MEGASTEP Sklolaminátový stojací žebřík - schůdky 8 stupňů

  • Elektricky nevodivý, extrémně pevný a odolný žebřík ze sedmi vrstev skleněných vláken zajistí vaši bezpečnost
  • Gumové patky, patentované výztuhy a fixní kovové vzpěry pro nekompromisní stabilitu
  • Hluboké vroubkované stupně (?mm hluboké), prostorná plošina (380mm x 586mm) a madla pro maximální pohodlí
  • Žebřík je schválen podle přísné normy EN131 a je vhodný pro profesionální použití
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 156_30090818
19 970 Kč / ks 16 504,13 Kč bez DPH
MEGASTEP Sklolaminátový stojací žebřík - schůdky 8 stupňů
MEGASTEP Sklolaminátový stojací žebřík schůdky 8 stupňů (2)
Doprava zdarma

Sklolaminátové schůdky Werner MEGASTEP jsou pohodlné a bezpečné

Sklolaminátový stojací žebřík MEGASTEP - schůdky 8 stupňů má kolejnice vyrobeny z extrémně odolných, nevodivých sedmivrstvých skleněných vláken - sklolaminátu.

Sklolaminát je vysoce odolný vůči povětrnostním vlivům, prohýbání, promáčknutí a je nevodivý vůči elektřině. Produkty z tohoto materiálu jsou vhodné pro práci s elektřinou. Díky těmto vlastnostem jsou skvělou náhradou hliníkových schůdků a žebříkůSchváleno podle nejnovější normy EN131. Pro profesionální použití

Kategorie: Sklolaminátové žebříky
Hmotnost: 20 kg
Složená výška: 2,85m
Rozložená výška: 2,55m
Plošina ve výšce: 1,70m
? Pracovní výška: 3,45m
? Velikost plošiny: 380mm X 586mm
Rozptyl: 0,79m
Hloubka stupně: ?
Materiál: Sklolaminát
Doporučená zátěž: 150kg
Certifikace: EN131
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Werner_AuthorisedDistributor_Logo

Werner® je značka Severní Ameriky. V žebřících je na # 1 místě. Žebříky Werner mají historii inovací v designu, výrobě a zároveň dodávají kvalitní produkt se zaměřením na bezpečnost a zpracování.

Werner je jedna ze značek produktů firmy WernerCo. WernerCo je soukromý,plně integrovaný, mezinárodní výrobce a distributor lezeckých produktů, přístupových systémů, produktů na ochranu proti pádu a produktů pro ukládání nářadí do Pick-up vozidel a dodávkových vozidel. WernerCo má výrobní, skladovací, prodejní a distribuční zařízení a kanceláře ve Spojených státech, Mexiku, Kanadě, Číně, Velké Británii a Austrálii. WernerCo je předním výrobcem lezeckých produktů v Severní Americe a její výrobky jsou považovány za standard tohoto odvětví.

Ochota prozkoumat nové trhy, přijímat příležitosti a vždy se dívat do budoucnosti umožnila společnosti WernerCo přeměnit své jméno na světového lídra v oblasti lezeckých produktů.

Proč nabízíme produkty Werner

V roce 2019 jsme jako firma StavUR s.r.o. uzavřeli obchodní vztah mezi námi a firmou WernerCo a stali se jejich oficiálními distributory a prodejci pro Českou a Slovenskou republiku. 

Když jsem v roce 2014 (Tomáš Urbanec jr.) odcestoval do USA, tak jsem se poprvé potkal z produkty Werner, když jsem působil v elektrikářské firmě. Potom následovala cesta Tomáše Urbance a Marceli Urbancové, kteří také nějakou dobu působili v USA v řemeslnickém odvětví. Společně jsem postavily několik projektů na které jsem si pořídili žebříky Werner. Zbytek už je historie a nyní Vám dodáváme jako první v České Republice opravdu kvalitní Americké žebříky. 

Čtěte dále zde