Werner - Hliníkový stojací žebřík - jednostranně schůdný 8 stupňů

  • Odolné plastové koncovky pro hladké přechody a zvýšení stability
  • Robustní vnitřní sklopné vzpěry
  • Protiskluzové stupně, pro bezpečnost a pohodlí
  • Protiskluzové stabilní nohy
  • Křížové zadní trubky pro pevnost
  • Nosnost 150kg
  • Schváleno podle nejnovější normy EN131
  • Pro profesionální použití
 
 
 
 
 
 
 
 
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 504_7140818
4 980 Kč / ks 4 115,70 Kč bez DPH
Werner - Hliníkový stojací žebřík - jednostranně schůdný 8 stupňů

Hliníkové schůdky pro profesionály

Hliníkový stojací žebřík - jednostranně schůdný 6 stupňů je konstruovaný pomocí vysoce kvalitních hliníkových profilů. Nadprůměrná velikost profilů zajistí bezpečnost a stabilitu žebříku.

Hliník nerezaví a je lehký pro jednoduchou přepravu a manipulaci, ale není vhodný pro práci s elektřinou jako jeho bratr sklolaminát.
Hliníkové profi schůdky Werner - profil

Budete se cítit bezpečně 

Lisované a odolné profily tohoto žebříku mají velikost 70mm x 20mm a díky tomu zvládnou i tu největší zátěž150kg. Plastové koncovky profilů slouží k ochraně žebříku, ale také pro zahlazení přechodů.

Nemusíte se obávat si žebřík postavit kdekoliv. Od těch nejextrémnějších pracovních podmínek až po jednoduché domácí práce, díky pogumovaným nebarvícím koncovkám nohou Váš povrch bude v bezpečí. Protiskluznost tohoto žebříku je samozřejmostíHliníkové profi schůdky Werner - nohy

Vyztužení žebříku 

Mezi další funkce patří trubkovité příčky zadního rámu žebříku vyrobeny z hliníku. Příčky se starají o to aby se žebříky neprohýbal při agresivnějším použití a zabraňuje tkz. ,,rozjetí" zadní části žebříku. Je to další podstatná funkce profesionálního žebříku a oproti klasickým zajistí stabilitu v těch největších výškách. 
Hliníkové profi schůdky Werner - výztuhy

Pevné hliníkové vzpěry

Robustní vnitřní sklopné vzpěry zvyšují pevnost i stabilitu. Před použitím žebřík rozevřete a vzpěru stáhnete dolů pro zpevnění. Nemusíte se bát po žebříku stoupat agresivněji, kovové vzpěry drží velice pevně.

Tento systém je dvouúčelový - v roztažené pozici se Vám žebřík rozhodně pod nohama nerozpadne a v uzavřené pozici se Vám žebřík nikdy při přenášení nebo skladovaní sám nerozevře.Hliníkové profi schůdky Werner - vzpěry

Pohodlně šplhejte po žebříku 

Pohodlnost na žebříku je jednou ze základních vlastností. A hliníkový stojací žebřík Werner to zvládnou na jedničku. Můžete ho používat celý den a nohy Vás nikdy bolet nebudou

Stupně jsou vroubkované pro bezpečnost a hloubka 85mm zajistí Vaše pohodlí. Mezera mezi každým stupněm je 298mm a díky tomu se Vám po žebříku poleze jednoduše. Každá část tohoto produktu je vyrobena z cílem maximální bezpečnosti a pohodlnosti.

Hliníkové stojací žebříky jsou skvělou volbou pro každého profesionála, jedinou vlastností která nám při našich testech chyběla byla pracovní plocha Lock-in, která se nachází na sklolaminátových stojacích žebřících Werner. I přes to jsou stále skvělou volbou pro profesionály a určitě je doporučujeme.
Hliníkové profi štafle Werner - stupně

Tip

Přečtěte si jak si vybrat žebřík, kde se dozvíte, který žebřík je ten pravý pro Vás a jaké jsou výhody a nevýhody každého materiálu. 

Kategorie: Hliníkové žebříky
Hmotnost: 7.29 kg
Počet stupňů: 8
Použití: Profesionální
? Nosnost: 150kg
Výška-složený: 1,90m
Výška-rozložený: 1,69m
Pracovní výška: 2,81m
Rozptyl: 1,30m
Hloubka stupně: 85mm
Materiál: Hliník
Certifikace: EN131
Zboží skladem: Dodáváme do 3 pracovních dnů
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Werner_AuthorisedDistributor_Logo

Werner® je značka Severní Ameriky. V žebřících je na # 1 místě. Žebříky Werner mají historii inovací v designu, výrobě a zároveň dodávají kvalitní produkt se zaměřením na bezpečnost a zpracování.

Werner je jedna ze značek produktů firmy WernerCo. WernerCo je soukromý,plně integrovaný, mezinárodní výrobce a distributor lezeckých produktů, přístupových systémů, produktů na ochranu proti pádu a produktů pro ukládání nářadí do Pick-up vozidel a dodávkových vozidel. WernerCo má výrobní, skladovací, prodejní a distribuční zařízení a kanceláře ve Spojených státech, Mexiku, Kanadě, Číně, Velké Británii a Austrálii. WernerCo je předním výrobcem lezeckých produktů v Severní Americe a její výrobky jsou považovány za standard tohoto odvětví.

Ochota prozkoumat nové trhy, přijímat příležitosti a vždy se dívat do budoucnosti umožnila společnosti WernerCo přeměnit své jméno na světového lídra v oblasti lezeckých produktů.

Proč nabízíme produkty Werner

V roce 2019 jsme jako firma StavUR s.r.o. uzavřeli obchodní vztah mezi námi a firmou WernerCo a stali se jejich oficiálními distributory a prodejci pro Českou a Slovenskou republiku. 

Když jsem v roce 2014 (Tomáš Urbanec jr.) odcestoval do USA, tak jsem se poprvé potkal z produkty Werner, když jsem působil v elektrikářské firmě. Potom následovala cesta Tomáše Urbance a Marceli Urbancové, kteří také nějakou dobu působili v USA v řemeslnickém odvětví. Společně jsem postavily několik projektů na které jsem si pořídili žebříky Werner. Zbytek už je historie a nyní Vám dodáváme jako první v České Republice opravdu kvalitní Americké žebříky. 

Čtěte dále zde