Balíček pro profesionální řemeslníky 2

Součást balíčku:

 • Sklolaminátové schůdky 5 stupňů
 • Pracovní plošina AP25 
 • Lock-in kbelík na barvu a 4 vložky 
 • Lock-in Pracovní kbelík 

Plošina

 • Jednoduchý zámek, který se při otevření sám zamkne a tím zajistí nohy
 • Protiskluzové, pogumované nohy pro ochranu povrchu a zvýšenou stabilitu
 • Madlo (Easy-Grab™) usnadňuje přenášení plošiny po pracovišti
 • Složená plošina má pouze 8cm na výšku, pro praktické skladování
 • Velká, protiskluzová nášlapná plocha pro pohodlnou práci
 • Vyrobena z pevného hliníku pro jednoduchou manipulaci

Schůdky

 • Elektricky nevodivý, extrémně pevný a odolný žebřík ze sedmi vrstev skleněných vláken zajistí vaši bezpečnost
 • Jednostranně schůdný s multifunkční pracovní plochou (HolsterTop™) a doplňky Lock-in pro rozšířené funkce
 • Gumové patky, patentované výztuhy (EDGE®) a fixní kovové vzpěry pro nekompromisní stabilitu
 • Hluboké vroubkované stupně (80mm hluboké) a prostorná plošina (250mm x 340mm) pro maximální pohodlí
 • Žebřík je schválen podle přísné normy EN131 a je vhodný pro profesionální použití
Dostupnost Ihned k odeslání
Možnosti dopravy
7.12.2021
Kód: 110/301/400
standardní cena: 9 675 Kč –10 % 8 700 Kč / balení 7 190,08 Kč bez DPH
Balíček pro profesionální řemeslníky 2
BALÍČEK PRO PROFESIONÁLNÍ ŘEMESLNÍKY #717
Akce
Doprava zdarma 9 675 Kč –10 %

Sklolaminátové schůdky Werner jsou pohodlné a bezpečné

Sklolaminátový stojací žebřík - schůdky 5 stupňů má kolejnice vyrobeny z extrémně odolných, nevodivých sedmivrstvých skleněných vláken - sklolaminátu.

Sklolaminát je vysoce odolný vůči povětrnostním vlivům, prohýbání, promáčknutí a je nevodivý vůči elektřině. Produkty z tohoto materiálu jsou vhodné pro práci s elektřinou. Díky těmto vlastnostem jsou skvělou náhradou hliníkových schůdků a žebříkůSchváleno podle nejnovější normy EN131. Pro profesionální použití

Stále Vás bude překvapovat svou multifunkčností a chytrostí 

Tento žebřík je vybaven multifunkční pracovní plochou (HolsterTop™), která je ideální k organizaci pracovních pomůcek a tím vám ušetří zbytečné cesty nahoru a dolů po žebříku. Další funkcí je připojení doplňků Lock-in, které jednoduše nasadíte na žebřík a tím si zvýšíte kapacitu pracovní plochy.

Multifunkčnost schůdků Werner je limitovaná Vámi a každý řemeslník si najde to ideální použití pro sebe. Ať si potřebujete odložit pár šroubků, aku vrtačku či kladívko, vždy se místo na pracovní ploše najde. Pokud potřebujete například někde umístit větší kbelík s barvou, který se nevejde na pracovní plochu, tak si prohlédněte doplněk hákový držák, ten už se o to postará s přehledem.

Pro všechny tipy a triky jak využívat pracovní plochu klikněte zde.

Vyztužení žebříku 

Mezi další funkce patří patentované výztuhy EDGE®  vyrobeny z tvrdého plastu. Jedná se o vyztužení kolejnic schůdků. Tyto výztuhy zajišťují pevnost a stabilitu žebříku a oproti staršímu designu, který byl vyrobený z hliníku jsou flexibilní a tím dokážou lépe absorbovat nárazy při pádu.

Schůdky můžete využít na všech typech povrchu. Od těch nejextrémnějších podmínek na stavbě po umývaní oken v domácnosti až po sbíraní jablek nebo lezení do podkroví.

Stabilita při práci

Schůdky jsou vybaveny ocelovou plošinou o velikosti 250mm X 340mm, která byla otestována 50 000krát (nášlapů) se zatížením 150kg. Nemusíte se obávat, že by se Vám plošina podlomila pod nohama, samo-zacvakávací systém Vás jistí.

Vroubkovaný povrch plošiny zajistí bezpečnost a protiskluznost. Na plošině se pohodlně otočíte do všech směrů při práci. Díky pracovní ploše a doplňkům Lock-in ze žebříku nebudete muset slézat. Stačí si všechno nářadí naskládat například do pracovního kbelíku lock-in a jít na to. 

Pevné kovové vzpěry

Robustní vnitřní sklopné vzpěry zvyšují pevnost i stabilitu. Před použitím schůdky rozevřete a vzpěru stáhnete dolů pro zpevnění. Nemusíte se bát po žebříku stoupat agresivněji, kovové vzpěry drží velice pevně. Tento systém je dvouúčelový - v roztažené pozici se Vám žebřík rozhodně pod nohama nerozpadne a v uzavřené pozici se Vám žebřík nikdy při přenášení nebo skladovaní sám nerozevře.

Pohodlně šplhejte po žebříku 

Pohodlnost na žebříku je jednou ze základních vlastností. Sklo-laminátové schůdky Werner to zvládnou na jedničku. Můžete je používat celý den a nohy Vás nikdy bolet nebudou

Nášlapy jsou vroubkované pro bezpečnost a hloubka 80mm zajistí Vaše pohodlí. Mezera mezi každým nášlapem je 298mm a díky tomu se Vám po žebříku poleze jednoduše. Každá část tohoto produktu je vyrobena z cílem maximální bezpečnosti a pohodlnosti

Pokud hledáte profesionální nebo domácí schůdky, které Vám vydrží na věky, tak sklolaminátové profi schůdky jsou ta pravá volba.

