Zase další štafle ?

Asi si říkáte ,,zase štafle''. Co je na nich tak jiného? Tak já Vám odpovím na tuto jednoduchou otázku.

K tomuto porovnání použiji produkt Werner Sklolaminátové žebříky řady 716,717 a Hliníkové schůdky, které mají podobný úmysl.

Začneme od pracovní plochy. Určitě jste u nás na trhu již něco takového na nějakých žebřících zaregistrovali. Značka Werner má ale patentovaný systém HolsterTop ™(pracovní plochu),kde tento systém je už při prvním zhlédnutí bytelnější, ale i mnohem více prostorově použitelnější a zároveň velice unikátní. Tato pracovní plocha má v sobě zabudovaný systém Lock-in, který Vám umožňuje nejenom zvětšit pracovní prostor ,ale i ho přizpůsobit podle vašich představ. Více o těchto doplňcích se můžete dozvědět na našem e-shopu  http://www.zebriky-tmt.cz/lock-in-doplnky/ O proti konkurenci je tato pracovní plocha o moc využitelnější.

Další bod je celková konstrukce štaflí a schůdků řady 716 a 717. Sklolaminátové žebříky mají výhody o proti ,,obyčejným'' hliníkovým ve všech směrech. Sklolaminát také nevsakuje vlhkost, není oslabován sluncem, nerezaví je ale oproti jiným velice robustní a pohodlnější. Jednu z velkých výhod ale má a ta je prioritní, je bezpečnost! Sklolaminát jako materiál je nevodivý, takže je ho bezpečné používat při práci s elektřinou, nebo kdekoliv na stavbě, kde je možné přijít do kontaktu z elektrickým proudem. O proti hliníku je to veliký pokrok. Zde vám napíši krátkou historii vývoje materiálu, ze kterého se žebříky vyráběly a stále vyrábějí. První byli dřevěné, pak zakladatel firmy Werner začal používat hliník a nyní je nová éra materiálu SKLOLAMINÁT. Tato velice krátká lekce historie by vám měla pomoci proč sklolaminát je tou nejlepší volbou a proč Werner produkty jsou kvalitní a v popředí vývoje. Značka Werner inovuje celý svět pracovních pomůcek k lezení.

Pokud jsem Vás ještě nepřesvědčil, že Werner je ta pravá značka, kterou byste měli mít jako profesionální řemeslníci, tak Vám řeknu ještě jeden bod porovnání.

Štafle a schůdky Werner používají patentovaný systém EDGE® .Je to kombinace lisované výztuhy a podložky, tento systém se nachází na spodní části štaflí a schůdků. Tento jednoduchý systém je ale nejdůležitější částí Werner produktů. Nohy jsou jediným kontaktem s povrchem a systém EDGE® Vám zajišťuje bezpečnost při práci. Tyto bytelné, robustní nohy pomáhají stabilitě celých štaflí a schůdků. O proti produktu ,,obyčejných'' hliníkových žebříků bez tohoto systému, které mají nestabilní a velice malý kontakt s povrchem se budete cítit více bezpečně a pohodlně na Vašich nových žebřících značky Werner.

Tento článek by mohl být ještě 3 krát delší, ale myslím si, že tyto 3 body by Vás měli přesvědčit, proč tyto štafle a schůdky, ale i celkově produkty značky Werner jsou jedinou a tou nejlepší volbou.

Autor - Tomáš Urbanec jr

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení