Sada na ochranu proti pádu - řemeslné práce

 • Lehký dvoubodový postroj s plně nastavitelnými popruhy na hrudi, ramenou a nohou pro pohodlné nošení
 • Pod pánevní popruh snižuje trauma zavěšení a poskytuje další podporu a pohodlí v případě pádu
 • 2,5m dlouhý popruh pro jištění
 • Sada je vybavena 360° stupňovým otočným spojem pro maximální manévrovatelnost
 • 1,5 m vázací popruh k upevnění kolem nosníků a jiných trvalých konstrukcí
 • Vysoce spolehlivá karabina se šroubovým zámkem pro vyšší bezpečnost
 • Vhodné pro provozovatele / uživatele plochých střech, lešení, křehkých povrchů atd.
 • Postroj - certifikován podle EN361: 2002
 • Samonavíjecí zachycovač - certifikováno podle EN355: 2002
 • Vázací popruh - certifikováno podle EN795:2012-B
 • Obsah soupravy: 1 x úložný kbelík, 1 x 79206 - univerzální 2-bodový postroj, 1 x 79210 - Samonavíjecí zachycovač s tlumičem pádu, 1 x 79211 - 1,5 m vázací popruh,1 x ocelová karabina
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 1503_79204
4 975 Kč / sada 4 111,57 Kč bez DPH
Sada na ochranu proti pádu - řemeslné práce

Sada na ochranu proti pádu - řemeslné práce - obsahuje nejběžnější komponenty pro bezpečný systém ochrany před pádem v různých prostředích pro různé aplikace. Samonavíjecí zachycovač s tlumičem pádu o délce 2,5 m s otočným spojem o 360° a ocelovou karabinou vám umožní snadnou a pohodlnou manévrovatelnost při práci ve výškách. 

Tato sada je tzv. „aktivní ochrana proti pádu“ Tento typ systému zachycení, ale pádu nezabrání, prosím nelekejte se, tak to má být. Zastaví vás až poté, pokud by jste již padali a dříve než by jste narazili na zem pod vámi. Další funkcí jsou nastavitelné popruhy postroje pro větší pohodlí, které obsahují záchranné body pro upevnění předních a zadních kotev. Tímto tato sada zajišťuje maximální ochranu proti pádu. Díky univerzální velikosti, nemusíte řešit, která velikost je pro vás vhodná. Sada je dodávána ve vodotěsném kbelíku pro jednoduché a bezpečné skladování.

Dvoubodový bezpečnostní postroj

Dvoubodový bezpečnostní postroj Werner 79206 je navržený pro pracovníky, kteří tráví dlouhé hodiny prací ve výškách kde hrozí riziko pádu. Postroj je navržen tak, aby zajistil maximální bezpečnost a pohodlí při práci. Jednoduše si ho nastavíte na vaši velikost pomocí ergonomicky tvarovaných bodů okolo hrudi, nohou a ramen pro pohodlné nošení.

Zadní hřbetní D-čkový kroužek je navržen tak, aby jste byli bezpečně udrženi v postroji v případě pádu dozadu. Přední kotevní smyčky umožňují použití tohoto postroje s lanovými záchrannými systémy směřujícími dopředu a napomáhají efektivní záchraně pokud dojde k pádu. Možnost nastavení polohy v pánevní oblasti vašeho těla vám zajistí bezpečnou polohu po pádu a jednodušší přesunutí do polohy v sedě.

Sada na zachycení proti pádu - pracovník mix

Samonavíjecí zachycovač s tlumičem pádu

Samonavíjecí zachycovač společně s tlumičem pádu poskytuje bezpečnou a spolehlivou ochranu a zároveň umožňuje větší volnost pohybu po pracovišti. Záchranný popruh se při běžném používání automaticky vysouvá a zasouvá. V případě pádu se aktivuje brzda, která vás zastaví v krátké vzdálenosti a díky zabudovanému tlumiči pádu změkčí vaše zachycení. samonavíjecí záchranné lano

1,5m vázací popruh

Je navržen tak, aby vám poskytoval optimální kotevní bod kolem nosníků a jiných upevněných konstrukcí, kde jiné způsoby připevnění nejsou možné. Vyrobeno z vysoce kvalitního vysokopevnostního polyesteru o šířce 20 mm.

Vázací popruh

Obsah balení

Číslo produktu Množství Název Foto
79206 1 Dvoubodový univerzální postroj Sada na zachycení proti pádu - postroj_1
79204 1

Samonavíjecí zachycovač

s tlumičem pádu

samonavíjecí záchranné lano
79211 1 1,5m vázací popruh Kotevní popruh
- 1 Ocelová karabina Sada na zachycení proti pádu - karabina
Kategorie: Bezpečnostní postroje
Hmotnost: 3.9 kg
Funkce: Zajištění proti pádu
Velikost postroje: Univerzální
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Werner_AuthorisedDistributor_Logo

Werner® je značka Severní Ameriky. V žebřících je na # 1 místě. Žebříky Werner mají historii inovací v designu, výrobě a zároveň dodávají kvalitní produkt se zaměřením na bezpečnost a zpracování.

Werner je jedna ze značek produktů firmy WernerCo. WernerCo je soukromý,plně integrovaný, mezinárodní výrobce a distributor lezeckých produktů, přístupových systémů, produktů na ochranu proti pádu a produktů pro ukládání nářadí do Pick-up vozidel a dodávkových vozidel. WernerCo má výrobní, skladovací, prodejní a distribuční zařízení a kanceláře ve Spojených státech, Mexiku, Kanadě, Číně, Velké Británii a Austrálii. WernerCo je předním výrobcem lezeckých produktů v Severní Americe a její výrobky jsou považovány za standard tohoto odvětví.

Ochota prozkoumat nové trhy, přijímat příležitosti a vždy se dívat do budoucnosti umožnila společnosti WernerCo přeměnit své jméno na světového lídra v oblasti lezeckých produktů.

Proč nabízíme produkty Werner

V roce 2019 jsme jako firma StavUR s.r.o. uzavřeli obchodní vztah mezi námi a firmou WernerCo a stali se jejich oficiálními distributory a prodejci pro Českou a Slovenskou republiku. 

Když jsem v roce 2014 (Tomáš Urbanec jr.) odcestoval do USA, tak jsem se poprvé potkal z produkty Werner, když jsem působil v elektrikářské firmě. Potom následovala cesta Tomáše Urbance a Marceli Urbancové, kteří také nějakou dobu působili v USA v řemeslnickém odvětví. Společně jsem postavily několik projektů na které jsem si pořídili žebříky Werner. Zbytek už je historie a nyní Vám dodáváme jako první v České Republice opravdu kvalitní Americké žebříky. 

Čtěte dále zde