Pracovní nášlapná plošina AP25

Pořádná nosnost je základem

Profesionální pracovní plošina má velkou nášlapnou plochu a je ideální pro všechny typy práce. Vyrobena z hliníku pro odlehčení bez kompromisu kvality a pevnosti. I přesto, že doporučená nosnost výrobcem je určena 150kg, tak my jsme ji osobně otestovali na 300kg. Plošina vydržela bez jakéhokoliv prohnutí či poškození.

Pohodlná nášlapná plocha, které můžete věřit

Díky vroubkovanému povrchu je plošina protiskluzová a pohodlná při práci. Pokud hledáte plošinu na které se nemusíte bát pochodovat, tak jste na správném místě, protože velikost nášlapného povrchu činí 30 cm na šířku, 115 cm na délku a díky 8 centimetrové tloušťce se Vám nebude prohýbat pod nohama

Stačí jen vzít a přenést kam potřebujete

Opakované skládání a rozkládání jiných pracovních plošin může být velice nepraktické a někdy až otravné. Tomuto problému se jednoduše vyhnete s profesionální pracovní plošinou Werner - AP25

Plošina je vybavena madlem Easy-Grab™, které Vám usnadní plošinu přenášet po pracovišti. Výhod je hned několik. Nemusíte plošinu nikdy skládat. Na začátku dne ji rozložíte, při svačině si na ni pohodlně sednete a na konci dne ji zase složíte. Další výhoda je, že do jedné ruky vezmete plošinu do druhé materiál a přesunete se na nové pracovní místo.

Už nikdy nemusíte Vaši novou pracovní plošinu skládat, stačí vzít a jít.

Chytrý systém nohou

Nohy pracovní plošiny jsou vybaveny samo-zacvakávacím systémem, který se stará o stabilitu při práci. Tento systém funguje velice jednoduše a zvládne ho ovládat úplně každý. 

Když máte plošinu v uzavřeném stavu jednoduše zatáhnete za pojistku. Nohy vyklopíte a ty se sami  zamknou, takže se Vám nikdy nestane, že se plošina sama uzavře při používaní. Při uzavření plošiny opět zatáhnete za pojistku a nohy sklopíte. Nemusíte se obávat, že se Vám plošina rozevře při přepravě. 

Jistota při práci

Skládací nohy jsou vyrobeny z pevného hliníku. Na plošinu si jednoduše vylezete díky vroubkovaným nášlapům. Nášlapy jsou také zpevněny hliníkovými výztuhami. Nemusíte se bát plošinu používat na jakémkoliv povrchu, pogumované konce nohou nepoškrábou ani nezabarví žádný povrch.

Při našich testech jsme řešily asi nejdůležitější vlastnost jakékoliv pracovní plošiny a to je balanc. Tento problém zvládá naše plošina na jedničku. Na plošině jsme chodily z jedné strany na druhou a ujistili jsme se, že ať už stojíte uprostřed nebo na kraji nikdy se plošina ani nehne, drží jak přibitá.

Plošinu si sklopíte pro jednoduché uskladnění

Skladování Vašeho nářadí a pracovních pomůcek je důležité. Ne každý má přístup k velkým skladovým prostorům a proto po ukončení práce si plošinu můžete sklopit zcela naplocho a to do výšky 8cm, takže ji jednoduše naložíte i do osobního vozu. 

Doplňky Lock-in

Doplňky na žebříky, jaké jste ještě neviděly. Představujeme Vám doplňky Lock-in, které jsou určeny pro sklolaminátové schůdky Werner. A  o co se to vlastně jedná? Systém Lock-in je patentovaný design značky Werner. Lock-in v překladu do češtiny znamená zamykatelný, takže se jedná o zamykací systém. Každý doplněk s této řady má 2 body, které jednoduše zasunete do žebříků řady 716 nebo 717 a tím si přizpůsobíte Vaši pracovní plochu.

 

 

Kategorie: Akční balíčky
Hmotnost: 18.33 kg
Schůdky:
Doporučená zátěž: 150kg
Složená výška: 1,93m
Rozložená výška: 1,78m
Plošina ve výšce: 1,17m
Velikost plošiny: 250 X 340 (mm)
? Pracovní výška: 2,59m
Rozptyl: 1,13m
Hloubka stupně: 80mm
? Počet stupňů: 5
Certifikace: EN131
Materiál: Sklolaminát
Pracovní plošina:
? Nášlapná plocha: 0,30 x 1,15
? Výška nášlapné plochy: 0,51m
? Složená velikost: 0,37 x 1,17 x 0,08
Hmotnost: 6.6kg
Pracovní kbelík:
Nosnost: 11kg
Nádoba na barvu:
Objem: 1L

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Werner_AuthorisedDistributor_Logo

Werner je jedna ze značek produktů firmy WernerCo. WernerCo je soukromý, plně integrovaný, mezinárodní výrobce a distributor lezeckých produktů, přístupových systémů, produktů na ochranu proti pádu a produktů pro ukládání nářadí do Pick-up  vozidel a dodávkových vozidel. WernerCo má výrobní, skladovací, prodejní a distribuční zařízení a kanceláře ve Spojených státech, Mexiku, Kanadě, Číně, Velké Británii a Austrálii. WernerCo je předním výrobcem lezeckých produktů v Severní Americe a její výrobky jsou považovány za nejkvalitnější tohoto odvětví.