. Kolejnice už se postará o to, aby Váš řez byl perfektně rovný.

Další vlastností této lišty je protiskluzový pásek, který je vyroben z pružného PVC. Kam lištu položíte, tam taky zůstane. Součástí PVC pásku je i modrý indikátor řezu, který Vám ukáže kde přesně bude řez a omezuje oštípání materiálu. Nastavení zvládne úplně každý.

S jakým typem ponorové pily je vodící lišta KMA3700 kompatibilní ?

  • S pilou, která má kotouč nalevo i napravo 
  • Pily, které jsou určeny pro kotouče o průměru 140mm a více. Menší pily není možné připevnit k adaptéru. 
  • Ponorová pila, která má dostatek místa na přední části pro uchopení adaptéru (viz. foto níže)
  • Mezery na adaptéru jsou 29mm široké. Je to z toho důvodu aby chrániče kotouče se mohli stále volně pohybovat a splňovaly svůj účel- Doporučujeme ponorovou pilu s chráničem, který má šířku maximálně 25mm. Pokud by byl chránič 29mm mohl by adaptér chránič blokovat a tím by nesplňoval svůj účel. (viz. foto níže)

Vodící lištky Kreg - návod

Vodici lista kreg

 

Kategorie: Vodící lišty
Hmotnost: 2.29 kg
? Délka: 254cm
? Délka jedné kolejnice: 67cm
Materiál: Hliník
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

1602 Kreg Authorized Dealer Sign INT

Kreg je americká firma, která se zajímá výrobou pracovních pomůcek pro truhláře. Cílem firmy Kreg je naslouchat konečnému zákazníkovy a stálou inovací jejich produktů.

I když firma Kreg je americkou společností, tak všechny jejich produkty jsou vyráběny v metrickém provedení pro uspokojení každého zákazníka. 

Svrtávací soupravy a vrtací šablony patří k nejvíce populárním produktům a po světě za to také obdrželi několik ocenění. 

Jako firma StavUR s.r.o. používáme několik jejich produktů. Našim cílem je nabízet pouze kvalitní pracovní pomůcky, kterým sami věříme a proto jsme se rozhodli zařadit sortiment Kreg i na náš e-shop.