Doprava a platba

V internetovém obchodě www.zebriky-tmt.cz  si můžete vybrat způsob dopravy a platby vašeho zboží.

ZPŮSOB DOPRAVY

1. Osobní odběr 

–  ve skladu prodávajícího ul.Družstevní (průmyslový areál) Tlumačov 763 62 okr. Zlín. Vyčkejte na výzvu k odběru zboží , kterou odesíláme, když je objednávka připravena. 

2. Rozvoz smluvním partnerem

 v den, kdy je zboží expedováno vám odešleme email s názvem ,,Zásilka byla expedována,,. V emailu najdete předpokládaný termín doručení a sledovací číslo zásilky. Před doručením řidič telefonicky avizuje čas doručení.

 

CENA DOPRAVY

1. Cena při osobním odběru na skladě prodávajícího je 0,-Kč.

2. Smluvní přepravce: 

/Paušální ceny dopravného vč. DPH/

Cena přepravy smluvním partnerem je počítána dle celkové hmotnosti objednávky

Cena za přepravu zásilky o hmotnosti do 50kg - je v rozmezí 200,-Kč až 450,-Kč

Cena za přepravu zásilky o hmotnosti více jak 50kg - kalkulaci zašleme na požádání

Cena při osobním odběru na skladě prodávajícího je 0,-Kč

Doručujeme i na Slovensko

 

ZPŮSOB PLATBY

1. Hotově 

- zboží pro vás bude připraveno k vyzvednutí na našem skladě ul.Družstevní (průmyslový areál) Tlumačov 763 62 okr.Zlín, zpravidla do druhého dne od objednání. Vyčkejte prosím na výzvu k odběru zboží.

2. Bankovním převodem (platba předem)

- po dokončení nákupu obdržíte potvrzující email s informacemi k platbě (částka, číslo účtu, variabilní symbol a další potřebné informace k rychlé a bezproblémové platbě). Zboží bude připraveno v momentě připsání částky na náš účet k expedici, nebo osobnímu vyzvednutí na našem skladě ul.Družstevní (průmyslový areál) Tlumačov 763 62 okr.Zlín dle Vámi zadaných údajů v objednávce.

3. Online platba

- online platby přes platební bránu GoPay (kartou nebo vás brána přesměruje do internetového bankovnictví). Zboží bude připraveno nejpozději na druhý pracovní den k expedici, nebo osobnímu vyzvednutí na našem skladě ul.Družstevní (průmyslový areál) Tlumačov 763 62 okr.Zlín dle Vámi zadaných údajů v objednávce.

4. Odběr na fakturu 

- jen pro smluvní partnery