KREG® Vodící lišta - 122cm

Kód: 14001_KMA4500
1 699 Kč / ks 1 404,13 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
23.9.2021

Vlastnosti vodící lišty stručně:

  • Zabudovaná svěrka
  • Možnost prodloužení o více dílů
  • Indikátor řezu
  • Délka lišty 122cm
  • Délka jednoho dílu 61cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rovné a přesné řezy

Pokud potřebujete rovně uřezat jakýkoliv větší kus dřevotřísky, překližky nebo třeba MDF desky, tak skoro pokaždé potřebujete větší stolní pilu. Ne všichni na ni máme doma místo nebo jí chceme sebou tahat na stavbu. Řezání podle namalované čáry za pomocí okružní pily není vždy ideální. Když řežete podle čáry, kterou jste si namalovali na materiál, tak při řezu piliny čáru zakryjí. S vodící lištou KREG® už se nemusíte starat o kreslení rovné čáry, nebo o to, abyste tu čáru pak viděli. 

Vodící lišta KREG® Vám umožní opakovaně řezat materiál o délce 122cm pohodlně a přesně tak, jako byste to zvládli i na stolní pile. Možná si říkáte proč je tato vodící lišta lepší než ty ostatní ?

Měřte jenom jednou

Jednou z hlavních vlastností je indikátor řezu, který si nastavíte podle vaši okružní pily nebo třeba frézky jenom jednou. Je to opravdu jednoduché a zvládne to úplně každý.

Krok 1 - položte vodící lištu na materiál, který chcete uřezat.

Krok 2 - přiložte okružní pilu k rovnému kraji materiálu a vysuňte indikátor řezu ke kotouči pily.

Krok 3 - utáhněte pojistku, která je na druhé strany indikátoru.

Krok 4 - zopakujte na druhém indikátoru 

Krok 5 - můžete řezat, jenom nezapomeňte indikátor posunout, abyste ho neřízli pilou.

A je to, máte nastavený indikátor řezu. Už nemusíte pokaždé rozměřovat kde chcete uříznout materiál a kde byste měli upevnit vodící lištu. Stačí si udělat značku na obou stranách materiálu, vytáhnou už nastavené indikátory a podle nich pak upevnit lištu. Rychlé jednoduché a efektivní.

Kreg vodící lišta s indikátorem řezu

Ani se nehne 

Další skvělou funkcí je zabudovaná svorka, která sevře celou lištu k materiálu tak, aby nedošlo k sebemenšímu pohnutí vodící lišty. Tato lišta Vám pomůže uřezat materiál o délce 122cm, ale pro ty náročnější si ji můžete jednoduše prodloužit, díky zvlášť prodávaným dílům, takže může být klidně nekonečná. Když chcete uříznout něco menšího, taky to není problém. Můžete lištu nechat tak jak je a svorka se přizpůsobí délce materiálu nebo můžete použít jenom jednu sekci, která má délku 61cm.

KREG® Vodící lišta 122cm - foto

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vodící lišty
Hmotnost: 1.64 kg
Délka: 122cm
Funkce: Indikátor řezu
Materiál: Hliník

Video KREG®

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kreg_Logo_Blue_online-Use