Hliníkový stojací žebřík - jednostranně schůdný 6 stupňů

Kód: 503_7140618
4 180 Kč / ks 3 454,55 Kč bez DPH
Objednáno
Položka byla vyprodána…
  • Odolné plastové koncovky pro hladké přechody a zvýšení stability
  • Robustní vnitřní sklopné vzpěry
  • Protiskluzové příčky, pro bezpečnost a pohodlí
  • Protiskluzové nohy pro bezpečnost a stabilitu
  • Křížové zadní trubky pro pevnost
  • Nosnost 150kg
  • Schváleno podle nejnovější normy EN131
  • Pro profesionální použití

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hliníkové schůdky pro profesionály

Hliníkový stojací žebřík - jednostranně schůdný 6 stupňů je konstruovaný pomocí vysoce kvalitních hliníkových profilů. Nadprůměrná velikost profilů zajistí bezpečnost a stabilitu žebříku.

Hliník nerezaví a je lehký pro jednoduchou přepravu a manipulaci, ale není vhodný pro práci s elektřinou jako jeho bratr sklolaminát.
Hliníkové profi schůdky Werner - profil

Budete se cítit bezpečně 

Profily žebříku MasterTrade™ mají velikost 70mm x 20mm. Díky tomu jsou tyto štafle velice pevné a zvládnou i tu největší zátěž150kg. Plastové koncovky profilů slouží k ochraně žebříku, ale také pro zahlazení přechodů.

Nemusíte se obávat si žebřík postavit kdekoliv. Od těch nejextrémnějších pracovních podmínek až po jednoduché domácí práce, díky pogumovaným nebarvícím koncovkám nohou Váš povrch bude v bezpečí. Protiskluznost tohoto žebříku je samozřejmostí

Hliníkové profi schůdky Werner - nohy

Vyztužení žebříku 

Mezi další funkce patří trubkovité příčky zadního rámu žebříku vyrobeny z hliníku. Příčky se starají o to aby se žebříky neprohýbal při agresivnějším použití a zabraňuje tkz. ,,rozjetí" zadní části žebříku. Je to další podstatná funkce profesionálního žebříku a oproti klasickým štaflím zajistí stabilitu v těch největších výškách. 
Hliníkové profi schůdky Werner - výztuhy

Pevné hliníkové vzpěry

Robustní vnitřní sklopné vzpěry zvyšují pevnost i stabilitu. Před použitím štafle rozevřete a vzpěru stáhnete dolů pro zpevnění. Nemusíte se bát po žebříku stoupat agresivněji, kovové vzpěry drží velice pevně.

Tento systém je dvouúčelový - v roztažené pozici se Vám žebřík rozhodně pod nohama nerozpadne a v uzavřené pozici se Vám žebřík nikdy při přenášení nebo skladovaní sám nerozevře.

Hliníkové profi schůdky Werner - vzpěry

Pohodlně šplhejte po žebříku 

Pohodlnost na žebříku je jednou ze základních vlastností. A hliníkové štafle MasterTrade™ to zvládnou na jedničku. Můžete je používat celý den a nohy Vás nikdy bolet nebudou

Příčky jsou vroubkované pro bezpečnost a hloubka 85mm zajistí Vaše pohodlí. Mezera mezi každým nášlapem je 298mm a díky tomu se Vám po žebříku poleze jednoduše. Každá část tohoto produktu je vyrobena z cílem maximální bezpečnosti a pohodlnosti.

Hliníkové štafle MasterTrade™ jsou skvělou volbou pro každého profesionála, jedinou vlastností která nám při našich testech chyběla byla pracovní plocha Lock-in, která se nachází na sklolaminátových štaflích a schůdcích Werner. I přes to jsou tyto štafle skvělé pro profesionály a určitě je doporučujeme.
Hliníkové profi štafle Werner - stupně

Tip

Přečtěte si jak si vybrat žebřík, kde se dozvíte, který žebřík je ten pravý pro Vás a jaké jsou výhody a nevýhody každého materiálu. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednostranně schůdné
Hmotnost: 5.55 kg
Materiál: Hliník
Počet stupňů: 6
Použití: Profesionální
Pracovní výška: 2,39m
Typ: Jednostranně schůdný
? Nosnost: 150kg
Výška-složený: 1,44m
Výška-rozložený: 1,27m
Rozptyl: 0,99m
Hloubka stupně: 85mm
Materiál: Hliník
Zboží skladem: Dodáváme do 3 pracovních dnů
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Werner logo

Werner je jedna ze značek produktů firmy WernerCo. WernerCo je soukromý, plně integrovaný, mezinárodní výrobce a distributor lezeckých produktů, přístupových systémů, produktů na ochranu proti pádu a produktů pro ukládání nářadí do Pick-up  vozidel a dodávkových vozidel. WernerCo má výrobní, skladovací, prodejní a distribuční zařízení a kanceláře ve Spojených státech, Mexiku, Kanadě, Číně, Velké Británii a Austrálii. WernerCo je předním výrobcem lezeckých produktů v Severní Americe a její výrobky jsou považovány za nejkvalitnější tohoto odvětví.