Víceúčelový kloubový žebřík 10v1

  • Jednoduchý zámek pro snadnou manipulaci všech 10 pozic
  • Kompaktní složení pro snadnou přepravu a skladování
  • Protiskluzové stabilizátory pro bezpečnost a pohodlí
  • Vhodná pro různé druhy práce
  • Nosnost 150kg
  • Pro profesionální a neprofesionální použití
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 710_ 75010
3 500 Kč / ks 2 892,56 Kč bez DPH
Víceúčelový kloubový žebřík 10v1

Víceúčelový kloubový žebřík 10v1 - je  žebřík s 10 pozicemi například – schůdky, výsuvný žebřík, žebřík na schodiště a více. Maximální délka v pozici výsuvného žebříku je 3,39 m. Žebřík je také snadno skládací pro pohodlnou přepravu a skladování. Vyroben s pevného hliníku.

Kategorie: Hliníkové žebříky
Hmotnost: 11.5 kg
Celková délka (složený): 0,92
Celková tloušťka (složený): 0,28m
Celková šířka: 0,34m
Štafle - délka (rozložený): 1,65m
Výsuvný žebřík - délka (rozložený): 3,39m
Sekce X Příčky: 4 x 3
Stabilizátor - šířka: 0,77m
Certifikace: EN131
Zboží skladem: Dodáváme do 3 pracovních dnů
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Werner_AuthorisedDistributor_Logo

Werner® je značka Severní Ameriky. V žebřících je na # 1 místě. Žebříky Werner mají historii inovací v designu, výrobě a zároveň dodávají kvalitní produkt se zaměřením na bezpečnost a zpracování.

Werner je jedna ze značek produktů firmy WernerCo. WernerCo je soukromý,plně integrovaný, mezinárodní výrobce a distributor lezeckých produktů, přístupových systémů, produktů na ochranu proti pádu a produktů pro ukládání nářadí do Pick-up vozidel a dodávkových vozidel. WernerCo má výrobní, skladovací, prodejní a distribuční zařízení a kanceláře ve Spojených státech, Mexiku, Kanadě, Číně, Velké Británii a Austrálii. WernerCo je předním výrobcem lezeckých produktů v Severní Americe a její výrobky jsou považovány za standard tohoto odvětví.

Ochota prozkoumat nové trhy, přijímat příležitosti a vždy se dívat do budoucnosti umožnila společnosti WernerCo přeměnit své jméno na světového lídra v oblasti lezeckých produktů.

Proč nabízíme produkty Werner

V roce 2019 jsme jako firma StavUR s.r.o. uzavřeli obchodní vztah mezi námi a firmou WernerCo a stali se jejich oficiálními distributory a prodejci pro Českou a Slovenskou republiku. 

Když jsem v roce 2014 (Tomáš Urbanec jr.) odcestoval do USA, tak jsem se poprvé potkal z produkty Werner, když jsem působil v elektrikářské firmě. Potom následovala cesta Tomáše Urbance a Marceli Urbancové, kteří také nějakou dobu působili v USA v řemeslnickém odvětví. Společně jsem postavily několik projektů na které jsem si pořídili žebříky Werner. Zbytek už je historie a nyní Vám dodáváme jako první v České Republice opravdu kvalitní Americké žebříky. 

Čtěte dále zde