KREG® Multifunkční pravítko

Vlastnosti pravítka stručně: 

  • Pravítko používá metrické jednotky
  • Multifunkčnost 
  • Zabudovaná vodováha 
  • Malá, ale šikovná pomůcka 
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
19.4.2024
Kód: 11005_KMA2900-INT
599 Kč / ks 495,04 Kč bez DPH
KREG® Multifunkční pravítko

Multifunkční pravítko Kreg je neuvěřitelně šikovný víceúčelový značkovací a měřicí nástroj, ideální pro širokou škálu aplikací, jak v domácnosti tak na staveništi. Vybaveno třemi různými konfiguracemi měřítka, vestavěnou vodováhou a mnohem více. Ať už potřebujete změřit úhly nebo označit růžné materiály multifunkční pravítko Kreg je tím pravým nástrojem, který se vždy hodí mít po ruce.

Kategorie: Měřidla a pomůcky
Hmotnost: 0.12 kg
Funkce: Vodováha, Měření
Materiál: Hliník, Plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

1602 Kreg Authorized Dealer Sign INT

Kreg je americká firma, která se zajímá výrobou pracovních pomůcek pro truhláře. Cílem firmy Kreg je naslouchat konečnému zákazníkovy a stálou inovací jejich produktů.

I když firma Kreg je americkou společností, tak všechny jejich produkty jsou vyráběny v metrickém provedení pro uspokojení každého zákazníka. 

Svrtávací soupravy a vrtací šablony patří k nejvíce populárním produktům a po světě za to také obdrželi několik ocenění. 

Jako firma StavUR s.r.o. používáme několik jejich produktů. Našim cílem je nabízet pouze kvalitní pracovní pomůcky, kterým sami věříme a proto jsme se rozhodli zařadit sortiment Kreg i na náš e-shop.