Zpět do obchodu

Registrace

Náš tým

TmT  Žebříky logo 

 

Náš e-shop www.zebriky-tmt.cz byl založen za jediným účelem a to je pomoct všem profesionálům a kutilům, aby mohli mít ty nejlepší produkty. Máme zkušenost - nabízíme jenom ty produkty,které sami používáme. Každý den použijeme minimálně jeden z produktů značky Werner. Prosím čtěte dále u individuálních profilů našeho týmu níže.

Na trhu, jako stavební firma, působíme již od roku 1993 převážně ve zlínském kraji. V listopadu roku 2011 se stala naše společnost – Společností s ručením omezeným. Vznikla spojením dvou fyzických osob zabývající se stavební činností a druhá obchodní činností. Nyní je tu pro Vás stavebně obchodní společnost  StavUR s.r.o. 

Firma StavUR s.r.o. používá produkty značky Werner každý den na pracovišti.

Tomáš Urbanec Spolumajitel stavební firmy.Má přes 25 let zkušenosti ve stavením oboru.Za délku svého podnikání mu rukama prošlo mnoho pracovního nářadí a nejrůznějších pracovních pomůcek.Při návštěvách syna v USA se dostal do kontaktu z produkty značky Werner,které ho nadchly svou kvalitou a funkčností.Po návratu zpět do Česka hledal alespoň trochu podobný produkt ve stejné kvalitě.Bohužel nic nenašel.Proto se v létě roku 2019 rozhodl,že se pokusí uzavřít dohodu o distribuci americké značky Werner a nabídne ji společně se svou rodinou českému trhu.Ve firmě se věnuje stavebnímu řemeslu a vedením prodeje.

Werner profesionální pracovní nášlapná platforma

Tomáš Urbanec a WERNER PROFESIONÁLNÍ PRACOVNÍ PLATFORMA – AP25

Marcela Urbancová - Spolumajitelka stavební firmy.V oboru stavebnictví se pohybuje již přes 20 let.Dříve jako prodejce,postupem času jako designový poradce při stavebních rekonstrukcích a nyní se ve firmě věnuje mimo jiné marketingu,fakturaci a částečnému účetnictví.

  

Tomáš Urbanec jr. - Ve stavební firmě působí zatím krátce.Velmi mladý v roce 2014 odcestoval do USA.Tam začal studovat střední školu Anaheim Discovery Christian School.Tu úspěšně dokončil v roce 2018 a získal diplom.V průběhu let v zahraničí nabral mnoho zkušeností v obchodování a řemeslných oborech.Nyní ve firmě dálkově působí jako poradce pro marketing a komunikaci ze zahraničím.

Diplom k prohlédnutí zde