Co jsou Lock-in doplňky ?

Lock-in  doplňky jsou unikátní produkty od značky Werner, specificky vytvořeny pro sklolaminátové žebříky řady 716 a 717.

Tyto doplňky vám umožňují zvětšit a přizpůsobit si pracovní plochu HolsterTop ™.Pracovní plocha HolsterTop ™na žebřících řady 716 je i bez těchto doplňků velmi rozsáhlá a pro práci užitečná. Systém Lock-in jsou 2 body na sklolaminátových žebřících Werner řady 716 a 717, do kterých můžete nasadit jakýkoliv doplněk pojmenovaný Lock-in.

Nástrojový kbelík Lock-in, rozšiřuje vaši pracovní plochu a přizpůsobuje váš žebřík pro vaše řemeslo. Skvělé pro použití na stavbě nebo v domácnosti. Nástrojový kbelík se bezpečně nasune do horní části žebříku a je ideální pro mokré nebo suché aplikace. Objem až 4,5 litru a nosnost do 11 kg. Součástí nástrojového kbelíku je další nádstavec Lock-in, který vám umožňuje připojení dalších Lock-in doplňků, například: Nádoba na barvu, Provazový držák,Hákový držák. Díky těmto velmi užitečným pomocníkům už nemusíte chodit nahoru a dolů po žebříku.

Pracovní kbelík Lock-in, je přesně dělaný pro žebříky Werner, které mají systém Lock-in a přizpůsobuje váš pracovní prostor. Zabudovaný držák na metr a speciální otvory na šroubováky jsou součástí boxu spolu s horními drážkami pro uložení trubek.Nosnost kbelíku je do 11kg. Skvělé pro všechny profese – elektrikářské, údržbářské, instalatérské a stavební.

Pracovní úložný box Lock-in – dělený, rozšiřuje vaši pracovní plochu a přizpůsobuje váš žebřík pro vaše řemeslo. Uschovejte si malé i velké předměty, například hřebíky nebo kladívko. K dispozici jsou 4 úložné prostory. Dále obsahuje držáky pro šroubováky, kleště, nože, utěrky a podobně. Zabudovaný hák je součástí pro větší pohodlí. Součástí je další nádstavec Lock-in, který vám umožňuje připojení dalších Lock-in doplňků, například: Nádoba na barvu, Provazový držák,Hákový držák. Díky těmto velmi užitečným pomocníkům už nemusíte zbytečně chodit nahoru a dolů po žebříku.

Nádoba na barvu Lock-in, je skvělá pro malíře na dokončení detailů,nebo pro instalace tapet apod. Se zabudovaným magnetem pro zajištění štětce proti ponoření do barvy,vám zaručeně přidá pohodlí při práci. Nádoba má objem 1 litr. Pro použití na žebřících Werner, které mají systém Lock-in.

Provazový držák, zajišťuje nástroje během práce. Provazový držák se ovine okolo rukojeti nářadí a bezpečně se uzamkne do horní části žebříku nebo do zásuvky systému Lock-in na jiném příslušenství, jako je Pracovní úložný box Lock-in – dělený nebo Nástrojový kbelík Lock-in. Mít nástroje v dosahu vám ušetří zbytečné cesty nahoru a dolů po žebříku a zvyšuje produktivitu. Udržuje nářadí bezpečně a po ruce. Balení obsahuje 1 sponku za opasek a 2 lasa.

Hákový držák, je vhodný k uspořádání. Bezpečně se zasune do horní části žebříku,nebo jiného příslušenství systému Lock-in, jako je Pracovní úložný box Lock-in – dělený nebo Nástrojový kbelík Lock-in.Uspořádejte si kabely a udržujte je v dosahu. Hákový držák je vhodný k uspořádání prodlužovací šňůry, vzduchové hadice, zahradní hadice,stříkačky barev,elektrických kabelů nebo projektových materiálů a spousty dalších.

LockInIcon_LI_4Color (1)