Hliníkové štafle profi

1 položek celkem
Štafle MasterTrade ™ řady 714 - 6 nášlapů Werner
Materiál hliník
2 851,24 Kč bez DPH
3 450 Kč / ks

Odolné plastové koncovky pro hladké přechody a zvýšení stability Robustní vnitřní sklopné vzpěry Protiskluzové příčky, pro bezpečnost a pohodlí...

503_7140618

Hliníkové skládací štafle jsou určeny pro každé řemeslo. Pomohou Vám dostat se na všechna místa. Štafle si můžete vybrat podle počtu příček a nebo podle maximální pracovní výšky. V naší nabídce najdete štafle od 4 příček se kterými dosáhnete do výšky 1,97m až po 12 příček s kterými dosáhnete do extrémních výšek a to 3,65m. Značka Werner je jedničkou na trhu s výrobou žebříků v USA a Velké Británii. Profesionální řady od značky Werner jsou vyrobeny s maximální odolností a bezpečností na prvním místě.

Lehkost a pevnost jsou hlavní vlastnosti hliníku a proto jsou skvělou volbou pro profesionální použití. Hliníkové žebříky sami používáme, ale pokud pracujeme v extrémnějších podmínkách nebo víme, že na žebříku strávíme více času tak volíme sklolaminátové štafle nebo schůdky Werner, které jsou vybaveny pracovní plochou a systémem Lock-in, který Vám umožní si připojit doplňky Lock-in pro usnadnění práce.

Všechny žebříky jsou certifikovány podle nejpřísnější normy EN131 a jsou tímto určeny pro profesionály, ale nebojte se, kutil si je také smí pořídit.✅

Produkty důkladně testujeme a našim zákazníkům nabízíme pouze ty produkty, které sami jako StavUR s.r.o. používáme. Pokud by jste potřebovali cokoliv upřesnit neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo do live chatu, rádi poradíme :-)