KREG® Kompaktní vodítko

Vlastnosti kompaktního vodítka stručně:

  • Rychlé a přesné řezy
  • Protiskluzová konstrukce
  • Řezejte materiál o šířce 20cm
  • 45 stupňové a 90 stupňové řezy
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Kód: 14008_KMA4000-INT
949 Kč / ks 784,30 Kč bez DPH
KREG® Kompaktní vodítko

Rychlé opakované řezy 

Pokud potřebujete rychle a rovně uřezat jakýkoliv kus dřeva o šířce maximálně 20cm a nechcete nechávat nic náhodě, tak toto vodítko je pro Vás. Řezání podle namalované čáry za pomocí okružní pily není vždy ideální. Když řežete podle čáry, kterou jste si namalovali na materiál, tak při řezu piliny čáru zakryjí.

Další způsob jak docílit pěkných rovných řezů je pokosová pila, ale tu musíte donést na stavbu a tam jí rozdělat a nachystat. S kompaktním vodítkem KREG® docílíte stejného výsledku, jako kdybyste materiál řezaly na pokosové pile.

Vodítko je jednoduché na použití, přiložíte na materiál a vedete okružní pilu podle vodítka. Díky pogumovanému povrchu Vám vodítko neujede a otvory uprostřed vodítka Vám umožní pevně materiál držet ve vaší ruce.

Indikátor řezu

Jednou z hlavních vlastností je indikátor řezu, který si nastavíte podle vaši okružní pily jenom jednou. Je to opravdu jednoduché a zvládne to úplně každý.

Krok 1 - položte vodítko na materiál, který chcete uřezat.

Krok 2 - přiložte okružní pilu k rovnému kraji materiálu a vysuňte indikátor řezu ke kotouči pily.

Krok 3 - utáhněte pojistku, která je umístěna na vodítku.

Krok 4 - nastavení indikátoru pro 90° řezy si najděte nějaký zbytek materiálu, udělejte 90° řez a pak zopakujte krok 2 a 3.

Krok 5 - můžete řezat, jenom nezapomeňte indikátor posunout, abyste ho neřízli pilou.

A je to, máte nastavený indikátor řezu. Už nemusíte pokaždé rozměřovat kde chcete uříznout materiál a kde byste měli přiložit vodítko. Stačí si udělat značku na materiálu, vytáhnout už nastavený indikátor a podle nich pak přiložit vodítko. Rychlé jednoduché a efektivní.

 

Kategorie: Vodící lišty
Hmotnost: 1.13 kg
? Kapacita: 20cm
Materiál: Plast
Funkce: Indikátor řezu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

1602 Kreg Authorized Dealer Sign INT

Kreg je americká firma, která se zajímá výrobou pracovních pomůcek pro truhláře. Cílem firmy Kreg je naslouchat konečnému zákazníkovy a stálou inovací jejich produktů.

I když firma Kreg je americkou společností, tak všechny jejich produkty jsou vyráběny v metrickém provedení pro uspokojení každého zákazníka. 

Svrtávací soupravy a vrtací šablony patří k nejvíce populárním produktům a po světě za to také obdrželi několik ocenění. 

Jako firma StavUR s.r.o. používáme několik jejich produktů. Našim cílem je nabízet pouze kvalitní pracovní pomůcky, kterým sami věříme a proto jsme se rozhodli zařadit sortiment Kreg i na náš e-shop.