Sklolaminátový třídílný žebřík 3,54m 3x11 příček - profi

Vlastnosti třídílného žebříku stručně:

 • Elektricky nevodivý, extrémně pevný a odolný žebřík ze skleněných vláken (sklolaminát) zajistí vaši bezpečnost
 • V opěrné pozici je 8,10m dlouhý
 • V pozici štafle  3,44m na výšku 
 • Žebřík je vybaven koly pro jednodušší manipulaci při vysouvání
 • Pohodlné příčky o hloubce 30mm 
 • Příčky jsou přidělány pod úhlem, pro pohodlné lezení a stání na žebříku
 • Veliký, nastavitelný stabilizátor zajistí pohodlí a bezpečnost
 • Žebřík je certifikovaný podle normy EN131: 01/18 testováno na 30 000 voltů
Dostupnost Na dotaz
Kód: 3303_V350-3
23 390 Kč / ks 19 330,58 Kč bez DPH
Sklolaminátový třídílný žebřík 3,54m 3x11 příček - profi
Sklolaminátový třídílný žebřík 3,50m 3x11 příček profi
Doprava zdarma

Důležité informace

Třídílný sklolaminátový žebřík Facal je vyroben z nevodivého sklolaminátu s certifikací na 30 000 voltů. Je tedy skvělou volbou pro elektrikářské práce. Dále je také vybaven velikým, nastavitelným stabilizátorem na spodu a u vrchu žebříku najdete kola. Veliké gumové nohy zajistí stabilitu a protiskluznost. Pevné hliníkové vzpěry zabrání rozevření žebříku a samo-zacvakávací pojistky zaručí, že je žebřík vždy do sebe zasunutý tak jak má. V opěrné a plně vytažené pozici má žebřík délku 8,10m a složený má 3,54m na délku a je 21cm tlustý. Žebřík je vybaven 30mm hlubokými příčky. Oproti jiným, které mají pouze 24mm.

     Stabilita je na prvním místě

Třídílné sklolaminátové žebříky jsou skvělou volbou pro řemeslníky, kteří by chtěli jeden žebřík který umí všechno. Štafle, výsuvný či opěrný žebřík po využití jednoho dílu individuálně až po využití na schodišti. Zkrátka umí toho spoustu.

To, ale neznamená, že bychom neměli brát v potaz kvalitu zpracování a stabilitu. Tím vlastně celkovou bezpečnost žebříku.

Tento třídílný profi žebřík je vybaven velikým, nastavitelným stabilizátorem a pokud neplánujete pracovat ve velké výšce, tak můžete stabilizátor schovat pro lepší manipulaci a převoz. Když ale polezete do větší výšky, tak povolíte pojistky a jednoduše stabilizátor roztáhnete. 

Toto řeší hned 2 problémy, které se nacházejí u jiných žebříků tohoto typu. Zaprvé nám usnadní, jak převážení žebříku, protože není tak široký, ale také díky tomu si vyrovnáme žebřík na nerovném povrchu.

Veliké pogumované nohy jsou samozřejmostí. 

Konstrukce žebříku

Žebřík je vyroben z nevodivých sklolaminátových profilů o velikosti 25mm x 65mm. Veškeré zarážky nebo pojistky jsou vyrobeny z kvalitní slitiny hliníku nebo ty méně důležité součástky z pevného plastu. Pogumované konce chrání žebřík ale i povrch na kterém žebřík stojí.

Dále zde najdete také hliníkovou rozpěru, které zajistí aby se žebřík v rozloženém stavu a v pozici štaflí nerozjel. Je také doprovázen klasickým pojistným páskem.

My jsme jako firma StavUR s.r.o. žebřík pořádně otestovali a musíme říct, že jeho konstrukce je opravdu robustná a na žebříku se cítíme opravdu bezpečně a stabilně 

Plusy tohoto třídílného žebříku

To, že je žebřík stabilní, robustný jsme si už řekli. Ale je také vybaven jinými prvky, které hliníkový žebřík Facal posouvá o krok dále.

První jsou jeho velké 30mm hluboké stupně, které jsou nalisované do profilů žebříku pod 68° (stupni) a tím vytváří optimální nášlapnou plochu v jakékoliv pozici žebříku. U klasickým žebříků Vás po chvilce začnou bolet nohy, protože budete stát přesně na hraně příčky.

Druhou vychytávkou jsou zabudovaná kola, která nám usnadní vysouvání žebříku po zdi. Už se nemusíte namáhat s vysouváním velkých dílů. Kola Vám v tomto hodně pomůžou. 

Třetím je asi ta nejdůležitější. Sklolaminátová konstrukce zajistí bezpečnost při práci s elektřinou. 

Ostatní vychytávky jsou zmíněny už víše - veliký nastavitelný stabilizátor, samo-zacvakávací pojistky nebo třeba veliké gumové nohy.

Proč volit třídílný žebřík Facal:

 • Kvalita zpracování a pevná konstrukce
 • Nevodivost a certifikace na 30 000 voltů.  EN131: 01/18
 • Velké pohodlné příčky
 • Veliký nastavitelný stabilizátor 
 • Celková stabilita 
 • Více žebříků v jednom  

 

Kategorie: Sklolaminátové žebříky
Hmotnost: 35 kg
Složená délka: 3,54m
Složená tloušťka: 21cm
Opěrný žebřík - délka: 8,10m
? Opěrný žebřík - pracovní výška: 9,00m
? Štafle - výška: 3,44m
? Štafle - pracovní výška: 5,30m
Štafle - rozptyl: 2,33m
Díly: 10 x 11 x 11
Hloubka příčky: 3cm
Doporučená zátěž: 150kg
? Certifikace: EN131: 01/18

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: