Sada na ochranu proti pádu - na střechu

  • Lehký dvoubodový postroj s plně nastavitelnými popruhy na hrudi, ramenou a nohou pro pohodlné nošení
  • 10m záchranné lano
  • 1,5m dlouhý vázací popruh a ocelová karabina
  • Vysoce spolehlivá karabina se šroubovým zámkem pro vyšší bezpečnost
  • Vhodné pro práci na šikmých střechách, plochých střechách, lešení atd...
  • Dvoubodový postroj - certifikován podle EN361: 2002
  • Bezpečnostní lano - certifikováno podle EN355: 2002
  • Vázací popruh - certifikován podle EN795:2012-B
  • Obsah soupravy: 1 x úložný kbelík, 1 x 79206 - univerzální dvoubodový postroj,1 x 79209 - 10m bezpečnostní lano, 1 x 79211 1,5m vázací popruh, 1 x ocelová karabina
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz
Kód: 1502_79203
5 085 Kč / sada 4 202,48 Kč bez DPH
Sada na ochranu proti pádu - na střechu

Sada zajištění pro práci na střeše – obsahuje všechny produkty pro ochranu před pádem, které jsou nezbytné pro bezpečnou práci na střechách. Systém je snadno použitelný na různé sklony střech. Tato sada obsahuje dvoubodový postroj, 10ti metrové bezpečnostní lano s tlumičem pádu a posuvným zachycovačem pádu, 1,5 m dlouhý vázací popruh a ocelovou karabinu.

Tato sada je tzv. „aktivní ochrana proti pádu“ Tento typ systému zachycení, ale pádu nezabrání, prosím nelekejte se, tak to má být. Zastaví vás až poté, pokud by jste již padali a dříve než by jste narazili na zem pod vámi. Další funkcí jsou nastavitelné popruhy postroje pro větší pohodlí, které obsahují záchranné body pro upevnění předních a zadních kotev. Tímto tato sada zajišťuje maximální ochranu proti pádu. Díky univerzální velikosti, nemusíte řešit, která velikost je pro vás vhodná. Sada je dodávána ve vodotěsném kbelíku pro jednoduché a bezpečné skladování.

Dvoubodový bezpečnostní postroj

Dvoubodový bezpečnostní postroj Werner 79206 je navržený pro pracovníky, kteří tráví dlouhé hodiny prací ve výškách kde hrozí riziko pádu. Postroj je navržen tak, aby zajistil maximální bezpečnost a pohodlí při práci. Jednoduše si ho nastavíte na vaši velikost pomocí ergonomicky tvarovaných bodů okolo hrudi, nohou a ramen pro pohodlné nošení.

Zadní hřbetní D-čkový kroužek je navržen tak, aby jste byli bezpečně udrženi v postroji v případě pádu dozadu. Přední kotevní smyčky umožňují použití tohoto postroje s lanovými záchrannými systémy směřujícími dopředu a napomáhají efektivní záchraně pokud dojde k pádu. Možnost nastavení polohy v pánevní oblasti vašeho těla vám zajistí bezpečnou polohu po pádu a jednodušší přesunutí do polohy v sedě.

Sada na zachycení proti pádu - pracovník mix

 10m bezpečnostní lano s posuvný zachycovačem a tlumičem pádu

Součástí lana je zabudovaný zachycovač a tlumič pádu pro zpomalení nárazu. Bezpečnostní lano o průměru 11 mm s kernmantlem (lano Kernmantle je lano konstruované s vnitřním jádrem chráněným tkaným vnějším pláštěm určeným k optimalizaci pevnosti, odolnosti a pružnosti. Vlákna jádra zajišťují pevnost lana v tahu, zatímco plášť chrání jádro před otěrem během používání). V laně jsou zabudovány takzvané sledovací barvy (lano je barevně proužkované), které usnadňují kontrolu produktu a identifikují řezy nebo nadměrné opotřebení, takže jednoduše zkontrolujete lano před použitím. 10m záchranné lano - 3

1,5m vázací popruh

Je navržen tak, aby vám poskytoval optimální kotevní bod kolem nosníků a jiných upevněných konstrukcí, kde jiné způsoby připevnění nejsou možné. Vyrobeno z vysoce kvalitního vysokopevnostního polyesteru o šířce 20 mm.

Vázací popruh

Obsah balení

Číslo produktu Množství Název Foto
79206 1 Dvoubodový univerzální postroj Sada na zachycení proti pádu - postroj_1
79209 1 10m bezpečnostní lano s posuvný zachycovačem a tlumičem pádu 10m záchranné lano - 3
79211 1 1,5m vázací popruh Kotevní popruh
- 1 Ocelová karabina Sada na zachycení proti pádu - karabina
 
 
 
 
 
 
 
Kategorie: Bezpečnostní postroje
Hmotnost: 4.1 kg
Funkce: Zajištění proti pádu
Velikost postroje: Univerzální
Velikost balení: 280mm x 284mm x 297mm
Balení: Vodotěsný kbelík
Obsah balení: 1 x postroj,1 x 10m záchranné lano,1 x 1,5m kotevní popruh,1 x ocelová karabina
Materiál: Mix
Zboží skladem: Dodáváme do 3 pracovních dnů
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Werner_AuthorisedDistributor_Logo

Werner® je značka Severní Ameriky. V žebřících je na # 1 místě. Žebříky Werner mají historii inovací v designu, výrobě a zároveň dodávají kvalitní produkt se zaměřením na bezpečnost a zpracování.

Werner je jedna ze značek produktů firmy WernerCo. WernerCo je soukromý,plně integrovaný, mezinárodní výrobce a distributor lezeckých produktů, přístupových systémů, produktů na ochranu proti pádu a produktů pro ukládání nářadí do Pick-up vozidel a dodávkových vozidel. WernerCo má výrobní, skladovací, prodejní a distribuční zařízení a kanceláře ve Spojených státech, Mexiku, Kanadě, Číně, Velké Británii a Austrálii. WernerCo je předním výrobcem lezeckých produktů v Severní Americe a její výrobky jsou považovány za standard tohoto odvětví.

Ochota prozkoumat nové trhy, přijímat příležitosti a vždy se dívat do budoucnosti umožnila společnosti WernerCo přeměnit své jméno na světového lídra v oblasti lezeckých produktů.

Proč nabízíme produkty Werner

V roce 2019 jsme jako firma StavUR s.r.o. uzavřeli obchodní vztah mezi námi a firmou WernerCo a stali se jejich oficiálními distributory a prodejci pro Českou a Slovenskou republiku. 

Když jsem v roce 2014 (Tomáš Urbanec jr.) odcestoval do USA, tak jsem se poprvé potkal z produkty Werner, když jsem působil v elektrikářské firmě. Potom následovala cesta Tomáše Urbance a Marceli Urbancové, kteří také nějakou dobu působili v USA v řemeslnickém odvětví. Společně jsem postavily několik projektů na které jsem si pořídili žebříky Werner. Zbytek už je historie a nyní Vám dodáváme jako první v České Republice opravdu kvalitní Americké žebříky. 

Čtěte dále zde