KREG® Svorka na skryté šroubové spoje - Automaxx®

  • Svorka má dosah 127mm
  • Rychlé svírání
  • Vhodná pro rohové spoje 
  • Nastavte si sílu svírání
  • Zjednoduší a urychlí vám práci 
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Kód: 15009_KHCRA-INT
1 454 Kč / ks 1 201,65 Kč bez DPH
KREG® Svorka na skryté šroubové spoje - Automaxx®

Svorka, která ulehčí práci

Tato svorka je specificky určena pro práci se skrytými šroubovými spoji. Pokud rádi pracujete s tímto typem spoje a chcete si ulehčit práci při šroubování dílu nábytku k sobě, tak táto svorka je pro Vás.

Ocelový kolík na této svorce je tvarován tak, aby těsně zapadl do otvoru předvrtaným za pomoci soupravy pro šroubové spoje a pevně přichytila jeden díl ke druhému. Jednoduše zašroubujte vrut do vedlejší předvrtané díry, zatímco svorka Vám díly pevně drží u sebe. 

Nastavte si sílu svírání 

Ne jenom, že u klasických svorek si musíte nastavovat výšku svírání, ale také pokaždé i sílu. Na toto také svěrky KREG® vybavené systémem Automaxx® jsou připraveny. 

Svěrky KREG® vybavené systémem Automaxx® mají na rukojeti jednoduché kolečko, kterým si jednou nastavíte Vámi preferovanou sílu svírání. Toto nastavení zůstane do té doby než to vy sami změníte.

Svírejte rychleji, pohodlněji a s perfektním nastavením se svěrkami od značky KREG®.

Proč volit svorku na skryté šroubové spoje

  • Jednoduché svrtávání nábytku 
  • Urýchlení práce
  • Vždy přesné spoje
  • Vhodné pro rohové spoje 

 

Kategorie: Truhlářské svorky a svěrky
Hmotnost: 0.75 kg
Konstrukce: Ocel s tvarovanými úchytky
Dosah: 127mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

1602 Kreg Authorized Dealer Sign INT

Kreg je americká firma, která se zajímá výrobou pracovních pomůcek pro truhláře. Cílem firmy Kreg je naslouchat konečnému zákazníkovy a stálou inovací jejich produktů.

I když firma Kreg je americkou společností, tak všechny jejich produkty jsou vyráběny v metrickém provedení pro uspokojení každého zákazníka. 

Svrtávací soupravy a vrtací šablony patří k nejvíce populárním produktům a po světě za to také obdrželi několik ocenění. 

Jako firma StavUR s.r.o. používáme několik jejich produktů. Našim cílem je nabízet pouze kvalitní pracovní pomůcky, kterým sami věříme a proto jsme se rozhodli zařadit sortiment Kreg i na náš e-shop.