KREG® Šablona pro vrtání nábytkových pantů

Vlastnosti šablony stručně:

  • Jednoduše vyvrtáte díry na panty s 35mm miskou pantu
  • Možnost odsazení pantu o 3mm, 4mm, 5mm, 6mm
  • Šablona používá metrické jednotky 
  • Malé vodítka pro předvrtání šroubků
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
19.4.2024
Kód: 11007_KHI-HINGE-INT
1 300 Kč / ks 1 074,38 Kč bez DPH
KREG® Šablona pro vrtání nábytkových pantů

Ulehčete si práci

Šablona pro vrtání nábytkových pantů Kreg vám ulehčí a urychlí práci pří instalaci pantů na nábytek. Ať už jste zkušený truhlář nebo jste teprve začátečník s touto jednoduše použivatelnou šablonou to zvládnete na jedničku. Vrtejte panty přesně hned na poprvé.

Přesnost každého pantu

Při předvrtání pantů musíme dbát na 2 míry. Jak daleko od kraje a v jaké výšce od vrchu či spodu dvířek musí být pant upevněn. Toto vše záleží na typu pantu nebo na značce výrobce pantů. Většinou v balení pantu obdržíte papírové vodítko, které musíte správně rozměřit a pak podle něj vyvrtat díry.

Toto vše Vám šablona pro předvrtání pantů usnadní a urychlí práci. Díky indexovacím vačkám, které pomocí plochého šroubováku otočíte do správné pozice a poté přiložíte šablonu ke kraji dvířek. Tak máte oddálení od kraje vyřešeno. Poté díky zabudovanému pravítku nastavíte výšku pantu od vrchu či spodu dvířek. A poslední krok je že pomocí svorek šablonu přichytíte a můžete vrtat. Už žádné hlídání a stálé přeměňování při instalaci pantů.

Kreg šablona pro předvrtání pantů

Jednoduché a přesné vrtání

Díky zabudovanému vodítku, které Vám pokaždé vyvrtá správnou hloubku díry na pant, už si nemusíte pořizovat drahý pákový vrták. Jednoduše vrtákem, který je součástí balení, vyvrtáte přesně velký 35mm otvor a je to. Bit je velice kvalitní a nemusíte se obávat nepříjemného oštípání dřeva. 

Jakmile máte vyvrtanou hlavní díru na pant, přichází na řadu malé dírky pro šroubky a na toto taky Kreg šablona na panty nezapomněla. Stačí odepnout vodítko pro vrtání a uvidíte dvě mále dírky uprostřed šablony na předvrtání malých dírek pro šroubky, kterými panty upevníte ke dvířkům. K vyvrtání šroubů pro upevnění pantů je zapotřebí vrták o velikosti 1,5mm, který není součást balení.

Výsledkem je pěkná a přesná instalace pantů na dvířka.

Šablona pro vrtání pantů 2

Balení obsahuje:

  • 1 x Šablona pro vrtání nábytkových pantů
  • 1 x Vodítko vrtáku
  • 1 x 35mm forstnerův vrták
  • 1 x Hloubkový doraz
  • 1 x Imbusový klíč
Kategorie: Vrtací přípravky a šablony
Hmotnost: 0.34 kg
Materiál - šablona: Skleněný nylon
Materiál - vrták: Tvrdokov
Kompatibilita: Misky pantů o průměru 35 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

1602 Kreg Authorized Dealer Sign INT

Kreg je americká firma, která se zajímá výrobou pracovních pomůcek pro truhláře. Cílem firmy Kreg je naslouchat konečnému zákazníkovy a stálou inovací jejich produktů.

I když firma Kreg je americkou společností, tak všechny jejich produkty jsou vyráběny v metrickém provedení pro uspokojení každého zákazníka. 

Svrtávací soupravy a vrtací šablony patří k nejvíce populárním produktům a po světě za to také obdrželi několik ocenění. 

Jako firma StavUR s.r.o. používáme několik jejich produktů. Našim cílem je nabízet pouze kvalitní pracovní pomůcky, kterým sami věříme a proto jsme se rozhodli zařadit sortiment Kreg i na náš e-shop.