KREG® Klasická klešťová svěrka - čelní 76mm

Vlastnosti svěrky stručně:

  • Dosah 76mm
  • Sevře materiál o tloušťce 70mm
  • Pevná a odolná konstrukce
  • Velké upínací podložky
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Kód: 15002_KHC-PREMIUM
1 169 Kč / ks 966,12 Kč bez DPH
KREG® Klasická klešťová svěrka - čelní 76mm

Klasická klešťová svěrka KREG® má dosah 76mm a pomůže vám se svíráním materiálu o tloušťce 70mm. Tato svěrka je vybavena velkými upínacími podložkami, které rovnoměrně rozdělují sílu upnutí a během montáže drží kusy v jedné rovině.

Tato svěrka funguje klasickým způsobem. Pomocí otočného kolečka na rukojeti si nastavíte výšku svírání a můžete jít na věc. Tyto svorky jsou vyrobeny s velice kvalitního materiálu a vydrží jakékoliv svírání. K dispozici ve dvou velikosti 51mm a 76mm. I když se jedná o levnější verzi svěrek vybavených systémem Automaxx®, u kterého nemusíte nastavovat výšku svírání, tak i přesto tyto svěrky jsou vhodné pro ty nejnáročnější práce a rozhodně je Vám můžeme doporučit.

Kategorie: Truhlářské svorky a svěrky
Hmotnost: 0.71 kg
Dosah: 76mm
Maximální rozevření: 70mm
Konstrukce: Ocel s tvarovanými úchyty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

1602 Kreg Authorized Dealer Sign INT

Kreg je americká firma, která se zajímá výrobou pracovních pomůcek pro truhláře. Cílem firmy Kreg je naslouchat konečnému zákazníkovy a stálou inovací jejich produktů.

I když firma Kreg je americkou společností, tak všechny jejich produkty jsou vyráběny v metrickém provedení pro uspokojení každého zákazníka. 

Svrtávací soupravy a vrtací šablony patří k nejvíce populárním produktům a po světě za to také obdrželi několik ocenění. 

Jako firma StavUR s.r.o. používáme několik jejich produktů. Našim cílem je nabízet pouze kvalitní pracovní pomůcky, kterým sami věříme a proto jsme se rozhodli zařadit sortiment Kreg i na náš e-shop.