Hliníkový výsuvný žebřík s lanem 4,43m 2x14 příček - roller

Vlastnosti výsuvného žebříku stručně:

 • Celková roztažená délka žebříku je 7,71 m
 • Jednoduché vysouvání za pomocí lana
 • Žebřík je vybaven koly pro jednodušší manipulaci při vysouvání
 • Pohodlné příčky o hloubce 30mm 
 • Příčky jsou přidělány pod úhlem, pro pohodlné lezení a stání na žebříku
 • Veliký stabilizátor zajistí pohodlí a bezpečnost
 • Žebřík je certifikovaný podle normy EN131 pro profesionální použití
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 3203_R44-2S
17 540 Kč / ks 14 495,87 Kč bez DPH
Hliníkový výsuvný žebřík s lanem 4,43m 2x14 příček - roller
Hliníkový výsuvný žebřík s lanem 4,43m 2x14 příček roller
Doprava zdarma

Důležité informace 

Výsuvný žebřík Facal je vyroben z pevných a speciálně vyztužených hliníkových profilů. Dále je také žebříky vybaven velikým stabilizátorem na spodu a u vrchu žebříku najdete kola. Pro jednoduchou manipulaci je zde k dispozici lano pro vysouvání. Celková roztažená délka je 7,71m a složená délka je 4,43m. Žebřík má 30mm hluboké příčky a gumové protiskluzové nohy.

Pracujte stabilně a bezpečně

Při práci ve výškách by jsme se měli cítit bezpečně a stabilně. A proto jsme se rozhodli do našeho sortimentu zařadit výsuvný žebřík Facal.

Tento žebřík je vybaven nadstandardně velikým stabilizátorem. Po vysunutí žebříku si stabilizátor roztáhnete a přizpůsobíte povrchu na kterém pracujete. Žebřík pak drží velice pevně a stabilně. Velké gumové nohy pak dále přidávají stabilitu a bezpečnost při práci. Když jsme jako firma StavUR s.r.o. žebřík testovali, tak jsme byli mile překvapeni jak je žebřík stabilní a jaký vyvolává vysoký pocit bezpečnosti. 

Velkou výhodnou tohoto stabilizátoru je jeho teleskopické provedení, které nám umožní si žebřík velice pěkně vyrovnat na nerovném povrchu.

Jak stabilita tak i bezpečnost by měli být prioritou každého řemeslníka při používání jakéhokoli žebříku. Tento Výsuvný žebřík s lanem vaše očekávání splní.

Pevná konstrukce

Profily výsuvného žebříku Facal jsou vyrobeny z lisovaného hliníku. Už tento princip výroby zvyšuje pevnost žebříku, například oproti svařovaným profilům. Ale tímto pevnost žebříků Facal nekončí.

Další skvělou vlastností těchto profilů je jejich „žebrovaní“ uvnitř profilů. Tato vlastnost celkově zpevňuje celý žebřík a také snižuje prohýbání, když je žebřík vysunutý. 

Jednoduchá manipulace  

Všichni víme, jak těžké je vysunout veliký žebřík. A na to také výrobce Facal myslel a usnadnil nám i tento krok při používání.

První pomůcka je zabudované lano. Za pomocí tohoto lana jednoduše žebřík vysunete. Stačí odháknout pojistku a jednoduše žebřík lanem vysunout, pak zase pojistku zajistit.

Druhou pomůckou jsou zabudované 100mm kola. Díky tomu stačí žebřík opřít o zeď a lanem jednoduše vysouvat. Kola pak krásně jedou po zdi a už se nemusíme bát, že bychom odřeli zeď nebo zničili náš žebřík. A navíc tím šetříme čas úsilí.

Třetí pomůckou je tvar profilů. Profily jsou vytvarované tak aby do sebe krásně zajeli, takže žebřík při vysouvání nebo skládání krásně jede a není potřeba nějakým způsobem jednotlivou sekci naklánět. Manipulace s tímto žebříkem je opravdu jednoduchá a zvládnete to raz dva.

Pohodlné stání a lezení

Pohodlnost při práci na žebříku patří mezi další důležité prvky, které bychom měli brát v potaz při výběru.

Výsuvný žebřík s lanem od značky Facal je vybaven speciálně nahnutými příčkami, které na jiném žebříku neuvidíte. Jedná se totiž o patentovaný design.

Příčky jsou nalisované do profilů pod 68° (stupni) a tím máme k dispozici optimální nášlapnou plochu, když je žebřík opření o zeď. 

Pokud by byly příčky nainstalované kolmo k profilu, tak při opření žebříku by docházelo k tomu, že byste našlapovali přesně na hranu té příčky. Ale díky tomu, že jsou na výsuvném žebříků Facal nainstalované pod úhlem, tak vždy šlápnete na celou příčku.

Hloubka příček je 30mm a mají protiskluzovou úpravu pro bezpečnost.

Proč volit výsuvný žebřík Facal:

 • Velké a pohodlné příčky
 • Lano a kola zajistí jednoduchou manipulaci
 • Veliký a stabilní stabilizátor
 • Kvalitní zpracování a pevná konstrukce

Proč jsme se rozhodly nabízet tento výsuvný žebřík:

Italská značka Facal patří mezi jedny z nejkvalitnějších na trhu, ale dokáže si zachovat rozumnou cenu. Dlouho jsme hledali opravdu kvalitní hliníkový výsuvný žebřík, protože víme, že tyto žebříky nám pomáhají se dostat do opravdu velikých výšek. Tento žebříky je stabilní, pohodlný a při práci ve velkých výškách se opravdu cítíme bezpečně. Proto jsme se rozhodli tento žebřík nabídnout i Vám. 

Popisek pro vás vytvořil: Tomáš Urbanec jr.

(Copyright 2022 zebriky-tmt.cz. Všechna práva vyhrazena.)

Kategorie: Hliníkové žebříky
Hmotnost: 32.2 kg
Složená délka: 4,43m
Roztažená délka: 7,71m
? Pracovní výška: 8,60m
Sekce X Příčky: 2 x 14
Šířka příčky:
Hloubka příčky: 3cm
Materiál: Hliník
Doporučená zátěž: 150kg
Certifikace: EN131
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: