Pracovní plošina - mini lešení

  • Protiskluzová dřevěná plošina nabízí velkou a pohodlnou plochu na stání
  • Protiskluzové čtvercové příčky pro pohodlí a bezpečnost
  • Široké protiskluzové stabilizátory zvyšují bezpečnost
  • Samo zacvakávací mechanismus pro snadnou změnu všech 5 pozic
  • Extra silné bezpečnostní vzpěry
  • Nosnost 150kg
  • Schváleno podle nejnovější normy EN131
  • Pro profesionální použití
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 706_ 7101518
4 720 Kč / ks 3 900,83 Kč bez DPH
Pracovní plošina - mini lešení

Víceúčelová plošina - Vám zajistí velkou flexibilitu při provádění většiny prací na staveništi. S 5 polohovými režimy v 1 provedení je tento žebřík ideální pro bezpečnou práci tam, kde je třeba pracovat kolem různých výšek podlahy a na místech, jako jsou schodiště. Součástí je velká, odolná a protiskluzovou dřevěná plošina. Certifikovaný podle nové normy EN131. Vhodné pro profesionální použití.

Kategorie: Mobilní Lešení
Hmotnost: 16.8 kg
Šířka žebříku: 0,41m
Výsuvný žebřík - délka (rozložený): 2,48m
? Plošina ve výšce (rozložený): 0,85m
Sekce X Příčky: 2 x 5
Stabilizátor - šířka: 0,87m
Zboží skladem: Dodáváme do 3 pracovních dnů
Položka byla vyprodána…
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JZ Avatar autora | 21.3.2021
super, skladnost, jednoduchost složení a nosnost
TU Avatar autora Tomáš Urbanec (Administrátor) 21.3.2021
Děkujme za hodnocení :)

Werner_AuthorisedDistributor_Logo

Werner® je značka Severní Ameriky. V žebřících je na # 1 místě. Žebříky Werner mají historii inovací v designu, výrobě a zároveň dodávají kvalitní produkt se zaměřením na bezpečnost a zpracování.

Werner je jedna ze značek produktů firmy WernerCo. WernerCo je soukromý,plně integrovaný, mezinárodní výrobce a distributor lezeckých produktů, přístupových systémů, produktů na ochranu proti pádu a produktů pro ukládání nářadí do Pick-up vozidel a dodávkových vozidel. WernerCo má výrobní, skladovací, prodejní a distribuční zařízení a kanceláře ve Spojených státech, Mexiku, Kanadě, Číně, Velké Británii a Austrálii. WernerCo je předním výrobcem lezeckých produktů v Severní Americe a její výrobky jsou považovány za standard tohoto odvětví.

Ochota prozkoumat nové trhy, přijímat příležitosti a vždy se dívat do budoucnosti umožnila společnosti WernerCo přeměnit své jméno na světového lídra v oblasti lezeckých produktů.

Proč nabízíme produkty Werner

V roce 2019 jsme jako firma StavUR s.r.o. uzavřeli obchodní vztah mezi námi a firmou WernerCo a stali se jejich oficiálními distributory a prodejci pro Českou a Slovenskou republiku. 

Když jsem v roce 2014 (Tomáš Urbanec jr.) odcestoval do USA, tak jsem se poprvé potkal z produkty Werner, když jsem působil v elektrikářské firmě. Potom následovala cesta Tomáše Urbance a Marceli Urbancové, kteří také nějakou dobu působili v USA v řemeslnickém odvětví. Společně jsem postavily několik projektů na které jsem si pořídili žebříky Werner. Zbytek už je historie a nyní Vám dodáváme jako první v České Republice opravdu kvalitní Americké žebříky. 

Čtěte dále zde