KREG® Šablona pro předvrtání úchytek a madel

Vlastnosti šablony stručně:

  • Rozteče: 64mm, 96mm, 128mm a 2 1/2", 3", 3 1/2", 4", 4 1/2", 5"  
  • Předvrtáte úchytky i knopky 
  • Šablona používá metrické jednotky 
  • Zabudované dvě pohyblivá vodítka s pojistnými maticemi
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Kód: 11009_KHI-PULL-INT
1 199 Kč / ks 990,91 Kč bez DPH
KREG® Šablona pro předvrtání úchytek a madel

Jednoduše namontujte nábytkové úchytky a knopky 

Šablona pro předvrtání úchytek a madel Kreg vám ulehčí a urychlí práci. Ať už jste zkušený truhlář nebo jste teprve začátečník s touto jednoduše použivatelnou šablonou to zvládnete na jedničku. Vrtejte nábytkové úchytky přesně a hned na poprvé.

Šablona na úchytky Kreg Jig je vybaven pohyblivými vodítky vrtáků z tvrzené oceli, které si nastavíte, tak abyste si s jistotou předvrtali rovné a přesně umístěné díry. Vodítka jsou určeny pro 4,5mm vrták, který NENÍ součástí balení.

Zabudovaná měřící stupnice (v imperiálních a metrických jednotkách) zajistí, že tyto otvory budou pokaždé umístěny tam, kde je chcete. Už žádné individuální měření úchytek. Stačí si šablonu jednou nastavit a pak už jen vrtat. Všechny úchytky a knopky budou naistalovány pěkně a přesně.

Tato šablona je navržena, tak aby práce s ní nebyla těžká pro začátečníky a tak aby každému profesionálovi vydržela léta. Vyrobena s odolného polymeru a vodítka s tvrzené oceli pro maximální výdrž a přesnost.  

Balení obsahuje:

  • 1x Šablona
  • 2x Vodítka
  • Protiskluzová podložka 
Kategorie: Vrtací přípravky a šablony
Hmotnost: 0.28 kg
Materiál: Skleněný nylon

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

1602 Kreg Authorized Dealer Sign INT

Kreg je americká firma, která se zajímá výrobou pracovních pomůcek pro truhláře. Cílem firmy Kreg je naslouchat konečnému zákazníkovy a stálou inovací jejich produktů.

I když firma Kreg je americkou společností, tak všechny jejich produkty jsou vyráběny v metrickém provedení pro uspokojení každého zákazníka. 

Svrtávací soupravy a vrtací šablony patří k nejvíce populárním produktům a po světě za to také obdrželi několik ocenění. 

Jako firma StavUR s.r.o. používáme několik jejich produktů. Našim cílem je nabízet pouze kvalitní pracovní pomůcky, kterým sami věříme a proto jsme se rozhodli zařadit sortiment Kreg i na náš e-shop.