KREG® Šablona pro vrtání nábytkových pantů

Kód: 11007_KHI-HINGE-INT
Novinka
Značka: Kreg
1 140 Kč / ks 942,15 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Vlastnosti šablony stručně:

  • Jednoduše vyvrtáte díry pro 35mm nábytkové panty
  • Možnost odsazení pantu o 3mm, 4mm, 5mm, 6mm
  • Malé vodítka pro předvrtání šroubků

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ulehčete si práci

Šablona pro vrtání nábytkových pantů Kreg vám ulehčí a urychlí práci pří instalaci pantů na nábytek. Ať už jste zkušený truhlář nebo jste teprve začátečník s touto jednoduše použivatelnou šablonou to zvládnete na jedničku. Vrtejte panty přesně hned na poprvé.

Přesnost každého pantu

Při předvrtání pantů musíme dbát na 2 míry. Jak daleko od kraje a v jaké výšce od vrchu či spodu dvířek musí být pant upevněn. Toto vše záleží na typu pantu nebo na značce výrobce pantů. Většinou v balení pantu obdržíte papírové vodítko, které musíte správně rozměřit a pak podle něj vyvrtat díry.

Toto vše Vám šablona pro předvrtání pantů usnadní a urychlí práci. Díky indexovacím vačkám, které pomocí plochého šroubováku otočíte do správné pozice a poté přiložíte šablonu ke kraji dvířek. Tak máte oddálení od kraje vyřešeno. Poté díky zabudovanému pravítku nastavíte výšku pantu od vrchu či spodu dvířek. A poslední krok je že pomocí svorek šablonu přichytíte a můžete vrtat. Už žádné hlídání a stálé přeměňování při instalaci pantů.

Kreg šablona pro předvrtání pantů

Jednoduché a přesné vrtání

Díky zabudovanému vodítku, které Vám pokaždé vyvrtá správnou hloubku díry na pant, už si nemusíte pořizovat drahý pákový vrták. Jednoduše vrtákem, který je součástí balení, vyvrtáte přesně velký 35mm otvor a je to. Bit je velice kvalitní a nemusíte se obávat nepříjemného oštípání dřeva. 

Jakmile máte vyvrtanou hlavní díru na pant, přichází na řadu malé dírky pro šroubky a na toto taky Kreg šablona na panty nezapomněla. Stačí odepnout vodítko pro vrtání a uvidíte dvě mále dírky uprostřed šablony na předvrtání malých dírek pro šroubky, kterými panty upevníte ke dvířkům. K vyvrtání šroubů pro upevnění pantů je zapotřebí vrták o velikosti 1,5mm, který není součást balení.

Výsledkem je pěkná a přesná instalace pantů na dvířka.

Šablona pro vrtání pantů 2

Obsah balení :

  • 1 x Šablona pro vrtání nábytkových pantů
  • 1 x Vodítko vrtáku
  • 1 x 35mm forstnerův vrták
  • 1 x Hloubkový doraz
  • 1 x Imbusový klíč

Doplňkové parametry

Kategorie: Vrtací přípravky a šablony
Hmotnost: 0.34 kg
Velikost vrtáku: 35mm
Zboží skladem: Dodáváme do 3 pracovních dnů
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kreg_Logo_Blue_online-Use