KREG® Rychle nastavitelná svěrka - 600mm

  • Rychlé a pohodlné svírání 
  • Stáhnete materiály o tloušťce 600mm
  • Nastavitelná síla svírání
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 15008_KSC24
1 399 Kč / ks 1 156,20 Kč bez DPH
KREG® Rychle nastavitelná svěrka - 600mm

Rychlé a pohodlné svírání

KREG® Rychle nastavitelná svěrka - 600mm je vybavena systémem Automaxx®, který vám urychlí práci při svírání materiálu. Systém je velice jednoduchý na používání a zvládne to úplně každý. Stačí rukou posunout čelisti k sobě a zmáčknout rukojeť. Systém automatického nastavení se postará o zbytek. To znamená, že můžete svírat cokoliv co potřebujete rychleji a pohodlněji než s klasickými svěrkami, které musíte pokaždé několikrát zmáčknout pro utáhnutí. 

Nastavte si sílu svírání 

Svěrky se systémem Automaxx® mají další výhodu. Tou je, že si můžete nastavit přesnou sílu svírání. To sice můžete i s klasickými, ale pokaždé když svěrku odděláte, tak ji zase musíte několikrát zmáčknout pro dotažení. S rychle nastavitelnými svorkami od značky KREG® stačí jednou, pomocí kolečka, které se nachází na rukojeti svěrky, nastavit Vámi optimální sílu svírání. Pokud pracujete s měkkým materiálem, tak si nastavíte menší sílu a pokud s materiálem, který je pevnější, tak zase vyšší. Pokaždé když svěrku zacvaknete, síla svírání zůstane stejná.

Svorka Kreg, Automaxx® - 5

Kategorie: Truhlářské svorky a svěrky
Hmotnost: 0.85 kg
Maximální rozevření: 600mm
Materiál: Ocel s polstrovanými úchyty
Funkce: Systém Automaxx®
Zboží skladem: Dodáváme do 3 pracovních dnů
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

1602 Kreg Authorized Dealer Sign INT

Kreg je americká firma, která se zajímá výrobou pracovních pomůcek pro truhláře. Cílem firmy Kreg je naslouchat konečnému zákazníkovy a stálou inovací jejich produktů.

I když firma Kreg je americkou společností, tak všechny jejich produkty jsou vyráběny v metrickém provedení pro uspokojení každého zákazníka. 

Svrtávací soupravy a vrtací šablony patří k nejvíce populárním produktům a po světě za to také obdrželi několik ocenění. 

Jako firma StavUR s.r.o. používáme několik jejich produktů. Našim cílem je nabízet pouze kvalitní pracovní pomůcky, kterým sami věříme a proto jsme se rozhodli zařadit sortiment Kreg i na náš e-shop.