KREG® Vodítko s adaptérem na okružní pilu

Vlastnosti vodítka stručně:

  • Jednoduché ovládání
  • Pěkné a rovné řezy 
  • Řezy o jakékoliv délce 
  • Řezy o šířce 61cm
  • Lehká hliníková konstrukce
  • Vodítko používá metrické jednotky 
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Kód: 14007_KMA2685-INT
1 890 Kč / ks 1 561,98 Kč bez DPH
KREG® Vodítko s adaptérem na okružní pilu

Řežte jednoduše a s přehledem

KREG® Vodítko s adaptérem na okružní pilu vám umožní jednoduše, rychle a spolehlivě řezat dřevotřísku, MDF desky nebo třeba překližku. Ať už jste profesionál nebo kutil s tímto vodítkem si ulehčíte práci. Dosáhnete stejně kvalitních řezů pouze s okružní pilou a tímto vodítkem jako na stolní pile. Ne každý má doma místo a i peníze na to, aby si mohl pořídit stolní pilu, proto toto vodítko s adaptérem na okružní pilu je skvělou volbou.

Nemusíte tahat velké kusy materiálu k pile, stačí přinést okružní pilu k materiálu.

Jednoduché ovládání

Řezání za pomocí Vodítka KREG® zvládne opravdu každý. Za pomocí adaptéru si připevníte vaši okružní pilu na vodící lištu a podle zabudovaného metru ji připnete přesně tak daleko jak potřebujete. Už nemusíte zvlášť měřit a malovat čáry. Stačí vzít pilu, posunout ji na vámi vybranou šířku na vodicí liště a můžete řezat. 

Vodící lišta se dá otočit i na druhou stranu, takže je vhodná pro ty co drží pilu v levé či pravé ruce. Můžete řezat jakoukoliv délku materiálu, ale šířka je limitována do 61cm. Už žádné křivé nebo nepřesné řezy.
KREG® Vodítko s adaptérem na okružní pilu - detail

Se jakým typem ponorové pily je Vodítko kompatibilní ?

  • S pilou, která má kotouč nalevo i napravo 
  • Pily, které jsou určeny pro kotouče o průměru 140mm a více. Menší pily není možné připevnit k adaptéru. 
  • Ponorová pila, která má dostatek místa na přední části pro uchopení adaptéru (viz. foto níže)
  • Mezery na adaptéru jsou 29mm široké. Je to z toho důvodu aby chrániče kotouče se mohli stále volně pohybovat a splňovaly svůj účel- Doporučujeme ponorovou pilu s chráničem, který má šířku maximálně 25mm. Pokud by byl chránič 29mm mohl by adaptér chránič blokovat a tím by nesplňoval svůj účel. (viz. foto níže)

Vodící lištky Kreg - návod

Vodici lista kreg

Kategorie: Vodící lišty
Hmotnost: 1.11 kg
Šířka řezu: 61cm
Délka řezu: Neomezená
Materiál: Hliník

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

1602 Kreg Authorized Dealer Sign INT

Kreg je americká firma, která se zajímá výrobou pracovních pomůcek pro truhláře. Cílem firmy Kreg je naslouchat konečnému zákazníkovy a stálou inovací jejich produktů.

I když firma Kreg je americkou společností, tak všechny jejich produkty jsou vyráběny v metrickém provedení pro uspokojení každého zákazníka. 

Svrtávací soupravy a vrtací šablony patří k nejvíce populárním produktům a po světě za to také obdrželi několik ocenění. 

Jako firma StavUR s.r.o. používáme několik jejich produktů. Našim cílem je nabízet pouze kvalitní pracovní pomůcky, kterým sami věříme a proto jsme se rozhodli zařadit sortiment Kreg i na náš e-shop.